מחיר למשתכן הגרלות מחיר למשתכן

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
אני מנסה לחפש לפי שמות של רחובות באיזור ההגרלה אבל בהרבה מקומות כנראה עדיין לא בנוי ואין דירות ואיפה שכן זה רק דירות ישנות
בעיה מוכרת מערים רבות. אין ברירה צריך לחפש לפי כל העיר (בדרך כלל בערים קטנות הפערים בין השכונות לא משמעותיים).

שרה שפרט

משתמש רשום
נפחית כמובן את אכסאל ודיר אל אסד הערביות, ונותרנו עם 5 ערים בלבד: (לפי סדר הסיכויים מהגבוה לנמוך): דימונה, אלעד, רכסים, קרית גת, מגדל העמק. זו הרשימה ואין בלתה. (כל אפשרות אחרת בעצם מבזבזת לנו עיר אחת מתוך ה3 שאנו יכולים לבחור...).
לפי הגישה של סיכויים, וכדי לעשות ביזנעס בהמשך, מה הבעיה באכסאל ודיר אל אסד, ששם הסיכויים הכי גדולים? יש בעיה למכור למגזר הזה? מה הסיכונים (אם לוקחים עו"ד טוב כמובן ובטחונות)?
(אולי זה בשכונה החדשה של בן גביר שמה ליד רפיח? ;))

לפי הגישה של סיכויים, וכדי לעשות ביזנעס בהמשך, מה הבעיה באכסאל ודיר אל אסד, ששם הסיכויים הכי גדולים? יש בעיה למכור למגזר הזה? מה הסיכונים (אם לוקחים עו"ד טוב כמובן ובטחונות)?
(אולי זה בשכונה החדשה של בן גביר שמה ליד רפיח? ;))
בדיר אל אסד לא מצאתי כלל נתונים על מחירי שוק, כנראה שאין שוק...
ובאכסאל זה יקר יותר ממחירי השוק (אם אין כמעט אינדיקציה כי אין שם בשנים האחרונות לפחות מכירות של דירות חדשות)

אפשר לחפש לפי עיר ולסנן בחיפוש את הפרמטרים שכתבתי, וכך מקבלים את כל הדירות החדשות בעיר. זה בהחלט נותן אינדיקציה יפה (אם כי לא ממש מדוייקת).
תודה על ההערה ועל ההפניה לשיטה נוספת, אכן עברתי שוב על כל הערים עם השיטה הזאת (הוספתי גם סינון של דירה מהעשור האחרון).
1. יש בעיה בסיסית עם יד 2 מהסיבה שזה מה שאנשים מבקשים בהתחלה אך זה עדיין לא אומר שהם מקבלים אותה לכן צריך כנראה להוריד קצת (במדלן זה נתוני עסקאות).
2. הבאת לי לשם הדוגמה את דימונה שכדרכן של דוגמאות הינה דוגמה קיצונית, ברוב הערים אין פער אפי' דומה לזה בין חדשות וישנות ולכן הממוצע בין שניהם מתקרב למציאות.
3. ברוב הערים לא מצאתי פערים משמעותיים, בחלק מהפערים בין יד 2 למדלן אף יצא לי שבמדלן זה יוצא יותר יקר...

מצו"ב שוב הקובץ לאחר השינויים וההתאמה ליד 2.
1716851557705.png

קבצים מצורפים

• דירה בהנחה - אייר תשפ''ד.xlsx
    KB 27 · צפיות: 30

יב כסליו

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
תודה על ההערה ועל ההפניה לשיטה נוספת, אכן עברתי שוב על כל הערים עם השיטה הזאת (הוספתי גם סינון של דירה מהעשור האחרון).
1. יש בעיה בסיסית עם יד 2 מהסיבה שזה מה שאנשים מבקשים בהתחלה אך זה עדיין לא אומר שהם מקבלים אותה לכן צריך כנראה להוריד קצת (במדלן זה נתוני עסקאות).
2. הבאת לי לשם הדוגמה את דימונה שכדרכן של דוגמאות הינה דוגמה קיצונית, ברוב הערים אין פער אפי' דומה לזה בין חדשות וישנות ולכן הממוצע בין שניהם מתקרב למציאות.
3. ברוב הערים לא מצאתי פערים משמעותיים, בחלק מהפערים בין יד 2 למדלן אף יצא לי שבמדלן זה יוצא יותר יקר...

מצו"ב שוב הקובץ לאחר השינויים וההתאמה ליד 2.
צפה בקובץ המצורף 1664503

מאיפה הגעת לסכומים האלה במגדל העמק?

יב כסליו

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אכן סכומים לא נכונים בעליל. כנראה שלא עשה סינון על דירות חדשות
נראה לי שלא כדאי לאנשים מתלבטים לשקלל לפי הטבלה כי זה סתם יצור בלבול,יש לך רעיון איך אפשר להגיע לנתונים יותר מדויקים?קשה מאוד בטח כשמדובר על שכונות חדשות שעוד לא התחיל שם השיווק בפרויקט

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
נראה לי שלא כדאי לאנשים מתלבטים לשקלל לפי הטבלה כי זה סתם יצור בלבול,יש לך רעיון איך אפשר להגיע לנתונים יותר מדויקים?קשה מאוד בטח כשמדובר על שכונות חדשות שעוד לא התחיל שם השיווק בפרויקט
מסכים לחלוטין. כמו שכבר כתבתי צריך לקחת נתונים של דירות חדשות בלבד, ואפשר לעשות זאת ע"י הסינונים ביד2 ולקבל תוצאות ממש קרובות למציאות. כנראה שבמגדל העמק הוא לא עשה זאת. נחכה לשמוע ממנו.

מייטי

משתמש פעיל
בדימונה מחירי השכירות לדירה 3-4 חדרים עומדת על 1000-1500 לא משהו ששווה השקעה,

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום
בדימונה מחירי השכירות לדירה 3-4 חדרים עומדת על 1000-1500 לא משהו ששווה השקעה,
מניחה שבדירות שיכון מתפוררות
לא חדשות ונוצצות

עריכה:
לא מכירה את דימונה, לא הייתי שם מעודי, ומאמינה שלא אהיה שם כנראה

מייטי

משתמש פעיל
נכון,
אבל משנה לאיזה קהל יעד משכירים את הדירות כי בדימונה יש חסידי גור שהגיעו ויש שם ועדה של מחירים..
וסתם הציבור המסורתי הוא פשוט מאוד ולא זקוק ל570 דירות חדשות ונוצצות לשוק השכירות......

יב כסליו

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מסכים לחלוטין. כמו שכבר כתבתי צריך לקחת נתונים של דירות חדשות בלבד, ואפשר לעשות זאת ע"י הסינונים ביד2 ולקבל תוצאות ממש קרובות למציאות. כנראה שבמגדל העמק הוא לא עשה זאת. נחכה לשמוע ממנו.
גם בדימונה דירת 4 חדרים הרווח הוא לפי החישוב המחמיר ביד 2 לפחות 550,000 ועוד יש מענק

The Music Princess

משתמש פעיל
נשמע שלדימונה אין פוטנציאל גם לאחר הקמת הפרויקט הנ"ל.....
שלא כמו קרית גת למשל (שאכן מרכזית יותר) שמדובר על פוטנציאל אחר לגמרי. נכון?

יב כסליו

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
נשמע שלדימונה אין פוטנציאל גם לאחר הקמת הפרויקט הנ"ל.....
שלא כמו קרית גת למשל (שאכן מרכזית יותר) שמדובר על פוטנציאל אחר לגמרי. נכון?
אין ספק שמבחינת השקעה לטווך ארוך זה קרית גת(חוץ מעניין סיכויי הזכיה שגם גבוהים יחסית)הדיון פה על דימונה כברירת מחדל אפשרית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה