מחיר למשתכן הגרלות מחיר למשתכן

פריפריאלי

משתמש פעיל
אז צר לי לאכזב אותך שיש מ-ל-א דירות כרגע בדימונה בהליכי פינוי בינוי.
מעלה חלק מהקישורים
דירת 3 חדרים 70 מ"ר ב-640 אל"ש
דירה יותר קטנה ב-570 אל"ש
דירת 4.5 חדרים ב-630 אל"ש (מקבלים דירת 5 חדרים אחרי הפינוי בינוי)

ויש עוד הרבה דירות דומות
איני מבין בהשקעות.
שכל אחד יעשה את השיקולים שלו.
אך בעיני - דירה בדימונה לא מציאה גדולה...
אלא אם כן מדובר במגורים.
אך להשקעה- יש שם כרגע הרבה השקעות טובות במחירי בדיחה...
זה שהם כותבים לא אומר שיהיה פינו בינוי אבל אם תזכה במחיר למשתכן ודאי יהיה לך דירה חדשה
ועוד דבר שהרבה טועים בו שהם כותבים שהרוח שם נמוך בגלל שהשכירות נמוכה צריך לבדוק את התשואה ביחס להשקעה. ולכן השכירות שם באחוזים לאו דוקא נמוכה

ש.ז.י.

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
אגב מי שמשתתף בהגרלות בערים היקרות, צריך לקחת בחשבון שהדירות בדירה בהנחה יכולות להיות מאוד יקרות, ולוודא שיש לו יכולת לעמוד בתשלום.
(מלבד בתל אביב ששם ההגרלות עדיין מחיר למשתכן),

100לפת

משתמש צעיר
תסתכל בקישור האחרון - מדובר בפינוי בינוי שכבר חתום!

ובעניין השכירות, ברור שיחסית להשקעה מדובר באחוז תשואה גבוה.
אך למיטב ידיעתי יש עוד הרבה דירות באזורים שונים בארץ
בהשקעה של 600,000 ש"ח
עם אותה תשואה פלוס מינוס בשכירות...
אך זה לא המטרה שלי,
אני מעוניין כרגע למקסם את האפשרות לזכות בדירה שאיכשהוא אוכל להגיע בסופו של דבר
לדירה למגורים.
דימונה,
לא ממש תביא אותי למצב כזה...
מכיוון שהתשואה שלה בסה"כ 500 אל"ש
וצריך להמתין 5-7 שנים עד למכירתה,
בינתיים לשלם שכירות של 4,000 ש"ח לפחות כפול 5 שנים = 240,000 ש"ח.
נשארתי עם רווח של 260.000 ש"ח.
במידה והדירות יעלו,
צריך לקחת בחשבון שגם באיזור שאני מתכנן לגור בו-המחירים יעלו פי שניים.
מהשקעה כזאת אני אצא בלי כלום.
כך שלי אישית- אין עניין להירשם שם.

וכל אחד ירשם לאן שהוא מבין.
לא באתי להמליץ לאף אחד.
כי איני מבין בהשקעות.

יב כסליו

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
תסתכל בקישור האחרון - מדובר בפינוי בינוי שכבר חתום!

ובעניין השכירות, ברור שיחסית להשקעה מדובר באחוז תשואה גבוה.
אך למיטב ידיעתי יש עוד הרבה דירות באזורים שונים בארץ
בהשקעה של 600,000 ש"ח
עם אותה תשואה פלוס מינוס בשכירות...
אך זה לא המטרה שלי,
אני מעוניין כרגע למקסם את האפשרות לזכות בדירה שאיכשהוא אוכל להגיע בסופו של דבר
לדירה למגורים.
דימונה,
לא ממש תביא אותי למצב כזה...
וצריך להמתין 5-7 שנים עד למכירתה,
בינתיים לשלם שכירות של 4,000 ש"ח לפחות כפול 5 שנים = 240,000 ש"ח.
נשארתי עם רווח של 260.000 ש"ח.
במידה והדירות יעלו,
צריך לקחת בחשבון שגם באיזור שאני מתכנן לגור בו-המחירים יעלו פי שניים.
מהשקעה כזאת אני אצא בלי כלום.
כך שלי אישית- אין עניין להירשם שם.

וכל אחד ירשם לאן שהוא מבין.
לא באתי להמליץ לאף אחד.
כי איני מבין בהשקעות.
פינוי בינוי חתום לא אומר כלום זה יכול להיות תקוע גם 10 שנים ויותר

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
רציתי לשאול אותך
דירה בבן שמן למ''ר 12.400 האם מאה מטר יעלה באיזור מיליון שלוש מאות
והאם עדיף חמש חדרים שזה 120 מטר על פני 100 מטר כיון שהכל משכנתא
1. קצת יותר מ1.3, אולי משהו כמו 1.34, כי צריך לחשב גם מחסן, מרפסת וחניה (התחשיב הוא בערך 108 מ"ר).
2. לכאורה ב5 הרווח יהיה אפילו גבוה יותר, אבל גם ב4 יש רווח נהדר.

נערך לאחרונה ב:

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
לכל המומחים
@בית שמשניק

נשמח לשמוע מה לדעתכם עלינו לעשות או איך הכי חכם להתנהל

אנחנו מנסים כמה שנים ולא זוכים
דירה ראשונה לבן שלי-נכה רתוק מורדם מונשם
חובה ליד בית חולים רציני.
והאופציה הכי טובה בשבילנו היא בירושלים
הון עצמי 600, במאמץ 700
להרשם רק בירושלים?
או להסתכל על רווח ולהרשם גם בת"א? צור הדסה?
עד איזה מחיר אפשר לקנות?
יש עוד ילדים וצריך לפחות 4 חדרים
(הם קטינים. הוא לא)
אני חושב שעדיף להסתכל על סיכויי זכיה ולא על הרווח, ולכן גם במצב שלכם הייתי נרשם לערים עם הסיכויים הגבוהים לשם השקעה. לאחר 7 שנים אפשר למכור את הדירה ולקנות בירושלים.

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
500K זה הרבה מאד כסף (אנשים חוסכים סכום כזה במשך 20 שנה!)
יש באמת מקומות עם רווחים גבוהים יותר של מיליון פלוס, אבל סיכויי הזכיה שם נורא נמוכים, כך שלא מומלץ להירשם לשם.
בדיוק הערב קיבלתי טלפון מאברך שאני לא מכיר, שקיבל ממישהו מהכולל שלו את המספר שלי. הוא התעניין לשמוע ממני לאן מומלץ להירשם. השיחה הלכה בערך כך: "שלום בית שמשניק, יש לך כמה דקות לייעוץ". "כן" עניתי לו. "מה אתה אומר על תל אביב, כמה הרווח שם?" שאל, "בערך 2 מיליון" עניתי לו. "באמת?" הוא התלהב, "וכמה בירושלים?" בשלב זה שאלתי אותו בעדינות כמה זמן הוא משתתף בהגרלות, והוא ענה לי שכבר 7 שנים (מתחילת התוכנית) והוא לא מצליח לזכות! שאלתי אותו האם הוא תמיד נרשם לפי המקומות עם הרווח הגבוה ביותר, והוא אישר לי שכן. אז ניסיתי להסביר לו שאולי כדאי להחליף דיסקט ולהתחיל להירשם למקומות עם סיכויי זכיה נורמליים. כי ב7 שנים האלה הוא כבר הפסיד 300K על שכירות, ועוד כמיליון ש"ח של עליית מחירים.
אני מקווה שהוא השתכנע מהדברים ואולי גם יצליח לזכות סוף סוף.

המליונרית

משתמש מקצוען
500K זה הרבה מאד כסף (אנשים חוסכים סכום כזה במשך 20 שנה!)
יש באמת מקומות עם רווחים גבוהים יותר של מיליון פלוס, אבל סיכויי הזכיה שם נורא נמוכים, כך שלא מומלץ להירשם לשם.
בדיוק הערב קיבלתי טלפון מאברך שאני לא מכיר, שקיבל ממישהו מהכולל שלו את המספר שלי. הוא התעניין לשמוע ממני לאן מומלץ להירשם. השיחה הלכה בערך כך: "שלום בית שמשניק, יש לך כמה דקות לייעוץ". "כן" עניתי לו. "מה אתה אומר על תל אביב, כמה הרווח שם?" שאל, "בערך 2 מיליון" עניתי לו. "באמת?" הוא התלהב, "וכמה בירושלים?" בשלב זה שאלתי אותו בעדינות כמה זמן הוא משתתף בהגרלות, והוא ענה לי שכבר 7 שנים (מתחילת התוכנית) והוא לא מצליח לזכות! שאלתי אותו האם הוא תמיד נרשם לפי המקומות עם הרווח הגבוה ביותר, והוא אישר לי שכן. אז ניסיתי להסביר לו שאולי כדאי להחליף דיסקט ולהתחיל להירשם למקומות עם סיכויי זכיה נורמליים. כי ב7 שנים האלה הוא כבר הפסיד 300K על שכירות, ועוד כמיליון ש"ח של עליית מחירים.
אני מקווה שהוא השתכנע מהדברים ואולי גם יצליח לזכות סוף סוף.
זה הזוי
כי כמעט לא מכירה משהו שנרשם כבר 7 שנים ולא זכה (היה סדרה א כו)

יב כסליו

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
זה הזוי
כי כמעט לא מכירה משהו שנרשם כבר 7 שנים ולא זכה (היה סדרה א כו)
מכיר כמה כאלה,חלקם באמת נרשמו בצורה חסרת סיכוי ,אבל חלקם דווקא כן נרשמו בצורה מושכלת ועדיין לא זכו,

משל

משתמש פעיל
לכל המומחים
@בית שמשניק

נשמח לשמוע מה לדעתכם עלינו לעשות או איך הכי חכם להתנהל

אנחנו מנסים כמה שנים ולא זוכים
דירה ראשונה לבן שלי-נכה רתוק מורדם מונשם
חובה ליד בית חולים רציני.
והאופציה הכי טובה בשבילנו היא בירושלים
הון עצמי 600, במאמץ 700
להרשם רק בירושלים?
או להסתכל על רווח ולהרשם גם בת"א? צור הדסה?
עד איזה מחיר אפשר לקנות?
יש עוד ילדים וצריך לפחות 4 חדרים
(הם קטינים. הוא לא)
לכל מי שיש עכשיו זכאות לנכה זכיתם בפיס באלעד יש 23 דירות לנכים 0 נרשמים בקרית גת 28 דירות לנכים 2 נרשמים מצווה לפרסם
העניין הוא הזכיה והרווחה הכלכלית ואין סיכוי למצוא למגורים בפועל

יב כסליו

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
לכל מי שיש עכשיו זכאות לנכה זכיתם בפיס באלעד יש 23 דירות לנכים 0 נרשמים בקרית גת 28 דירות לנכים 2 נרשמים מצווה לפרסם
העניין הוא הזכיה והרווחה הכלכלית ואין סיכוי למצוא למגורים בפועל
צריך שיהיה נכה רתוק דווקא או שאחד מבני המשפחה יהיה נכה רתוק

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
@בית שמשניק

כאחד שאין לו אף אפשרות למגורים בהגרלה הנוכחית
פרט לקריית גת (באם תהיה שם נהירה משמעותית מהסגנון שלנו)
וירושלים (במידה ותהיה בנייה מתאימה לחרדים-משום מה לא מופיע באתר לצביון החרדי...)
כפי שהמלצת,
אני מתכוון להירשם ככל הנראה בקריית גת ורכסים,
לגבי העיר השלישית,
אני בן מקום בירושלים,
עדיף לי להירשם לירושלים או דימונה? (מבחינת סיכויים ורווח)
ההגרלה בירושלים היא במיקום סופר אטרקטיבי - שכונת רמות המבוקשת. אבל צריך לומר ביושר שהסיכויים נמוכים גם לבני מקום - כרגע 2.17%, וזה כמובן ימשיך וירד.
הרווח שם גבוה - כ700K בממוצע, אבל גם ההשקעה מאד גבוהה - 1.8 מיליון ל3 חד' ו2.3 ל4 חד' (סכומים שלא כל אחד יכול לגלגל)
דימונה, לעומת זאת, היא אולי במיקום הכי לא אטרקטיבי בהגרלה, אבל אחוזי הזכייה שם גבוהים - כרגע 17.92% (אגב, ירידה משמעותית מאז ההמלצה בפרוג...), בנוסף, הרווח שם יפה מאד - למעלה מ600K בצירוף המענק, וגם סכום ההשקעה נמוך במיוחד - 500K ל3 חד' ו600K ל4 חד' (כרבע מהסכום בירושלים...)
אז לשיקולך...

יב כסליו

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אולי לא הבנת, כתבתי את זה בתגובה לזה שכתב שלמי שיש זכאות לנכה........הדגשתי שלא מספיק זכאות לנכה רגיל אלא צריך נכה רתוק

הטעם המושלם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עם הון עצמי של 140 אלף, ויכולת החזר של 4500 ש"ח איזה דירות אפשר לקנות בקרית גת בהגרלה הנוכחית?

הטעם המושלם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
דירות 3 ו- 4 חדרים (אולי ב 4 חדרים יהיה החזר משכנתא של 5,000)
וברכסים? (+40 אלף מענק ומחירים קצת יותר נמוכים. כשנרשמים בשתיהם הסיכוי ברכסים יותר גבוה כי הוא אחרי קרית גת)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה