מחיר למשתכן הגרלות מחיר למשתכן

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

מייטי

משתמש פעיל
ברור שקרית גת היא גדולה יותר ומגוונת באוכלוסיה ומרכזית ורבים לוטשים לשם עיניים

מסכים לחלוטין. כמו שכבר כתבתי צריך לקחת נתונים של דירות חדשות בלבד, ואפשר לעשות זאת ע"י הסינונים ביד2 ולקבל תוצאות ממש קרובות למציאות. כנראה שבמגדל העמק הוא לא עשה זאת. נחכה לשמוע ממנו.
מתוקן סכומים במגדל העמק (לפי 13 למ"ר).
(שתבינו: קשה מאוד לעשות ממוצע לבד בעוד שאיני לא שמאי ולא סטטיסטיקאי כשיש פערים מאוד גדולים בין עסקאות, סינון ל'דירות חדשות מקבלן בלבד' ביד 2 כמעט ולא מביא מחירים, לכן אני מוסיף גם סינון של דירות שנבנו ב-10 שנים האחרונות, עדיין ממתין לשיטות יותר טובות ומדויקות, למשל מתווך שמכיר את המקומות האלו)
בכל מקרה לענ"ד כבר עכשיו אם ישנם פערים לכאן או לכאן הם לא מאוד גבוהים, אפשר אולי לקחת רק בחשבון שההנחה בדר"כ גבוהה יותר ממה שכתוב כאן, כי עיקר ההטיה היא מדירות ישנות, אך בכל זאת עיקר המטרה שזה היחס בין אחוזי ההנחות בכל עיר (באיזה ערים יש הנחה משוגעת ובאיזה כמעט ולא שווה להמתין) היא כבר די נכונה.

קבצים מצורפים

• דירה בהנחה - אייר תשפ''ד.xlsx
    KB 27 · צפיות: 44

איתמר נוסבוים

משתמש צעיר
אני חדש בעניין.
כמה נקודות לבירור:

1. האם זה פתוח לרווקים / ות ?

2. האם זוג מאורסים יכולים להירשם ?

3. האם צריך להיות זוג נשוי (+רישום) בשעת הרישום להגרלה ?

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום
1. האם זה פתוח לרווקים / ות ?
מגיל 35
2. האם זוג מאורסים יכולים להירשם ?
במידה וינשאו 3 חודשים מיום פתיחת הבקשה לזכאות לדירה במחיר למשתכן
3. האם צריך להיות זוג נשוי (+רישום) בשעת הרישום להגרלה ?
כן
צריך להיות רשומים כנשואים בת.ז. או להביא אישור שנרשמו לנישואין
וזה מותנה תוך 3 חודשים, ותוך 6 חודשים העברת ת.ז. שרשומים כנשואים

זה מה שאני

משתמש פעיל
אם בצפון ק"ג זה 19400 ובמערב זה 18100 אז זה מוצדק השמאות שהצפון זה יותר גבוה רק מה אתה מסתמך על מדלן ועל מערב שאין נתונים עשית ממוצע כמו בפעם הקודמת אני חושב שזה קצת לא נכון

Estheror

משתמש רשום
אני חושב שענו על זה כבר בעבר והתשובה היתה שהוא יכול להיכנס רק מגיל 35 כמו הזכויות של רווק
אפשר לגשת גם פחות מגיל 35
תנסה לדבר עם אחד החברות כדי להוציא תעודת זכאות הם יגידו לך בדיוק איזה מסמכים אתה צריך להביא
אנחנו עשינו את זה(אחד מבני זוג אזרח חוץ)

אסתר שין

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
האם כדאי להירשם להגרלה ברמות אם אנחנו נחשבים כבני מקום? או שהסיכויים לרכסים למשל יותר טובים?

ישראל החייכן

משתמש רשום
ואולי גם הטבה במשכנתא (נזכיר כי יש בעיה בדירות מעל 1.8 מיליון).]
הבעיה היא לא רק בדירות בעלות של מעל 1.8 מיליון
אלא בדירות שההערכת שמאי היא מעל 1.8 מיליון
ואם כן באלעד ואולי גם בק"ג אין כמעט סיכוי למשכנתא של 90%

דירת 3 חדרים באלעד עם ממ"ד ומעלית הכי זול ביד 2 כרגע זה 1.85 מיליון

תקנו אותי אם אני תועה

The Music Princess

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הנדסת תוכנה
האם כדאי להירשם להגרלה ברמות אם אנחנו נחשבים כבני מקום? או שהסיכויים לרכסים למשל יותר טובים?
לשניהם הסיכויים כרגע בסביבות ה3% של זכייה (ירושלים כבן המקום ורכסים כחיצוני)

יב כסליו

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בן מקום בירושלים כרגע עומד על 3% זכיה ,ברכסים לעומת זאת למי שלא בן מקום הסיכוי הוא כרגע 10% ,זה אומנם ישתנה בהמשך אבל זה הכיוון שיישאר

The Music Princess

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הנדסת תוכנה
בן מקום בירושלים כרגע עומד על 3% זכיה ,ברכסים לעומת זאת למי שלא בן מקום הסיכוי הוא כרגע 10% ,זה אומנם ישתנה בהמשך אבל זה הכיוון שיישאר
1716885767054.png

HennyS

משתמש מקצוען
הבעיה היא לא רק בדירות בעלות של מעל 1.8 מיליון
אלא בדירות שההערכת שמאי היא מעל 1.8 מיליון
ואם כן באלעד ואולי גם בק"ג אין כמעט סיכוי למשכנתא של 90%

דירת 3 חדרים באלעד עם ממ"ד ומעלית הכי זול ביד 2 כרגע זה 1.85 מיליון

תקנו אותי אם אני תועה
אין בעיה בדירות שהערכת שמאי מעל 1.8
הבנק לא לוקח בחשבון הערכה מעל 1.8 לעניין 75% מימון מערך הדירה, אלא מסתכל על זה כאילו הערך הוא 1.8 מיליון בלבד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה