מחיר למשתכן הגרלות מחיר למשתכן

שוקי פרוגר

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
כתיבה ספרותית
קבלן מגידו מישהו מכיר?
ראיתי שבונה הרבה בדרום ועוד

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
זכיתי במחיר למשתכן בהגרלה האחרונה בקרית גת, הבעיה היא שחתמתי חוזה על דירה לפני שבועיים על דירה בצפון השאלה היא אם יש אופציה להעביר את החוזה ע"ש אחי?
וכמה באמת הזכיה בקרית גת משתלמת?
היו על זה בעבר כמה וכמה אשכולות בפרוג.
@עו"ד נתן רוזנבלט מתמחה יותר בענין, וכדאי ליצור איתו קשר.

נ.ב. סתם שאלה מתוך סקרנות - זה בדרך כלל קורה לאנשים שהתקדמו ברשימות ההמתנה של ההגרלות השונות בלי לשים לב. אבל כאן נרשמתם להגרלות, וכולם חיכו לתוצאות. מדוע לא חיכיתם עוד שבועיים נוספים לפני הקניה?

ישראל בן ישראל

משתמש רשום
היו על זה בעבר כמה וכמה אשכולות בפרוג.
@עו"ד נתן רוזנבלט מתמחה יותר בענין, וכדאי ליצור איתו קשר.

נ.ב. סתם שאלה מתוך סקרנות - זה בדרך כלל קורה לאנשים שהתקדמו ברשימות ההמתנה של ההגרלות השונות בלי לשים לב. אבל כאן נרשמתם להגרלות, וכולם חיכו לתוצאות. מדוע לא חיכיתם עוד שבועיים נוספים לפני הקניה?
תמיד אפשר לחכות, אבל הבנתי שלא שווה בשביל זה לאבד הצעה משתלמת מאד, והיה צד גדול שמישהו אחר יכנס לעסקה הזו לכן לא התמהמתי.

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
מעניין שאפילו בגוגל אני לא מצליח למצוא מידע עליו

.Etti G

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
אם אנחנו במקום 192 בקרית גת, מתוך 156 דירות (32 בהמתנה).
יש סיכוי?

מנחם יששכר

משתמש חדש
ביטול השתתפות25/02/2024
new-lottery.png
234126/12/202313/02/2024207חסרי דיורקריית גתלאלא610לא זכה361-
מישהו יודע אם יש לי סיכוי לזכות ואיך בודקים את את מיקומי בתור לכמות הדירות שיש או לא יודע בקיצור שמשיהו יעשה לי סדר תודה

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
ביטול השתתפות25/02/2024
new-lottery.png
234126/12/202313/02/2024207חסרי דיורקריית גתלאלא610לא זכה361-
מישהו יודע אם יש לי סיכוי לזכות ואיך בודקים את את מיקומי בתור לכמות הדירות שיש או לא יודע בקיצור שמשיהו יעשה לי סדר תודה
אין סיכוי. יש 207 דירות ואתה מקום 361 בתור

חיים ברוך

משתמש חדש
כמה זמן בערך צפוי עד שיבנו את הפרויקטים באלעד?
והאם יש הבדל בין קבלן אחד למישנהו, או שכולם יקבלו התיר בפעם אחת?

פיאנו

משתמש חדש
לא הבנתי איך זה עובד, יש יותר זוכים מדירות?
בונים על כאלה שיבטלו עוד מההגרלה הראשונה ולא החל מהגרלת ההמשך?
והאם שווה לממש זכיה בקרית גת, אצל הקבלן טריסון- הוא מוכר? יש כדאיות לעסקה עבור השקעה בלבד?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה