מחיר למשתכן הגרלות מחיר למשתכן

בנ צי

משתמש חדש
אני בה זכיתי ההגרלה הזאת ברכסים( מקום 75 מתוך 139) מישו יודע בכללי כמה זמן מקבלים את המפתח אם הקבלן עדין בלי היתר בניה?
ועוד שאלה : אם המחיר הוא 12 ומשו למטר כמה זה יצא אחרי ההנחה ואחרי המענק לדירה קלאס של 100 מטר?
תודה

זה מה שאני

משתמש פעיל
שלום וברכה לכל הזוכים החדשים בקרית גת מערב
מצרף פה אתה המייל של קבוצת הזוכים שימו לב שזה לאלו שזכו בקרית גת מערב מה שסומן בהגרלה הנוכחית שמיועד לציבור החרדי
המייל הוא gat700700 @ GMAIL.COM

הכל ברור

משתמש חדש
יהיו 3-4 ערי מרכז אטרקטיביות שיתמודדו יחד עם בית שמש וימשכו לשם את רוב הציבור החילוני
קודם כל תודה על התשובה המפורטת
דבר שני כרגע אין ערי מרכז אטרקטיביות וכבר יש רשימה של הרבה דירות, אי אפשר להסיק מזה שמסתמא לא אמור להיות עוד הרבה דירות בערים אטרקטיביות?

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
קודם כל תודה על התשובה המפורטת
דבר שני כרגע אין ערי מרכז אטרקטיביות וכבר יש רשימה של הרבה דירות, אי אפשר להסיק מזה שמסתמא לא אמור להיות עוד הרבה דירות בערים אטרקטיביות?
יש מכרזים בכמה ערי מרכז שמוכנים להגרלות - בכפר סבא, ביהוד, ביבנה ובבני עיי"ש.

יש פה עוד הרבה כאלו ממה שאני מבין

אולי אפשר לפנות לשר השיכון
שיחזיר אופציה של סדרות כמו בעבר- אפי' חלקית
לא הגיוני שמי שנרשם לפני 5 שנים יזכה באותם אחוזים כמו זו''צ שהתחתן הרגע
פרופורציות- לא אומר כמה, אבל צריך.

דוגמא גסה: כל מי שלא זכה 5 שנים יש לו 2 כרטיסים בהגרלה או משהו בסגנון...
הרעיון שהעלית היא גאונית ואסביר:
סדרות לא יחזור על עצמו מהסיבה הפשוטה שזה עבד רק בתקופות שהיה באמת מספיק הגרלות...
היום יש הרבה פחות הגרלות מנרשמים חדשים וברגע שזמן ההמתנה רק להיכנס לסדרה יעמוד על בערך 10 שנים... ורק יילך ויעלה עם התקדמות הזמן אזי הבלון יתפוצץ והזוצי"ם ירוצו לקנות דירות איפה שהם עומדים בזה.
הרעיון שלך פותר גם את הנקודה הזו, מחד אכן מעלה את הסיכויים לממתינים ישנים ומאידך ממשיך לתחזק את הבלון...

מלילה

משתמש חדש
תודה,זה דבר לא הגיוני שאנו כזוגות צעירים צריכים לשלם 300000 שח יותר מהזוכים מלפני שלושה חודשים באותו עיר ומיקום,אין הגיון למהלך הזה

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
תודה,זה דבר לא הגיוני שאנו כזוגות צעירים צריכים לשלם 300000 שח יותר מהזוכים מלפני שלושה חודשים באותו עיר ומיקום,אין הגיון למהלך הזה
משרד השיכון עובד כל הזמן כדי להפחית את גובה ההנחות - בעיקר בערי המרכז.
עקב כך, ככל שהמכרז מוקדם יותר, כך הרווח גבוה יותר.

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
אני בה זכיתי ההגרלה הזאת ברכסים( מקום 75 מתוך 139) מישו יודע בכללי כמה זמן מקבלים את המפתח אם הקבלן עדין בלי היתר בניה?
ועוד שאלה : אם המחיר הוא 12 ומשו למטר כמה זה יצא אחרי ההנחה ואחרי המענק לדירה קלאס של 100 מטר?
תודה
מפתח - בדרך כלל כ5 שנים.
כדי לראות את המחיר המדוייק של הדירות, אפשר להיכנס לפורום קורת גג - בראש האשכול שם נעוצים הטבלאות של טל זכריה עם המחירים בכל סוגי הדירות בכל הערים
בהצלחה

קוראים לי #C

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
יהיה מי שיאמר שאין הגיון שמי שזוכה בהגרלה שזה פרמטר מאוד שרירותי ישלם חצי מליון פחות מהשוק החופשי
ולעצם העניין גובה ההנחות הצטמצם מאוד מאז שעברו למדד 2023 וזה לא קשור למועד ההגרלה אלא למועד המכרז
למשל מי שזכה בתל אביב הרויח הרבה יותר ממי שזכה בקריית גת בהגרלה הקודמת

אביטלוש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
1721855499487.png

יש פה סיכוי?
@בית שמשניק

אבה שץ

משתמש רשום
זכיתי בכל מקום במספר מעל 1000 ככה שאני מבינה שאין לי סיכוי גם אחרי ביטולים האם צריך לבטל את ההשתתפות בהגרלה בשביל להיכנס להגרלות בהמשך או שאין ענין לבטל אוליי יהיו 900 ביטולים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צו

א שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ שִׁירוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב שִׁירוּ לַיי בָּרְכוּ שְׁמוֹ בַּשְּׂרוּ מִיּוֹם לְיוֹם יְשׁוּעָתוֹ:ג סַפְּרוּ בַגּוֹיִם כְּבוֹדוֹ בְּכָל הָעַמִּים נִפְלְאוֹתָיו:ד כִּי גָדוֹל יי וּמְהֻלָּל מְאֹד נוֹרָא הוּא עַל כָּל אֱלֹהִים:ה כִּי כָּל אֱלֹהֵי הָעַמִּים אֱלִילִים וַיהוָה שָׁמַיִם עָשָׂה:ו הוֹד וְהָדָר לְפָנָיו עֹז וְתִפְאֶרֶת בְּמִקְדָּשׁוֹ:ז הָבוּ לַיי מִשְׁפְּחוֹת עַמִּים הָבוּ לַיי כָּבוֹד וָעֹז:ח הָבוּ לַיי כְּבוֹד שְׁמוֹ שְׂאוּ מִנְחָה וּבֹאוּ לְחַצְרוֹתָיו:ט הִשְׁתַּחֲווּ לַיי בְּהַדְרַת קֹדֶשׁ חִילוּ מִפָּנָיו כָּל הָאָרֶץ:י אִמְרוּ בַגּוֹיִם יי מָלָךְ אַף תִּכּוֹן תֵּבֵל בַּל תִּמּוֹט יָדִין עַמִּים בְּמֵישָׁרִים:יא יִשְׂמְחוּ הַשָּׁמַיִם וְתָגֵל הָאָרֶץ יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ:יב יַעֲלֹז שָׂדַי וְכָל אֲשֶׁר בּוֹ אָז יְרַנְּנוּ כָּל עֲצֵי יָעַר:יג לִפְנֵי יי כִּי בָא כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בֶּאֱמוּנָתוֹ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

צור את הרגע • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה