מחיר למשתכן הגרלות מחיר למשתכן

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
כן
כדאי להירשם

• תודה
Reactions: shs

פנטזיה 3D

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
ההרשמה נסגרת בעוד כשבוע, ההגרלה כשבועיים אחרי.

• תודה

פנטזיה 3D

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
כיום אין שום הבדל בין הסדרות, צריך רק להתפלל.

• תודה

די

משתמש סופר מקצוען
כלומר אם אני נכנסת ל12 הגרלות פתוחות אני מורידה לעצמי את הסיכוי לזכות במקום יותר ספציפי שאני רוצה כי אולי אני אזכה במקום לא רצוי מבחינתי?
עורכים את סדר ההגרלות לפי גודל הערים כלומר אם תיכנסו להגרלה בבאר שבע ובבית שמש, ההגרלה בבאר שבע תתקיים ראשונה, ואם תזכו בה תצאו אוטומטית מההגרלה בבית שמש. מצד שני אם תשתתפו רק בבית שמש אולי לא תזכו בכלל...
מחיר מטרה זה או 20 אחוז הנחה או עד 300K,
או שזה חייב להיות גם עד 20 אחוז הנחה וגם עד 300K הנחה?
גם 20% וגם לא יותר מ300 אלף ש"ח הנחה, לפי המחירים ב31.12.2020 כלומר שאם המחירים עלו מאז ההנחה היא לפי המחיר של סוף 2020 פירוט כאן

די

משתמש סופר מקצוען
בעקרון זה נראה חסר סיכוי לזכות:(
מה הגודל של הדירות??
לא כתוב מה הגודל של הדירות.
נכון די חסר סיכוי אבל אין מה להפסיד מלהשתתף בהגרלה ובחודש הקרוב צריך לצאת עוד מאות דירות פשוט תשתתפו בכל הגרלה שמעניינת אתכם עד שתזכו...

לייבובוש

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מי שנרשם עכשיו למחיר למשתכן יש סיכוי שיוכל להיכנס להגרלות עד ה28?

מטרת העל!

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
גם אני נרשמתי רק עכשיו.
כתוב שתוך 10ימי עבודה יגיבו, קשה לי להאמין. לפחות להגרלות הבאות...
אבל אני לא מבינה, לא אמרו שבטלו את מחיר למשתכן?

מטרת העל!

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
עורכים את סדר ההגרלות לפי גודל הערים כלומר אם תיכנסו להגרלה בבאר שבע ובבית שמש, ההגרלה בבאר שבע תתקיים ראשונה, ואם תזכו בה תצאו אוטומטית מההגרלה בבית שמש. מצד שני אם תשתתפו רק בבית שמש אולי לא תזכו בכלל...

גם 20% וגם לא יותר מ300 אלף ש"ח הנחה, לפי המחירים ב31.12.2020 כלומר שאם המחירים עלו מאז ההנחה היא לפי המחיר של סוף 2020 פירוט כאן
אז למה שווה להרשם?
יש ערים שלא שווה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה