מחיר למשתכן הגרלות מחיר למשתכן

שיראל לוין

משתמש פעיל
סליחה על החפירה אבל אני רוצה לקנות כבר דירה
מצד שני אני מספר 7 בתור שזה ממש קרוב השאלה מה שווה לי לעשות
בבקשה תעזרו!!!!!!!!!

פנטזיה 3D

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
מנסיון שלי (ויש לי הרבה...) סיכויי זכיה כמעט ודאים, בהתחשב בעובדה כי יש עוד הרבה מאוד זמן עד לבחירת הדירות, ובינתיים יש עוד הגרלות, ועוד אנשים זוכים, בהגרלות אחרות, כמו"כ אנשים שנמאס להם לחכות וקונים בשוק החופשי.

אני ליויתי כמה זוכים בחודשים האחרונים, ולפי מה שראיתי, רק בשלב של בחירת הדירות נופל בסביבות 10 אחוז.

אז מה אפשר לעשות? להתפלל ולהמתין בסבלנות.
בהצלחה.

חולדה הנביאה

משתמש רשום
טבריה המושבה
מיועד מלכתחילה לחרדים?.
השכונה טבריה המושבה נמצאת כרגע בתהליך בניה של בתים צמודי קרקע שנקנו ברובם על ידי אנשים מהציבור החרדי, וממוקמת במרחק הליכה מהפרויקט המפורסם נוף כינרת פוריה

בשמחה!

משתמש רשום
אני שואל מבחינת ייעוד לא מבחינת הזדמנות

ימד

משתמש מקצוען
במסגרת תוכנית "דירה בהנחה" בהגרלה מספר 1949 לפרויקט אתר 13 של קבלן אופק - שלי בניה ופיתוח בע"מ
ביישוב אופקים
נקבע כי מקום זכייתך בהגרלה הוא 22. שים לב שאם מדובר בהגרלת המשך, קודמים לך בבחירת הדירה זוכים בהגרלות הקודמות שהתקיימו לפרויקט זה

יש סיכוי???

פנטזיה 3D

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
אבל איך זה עובד עד ההגרלות האחרות אין מצב שאני ייראה התקדמות??
התקדמויות יכול להיות כל הזמן אבל בעיקר כשיש הגרלות גדולות, ובעת בחירת דירות, שאז נופלים הרבה מסיבות שונות.

אליסה

משתמש מקצוען
במסגרת תוכנית "דירה בהנחה" בהגרלה מספר 1949 לפרויקט אתר 13 של קבלן אופק - שלי בניה ופיתוח בע"מ
ביישוב אופקים
נקבע כי מקום זכייתך בהגרלה הוא 22. שים לב שאם מדובר בהגרלת המשך, קודמים לך בבחירת הדירה זוכים בהגרלות הקודמות שהתקיימו לפרויקט זה

יש סיכוי???
מה זאת אומרת סיכוי?
זה נראה שזכיתם..
אני רואה שיש בהגרלה הזאת 39 דירות אז 22 אתם בפנים כבר

ימד

משתמש מקצוען
מה זאת אומרת סיכוי?
זה נראה שזכיתם..
אני רואה שיש בהגרלה הזאת 39 דירות אז 22 אתם בפנים כבר
תודה על התגובה.
וזה אומר שאם זכינו באופקים. שאר ההגרלות אין סיכוי כי הוסרנו מהם נכון?
לפי מה שאני מבינה פה מהשרשור

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיב

א הַלְלוּיָהּ אַשְׁרֵי אִישׁ יָרֵא אֶת יי בְּמִצְוֹתָיו חָפֵץ מְאֹד:ב גִּבּוֹר בָּאָרֶץ יִהְיֶה זַרְעוֹ דּוֹר יְשָׁרִים יְבֹרָךְ:ג הוֹן וָעֹשֶׁר בְּבֵיתוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זָרַח בַּחֹשֶׁךְ אוֹר לַיְשָׁרִים חַנּוּן וְרַחוּם וְצַדִּיק:ה טוֹב אִישׁ חוֹנֵן וּמַלְוֶה יְכַלְכֵּל דְּבָרָיו בְּמִשְׁפָּט:ו כִּי לְעוֹלָם לֹא יִמּוֹט לְזֵכֶר עוֹלָם יִהְיֶה צַדִּיק:ז מִשְּׁמוּעָה רָעָה לֹא יִירָא נָכוֹן לִבּוֹ בָּטֻחַ בַּיהוָה:ח סָמוּךְ לִבּוֹ לֹא יִירָא עַד אֲשֶׁר יִרְאֶה בְצָרָיו:ט פִּזַּר נָתַן לָאֶבְיוֹנִים צִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד קַרְנוֹ תָּרוּם בְּכָבוֹד:י רָשָׁע יִרְאֶה וְכָעָס שִׁנָּיו יַחֲרֹק וְנָמָס תַּאֲוַת רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה