מחיר למשתכן הגרלות מחיר למשתכן

הגולם החולם

משתמש מקצוען
איזה מוסר השכל.
סיכוי לא קטן שהדירה נמצאת במרחק קליק אחד, והוא מתעצל לעבור לעמוד 2.
אי אי אי...
האמת, שזה היה רעיון נפלא לקחת מזה מחשבת מוסר
אבל האתר הזה כל כך לא נוח למשתמש שזה מסביר הכל בהסבר פשטני למדי

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
איזה מוסר השכל.
סיכוי לא קטן שהדירה נמצאת במרחק קליק אחד, והוא מתעצל לעבור לעמוד 2.
אי אי אי...
אני מדמיין את התגובה הזו בקול של ר' שולם שבדרון, או של הרב פינקוס, ולמען האמת זה נשמע ממש טוב, בפרט הקטע האחרון...

צבי1

משתמש פעיל
לענ"ד, ברוב רובם של המקרים לא כדאי להמתין, כי אף אחד לא מבטיח לך כלום על העתיד, ולכן כדאי להירשם בכל הגרלה שיוצאת, גם אם רשימת הערים אינה מושכת אותך במיוחד. המקרה היחיד שאולי יוצא מן הכלל, זה אם אתה בן מקום בעיר קטנה שיש בה הרבה דירות צפויות, שאז סיכויי הזכיה גבוהים ביותר ואולי כדאי במקרה כזה להמתין.

לגופו של ענין, יש כ5000 יח"ד שאחרי זכיית יזמים ומוכנים להגרלות - יתכן שייכנסו להגרלה הבאה:
אלעד 368
אפרת 13
באר שבע 78
בית שאן 96
בני עי"ש 173
בת ים 232
דימונה 570
טירת כרמל 133
יבנה 1557
ירושלים (רמות) 80
מגדל העמק 373
עמנואל 51
צור הדסה 74
צפת 138
קרית גת 364
ראשון לציון 400
רכסים 337
שדרות 20
תל אביב 80

חוץ מזה יש עוד כמה אלפי יח"ד שבאמצע מכרזים מתקדמים שכבר פורסמה בהם חוברת מכרז, ביניהם כ1200 יח"ד בקרית אתא, כ970 בבני עי"ש, כ310 ברחובות, כ450 באלעד, כ680 בבאר שבע, כ1400 בקרית עקרון, כ370 באשקלון וכ120 בבית שמש (רמה ג').
ק"ג לא הרבה יותר? נסגר כמעט 8,000 חצי למשתכן

שמואל הגבר

משתמש רשום
מה ההבדל בין האזורים בק"ג? וכמה זה משמעותי?
תודה.
מערב זה חרדי וצפון לא
מערב יותר זול מצפון
הגרלות מערב: 2340, 2341, 2345, 2349, 2358
מחירים:
קרית גת צפון (ציבור כללי):
3 חד' 80 מ"ר 957,965 ש"ח.
4 חד' 100 מ"ר 1,380,217 ש"ח.
5 חד' 120 מ"ר 1,665,032 ש"ח

קרית גת מערב (חרדי):
3 חד' 80 מ"ר 814,311 ש"ח.
4 חד' 100 מ"ר 1,184,308 ש"ח.
5 חד' 120 מ"ר 1,545,106 ש"ח

קרדיט: @בית שמשניק

יש מבין

משתמש רשום
לפי מה שיוצא עכשיו אם לדוגמא אני נרשם בבני עי"ש אז יעלה לי דירה 1,280,000 וזה אחרי ההנחה א"כ נפשי בשאלתי למה ומדוע לא משתלם עכשיו לרכוש בחריש באותו המחיר ואפילו פחות?
יותר מזה, לפי מה שהבנתי ההגרלה הזאת היא הזדמנות אחרונה לקבל הנחה משמעותית, וגם זה לא בכל הערים. החל מההגרלה הבאה הכל כבר יהיה צמוד למדד העתידי, מה שאומר שמי שלא זוכה עכשיו ודאי יכול לקנות בחריש או אפי' בהר יונה

צבי1

משתמש פעיל
לפי מה שיוצא עכשיו אם לדוגמא אני נרשם בבני עי"ש אז יעלה לי דירה 1,280,000 וזה אחרי ההנחה א"כ נפשי בשאלתי למה ומדוע לא משתלם עכשיו לרכוש בחריש באותו המחיר ואפילו פחות?
יותר מזה, לפי מה שהבנתי ההגרלה הזאת היא הזדמנות אחרונה לקבל הנחה משמעותית, וגם זה לא בכל הערים. החל מההגרלה הבאה הכל כבר יהיה צמוד למדד העתידי, מה שאומר שמי שלא זוכה עכשיו ודאי יכול לקנות בחריש או אפי' בהר יונה
תתמקד מה אתה מתכנן, מגורים או השקעה של 7 שנים לפחות?

שמואל הגבר

משתמש רשום
דבר ראשון המחיר הזה הוא רק בדירות 80 מטר
ואין הרבה דירות כאלה
דבר שני בני עייש זה כבר עם ההגבלות החדשות
דבר שלישי עדיין יש רווח של 500000 שח

צחי קרמר

משתמש פעיל
ההתקדמות ברשימות ההמתנה משמעותית!
אני מס' 33 בהמתנה מתוך 390 דירות בחיפה
חצי שנה עמדתי על אותו מספר וכעת תוך שבוע התקדמיתי ב-3..
בתקוה להמשך!​
הבאתי נתון לפני מספר ימים גם בתהליך בחירת דירות בהגרלות הכי טובות שהיו יש נשירה של 25%​

הגולם החולם

משתמש מקצוען
לשים לב מי שנכנס רק להגרלות של קריית גת מערב (חרדי) יש לו סיכויי זכיה הרבה יותר נמוכים.
חוץ מזה שייתכן ויהיה אפשר לגור בתור חרדים גם בקריית גת צפון.
היתכן הזה מוטל בספק.
ומה יקרה אם תזכה בקומה עשרים?
כחרדי בודד בבניין
לא הכי מוצלח למגורים, והשקעה? מי יודע כמה קל יהיה להשכיר שם דירות בכל זאת זה לא בני ברק...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה