מחיר למשתכן הגרלות מחיר למשתכן

יב כסליו

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
זכיתי בכל מקום במספר מעל 1000 ככה שאני מבינה שאין לי סיכוי גם אחרי ביטולים האם צריך לבטל את ההשתתפות בהגרלה בשביל להיכנס להגרלות בהמשך או שאין ענין לבטל אוליי יהיו 900 ביטולים?
אין שום עניין לבטל זה לא מפריע לכלום,(אם הקב"ה ירצה יהיו גם 7000 ביטולים כדי שתזכו,להשאיר את ההשתדלות....... )

שרה שפרט

משתמש רשום
בכל אופן זה ללא סיכוי, אז מה איכפת לך לתת ל-10,000 הלא זוכים הנותרים את ההרגשה שהתקדם משהו...:ROFLMAO::ROFLMAO:

יב כסליו

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אתן עוד דוג' אחותי התחתנה לפני שבועיים!!!!!!!!
הגרלה ראשונה שהיא נכנסת בו ומזל טוב יש לה דירה באלעד!
גיסי נכנס להגרלה פעם ראשונה ,הוא נרשם רק בקריית גת מערב וזכה במקום פצצה!!!
מצד שני גיס אחר נכנס כבר 4 שנים ומנסה להיכנס במקומות ריאליים לזכיה ועדיין לא זכה.......

סיפורת

משתמש צעיר
@ביתשמשניק
תחילה, תודה על הכל!
אפשר את המייל שלך להתייעצות מסוימת?
כבר הבאת פעם, חיפשתי רבע שעה ולא מצאתי...

יב כסליו

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
@בית שמשניק - איך פותרים את חידת הממתינים לזכיה ,בסוגיית בן מקום ודאי שזה במקומות נפרדים וביטול של בן מקום מגיע לבן מקום וביטול של ציבור כללי מגיע גם כן לציבור הכללי בלבד,הקושיא היא לגבי ביטול של נכה או חייל ,נפק"מ לגבי חישוב הסיכויים....

האושר של החיים

משתמש רשום
מותר לשאול כמה זמן אתם ב"עסק"?
כי גם מי שנכנס ל3 המקומות בעלי הסיכויים הגבוהים ביותר, רוב הסיכויים שהוא לא יזכה.
צריך להתמיד באסטרטגיה הזו במשך כמה וכמה הגרלות - כדי שיהיו לו סיכויים גבוהים לזכות.

אנחנו נרשמנו במשך כמעט 5 שנים להרבה הגרלות שמתוכם גם היינו בני מקום ורק עכשיו זכינו...
תרשמו בעקביות למקומות עם סיכויים טובים ובעז"ה תזכו גם! (לא נכנס לשיקול האם כדאי פשוט לקנות בשוק החופשי במקום לחכות)

אם זה מנחם אותך
אני גם באותו סירה בדיוק
ספרות של 4 או יותר גם כן נכנסת תמיד להגרלות עם הסיכוי זכיה הכי גבוהים
עוקבת אחרי בית שמשניק הדגול וכלום!
ואני כבר חמש שנים בתוך הסיפור הזה ללא זכיה כלל!
וזה באמת מאוד קשה ומבאס אבל השם מנהל את העולם!
והוא יחליט בדיוק מתי הכי טוב לנו וסוף הישועה הקרובה לבוא! בסוף זה יקרה אמן!

יש פה עוד הרבה כאלו ממה שאני מבין

אולי אפשר לפנות לשר השיכון
שיחזיר אופציה של סדרות כמו בעבר- אפי' חלקית
לא הגיוני שמי שנרשם לפני 5 שנים יזכה באותם אחוזים כמו זו''צ שהתחתן הרגע
פרופורציות- לא אומר כמה, אבל צריך.

דוגמא גסה: כל מי שלא זכה 5 שנים יש לו 2 כרטיסים בהגרלה או משהו בסגנון...

זה כל כך משמים,
אנחנו זו"צ בדרך לקנות דירה בכלל במרכז
ורק מקריאה פה בפורום נרשמנו לפי ההמלצות של @בית שמשניק כי מה כבר יכול להיות נשקיע ונרוויח...
וזכינו ב"ה. אמנם בדימונה אבל זכינו.

זה מה שאני

משתמש פעיל

קבצים מצורפים

• צפי הגרלות.jpg
    צפי הגרלות.jpg
    KB 205.9 · צפיות: 31

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
@בית שמשניק - איך פותרים את חידת הממתינים לזכיה ,בסוגיית בן מקום ודאי שזה במקומות נפרדים וביטול של בן מקום מגיע לבן מקום וביטול של ציבור כללי מגיע גם כן לציבור הכללי בלבד,הקושיא היא לגבי ביטול של נכה או חייל ,נפק"מ לגבי חישוב הסיכויים....
אין לי ידיעה ברורה בענין, כי כל הדבר הזה חדש לגמרי. אבל לכאורה אין להם תור נפרד, כפי שניתן לראות בתוצאות שלא מוזכר שם כלל הנושא של נכים ומילואימניקים (לעומת בני מקום שכן מוזכר).
לכן נראה שיש להם רק זכות ראשונית של 3% ו20% בהתאמה, אבל לא רשימות המתנה נפרדות.

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
בס"ד
@בית שמשניק
האם זה מקום ריאלי?
כי לפי החשבון נשאר 73 דירות למי שאינו בן מקום ו18 ביטולים זה לדעתי חסר סיכוי, מה אתה אומר?
צפה בקובץ המצורף 1719057
יש 134 דירות לחיצוניים (החוק מחייב מינימום 50%), ולא רק 73.
צריך בסה"כ 18 ביטולים, שזה ריאלי מאד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צא

א יֹשֵׁב בְּסֵתֶר עֶלְיוֹן בְּצֵל שַׁדַּי יִתְלוֹנָן:ב אֹמַר לַיהוָה מַחְסִי וּמְצוּדָתִי אֱלֹהַי אֶבְטַח בּוֹ:ג כִּי הוּא יַצִּילְךָ מִפַּח יָקוּשׁ מִדֶּבֶר הַוּוֹת:ד בְּאֶבְרָתוֹ יָסֶךְ לָךְ וְתַחַת כְּנָפָיו תֶּחְסֶה צִנָּה וְסֹחֵרָה אֲמִתּוֹ:ה לֹא תִירָא מִפַּחַד לָיְלָה מֵחֵץ יָעוּף יוֹמָם:ו מִדֶּבֶר בָּאֹפֶל יַהֲלֹךְ מִקֶּטֶב יָשׁוּד צָהֳרָיִם:ז יִפֹּל מִצִּדְּךָ אֶלֶף וּרְבָבָה מִימִינֶךָ אֵלֶיךָ לֹא יִגָּשׁ:ח רַק בְּעֵינֶיךָ תַבִּיט וְשִׁלֻּמַת רְשָׁעִים תִּרְאֶה:ט כִּי אַתָּה יְהוָה מַחְסִי עֶלְיוֹן שַׂמְתָּ מְעוֹנֶךָ:י לֹא תְאֻנֶּה אֵלֶיךָ רָעָה וְנֶגַע לֹא יִקְרַב בְּאָהֳלֶךָ:יא כִּי מַלְאָכָיו יְצַוֶּה לָּךְ לִשְׁמָרְךָ בְּכָל דְּרָכֶיךָ:יב עַל כַּפַּיִם יִשָּׂאוּנְךָ פֶּן תִּגֹּף בָּאֶבֶן רַגְלֶךָ:יג עַל שַׁחַל וָפֶתֶן תִּדְרֹךְ תִּרְמֹס כְּפִיר וְתַנִּין:יד כִּי בִי חָשַׁק וַאֲפַלְּטֵהוּ אֲשַׂגְּבֵהוּ כִּי יָדַע שְׁמִי:טו יִקְרָאֵנִי וְאֶעֱנֵהוּ עִמּוֹ אָנֹכִי בְצָרָה אֲחַלְּצֵהוּ וַאֲכַבְּדֵהוּ:טז אֹרֶךְ יָמִים אַשְׂבִּיעֵהוּ וְאַרְאֵהוּ בִּישׁוּעָתִי:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

סימנים • אתגר 106

לוח מודעות

למעלה