פנאי האשכול המרכזי לדייג - שיטות-יציאה קבוצתית-וציוד.

אלי @@@

משתמש מקצוען
תודה רבה מראש
אגב
למה יוצא לי תמיד אראסים,
הייתי במרינה בתל אביב, וברידינג , יוצא לי הרבה אראסים
אולי זה קשור למיקום
אני דגתי באיזור השובר
אשמח שתתן גם נקודות ציון איפה מומלץ לעמוד
יצא לך על מלכודת לבורי או על ריג
לי בדר"כ הם יוצאים על הריג אם אני מכוון לסרגוסים וכאלה על מלכודת לא קרה לי

שליח ציבור

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
הארסים באמת מאכזבים הדרך היחידה זה לזרוק רחוק מהחומה או מהמזח כמה שיותר רחוק יש פחות סיכוי שהם יעלו הם מתחבאים בין הסלעים וליד החומות. לכן בדייג בוס זה פחות אפקטיבי אבל אם אתה עושה מלכודת וזורק רחוק זה מעלה את הסיכויים שהם לא יעלו. יש לי סרטון לגבי המלכודת שאני מכין לבורי אני מחפש את הקישור ובעזרת השם אני אעלה את זה פה. בתקופה הזו עד חודש 12 בערך הם נמצאים בעיקר במרינות במשך השנה זה בים הפתוח. ומי שבאמת מתמקד בדגי בורי יודע שזה הדג היחידי שהדייג שלו ממש לא צפוי היה לי פעמים שפשוט הייתי יוצא היה אכילות ותפיסות ופתאום כאילו אין כלום ואתה רואה אותה מסתובבים ולא מתקרבים בקיצור סייעתא דשמיא

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה