מחיר למשתכן הגרלות מחיר למשתכן

תות

משתמש פעיל
יש למישהו מושג מתי ההגרלה הבאה? זאת שאמורה להיות על הרבה דירות ולא רק הגרלות המשך?

תות

משתמש פעיל
תודה :)

סתם לסקרנות- מאיפה המידע על התאריך המדויק?

נחמי3

משתמש מקצוען
בס"ד
מישהו יודע אם יש אפשרות לחייב את הקבלן להקדים תשלומים במחיר למשתכן [בשביל לחסוך את מדד תשומות הבניה]?
בעבר לא היתה כזו אפשרות, אך מישהו [לא מוסמך] אמר לי שכיום יש כזו אפשרות.

פנטזיה 3D

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
בס"ד
מישהו יודע אם יש אפשרות לחייב את הקבלן להקדים תשלומים במחיר למשתכן [בשביל לחסוך את מדד תשומות הבניה]?
בעבר לא היתה כזו אפשרות, אך מישהו [לא מוסמך] אמר לי שכיום יש כזו אפשרות.
אין אפשרות להכריח.
באופן כללי הכל כתוב בחוזה, יש חוזים שכתוב שהקדמת תשלומים מהווה הפרת חוזה.

חלב מוקצף

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
מתי ההגרלות על אלעד ובית שמש?????????

נחמי3

משתמש מקצוען
אין אפשרות להכריח.
באופן כללי הכל כתוב בחוזה, יש חוזים שכתוב שהקדמת תשלומים מהווה הפרת חוזה.
אני כעת רואה שבחוזה שלנו כן מופיע שניתן להקדים תשלומים - לא מספיק ברור מהלשון האם חובת המוכר להסכים, אך יש כזו משמעות, להלן הציטוט:
הקונה יהיה זכאי להקדים תשלומים למוכר, בהסכמה מראש ובכתב של המוכר, ואולם בכל מקרה לא ייעשה כן אלא בימים 16 עד 31 לכל חודש. ויובהר כי ככל שיוקדם תשלום כאמור, ישלם הקונה את התשלום בצירוף הפרשי הצמדה למועד בו בוצע התשלום בפועל, והחברה לא תגבה הפרשי הצמדה נוספים וריבית בגין תשלום זה.

פנטזיה 3D

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
אני כעת רואה שבחוזה שלנו כן מופיע שניתן להקדים תשלומים - לא מספיק ברור מהלשון האם חובת המוכר להסכים, אך יש כזו משמעות, להלן הציטוט:
הקונה יהיה זכאי להקדים תשלומים למוכר, בהסכמה מראש ובכתב של המוכר, ואולם בכל מקרה לא ייעשה כן אלא בימים 16 עד 31 לכל חודש. ויובהר כי ככל שיוקדם תשלום כאמור, ישלם הקונה את התשלום בצירוף הפרשי הצמדה למועד בו בוצע התשלום בפועל, והחברה לא תגבה הפרשי הצמדה נוספים וריבית בגין תשלום זה.
זה אומר שצריך את הסכמת הקבלן לפני הקדמת התשלום

נחמי3

משתמש מקצוען
זה אומר שצריך את הסכמת הקבלן לפני הקדמת התשלום

הנה לשון מהחוזה שבה זה מופיע יותר ברור [כתוב מפורש שמי שרוצה להקדים יקבל את אישור המוכר]:
רוכש המבקש להקדים את מועדי התשלומים למוכר, ביחס לאמור בסעיף 1.4 לעיל, יקבל את אישור המוכר להקדמת התשלומים. במקרה שהקדים הרוכש תשלומים כאמור, ישלם הרוכש את התשלום בצירוף הפרשי הצמדה למועד בו בוצע התשלום, והמוכר לא יגבה הפרשי הצמדה נוספים וריבית בגין תשלום זה עבור התקופה שלאחר מועד ביצוע התשלום בפועל.
מישהו אמר לי שקבלן אמר לו שהם חייבים לתת להקדים לפי החוזה. כנראה שזה באמת בחוזים האחרונים, שדומים לציטוטים שאני מביא כאן.

פנטזיה 3D

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
שורה תחתונה אם הקבלן צריך את הכסף הוא יאשר גם ללא החוזה, ואם הוא מעוניין בהצמדה של תשומות הבניה, הוא לא יאשר, אא"כ כתוב מפורש בחוזה, ובדרך כלל לא כתוב.

באתי לחלום

משתמש מקצוען
רשות מקרקעי ישראל ומשרד הבינוי והשיכון מודיעים היום (חמישי) כי ביום ראשון ה-3 ביולי, תיפתח ההרשמה להגרלה השנייה של תכניות 'דירה בהנחה' בה יהיו כ- 5,000 יח"ד ביישובים ברחבי הארץ, ביניהם; אילת, אשדוד, בית שמש, דיר חנא, חיפה, ירושלים, נצרת, צפת, עראבה, רמת גן ראש העין שדרות ועוד.

צחית

משתמש מקצוען
רשות מקרקעי ישראל ומשרד הבינוי והשיכון מודיעים היום (חמישי) כי ביום ראשון ה-3 ביולי, תיפתח ההרשמה להגרלה השנייה של תכניות 'דירה בהנחה' בה יהיו כ- 5,000 יח"ד ביישובים ברחבי הארץ, ביניהם; אילת, אשדוד, בית שמש, דיר חנא, חיפה, ירושלים, נצרת, צפת, עראבה, רמת גן ראש העין שדרות ועוד.
אז סתם אמרו שבסוף יוני
אולי גם את זה ידחו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיב

א הַלְלוּיָהּ אַשְׁרֵי אִישׁ יָרֵא אֶת יי בְּמִצְוֹתָיו חָפֵץ מְאֹד:ב גִּבּוֹר בָּאָרֶץ יִהְיֶה זַרְעוֹ דּוֹר יְשָׁרִים יְבֹרָךְ:ג הוֹן וָעֹשֶׁר בְּבֵיתוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זָרַח בַּחֹשֶׁךְ אוֹר לַיְשָׁרִים חַנּוּן וְרַחוּם וְצַדִּיק:ה טוֹב אִישׁ חוֹנֵן וּמַלְוֶה יְכַלְכֵּל דְּבָרָיו בְּמִשְׁפָּט:ו כִּי לְעוֹלָם לֹא יִמּוֹט לְזֵכֶר עוֹלָם יִהְיֶה צַדִּיק:ז מִשְּׁמוּעָה רָעָה לֹא יִירָא נָכוֹן לִבּוֹ בָּטֻחַ בַּיהוָה:ח סָמוּךְ לִבּוֹ לֹא יִירָא עַד אֲשֶׁר יִרְאֶה בְצָרָיו:ט פִּזַּר נָתַן לָאֶבְיוֹנִים צִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד קַרְנוֹ תָּרוּם בְּכָבוֹד:י רָשָׁע יִרְאֶה וְכָעָס שִׁנָּיו יַחֲרֹק וְנָמָס תַּאֲוַת רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה