פנאי האשכול המרכזי לדייג - שיטות-יציאה קבוצתית-וציוד.

rikigra

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הפקות ואירועים
אוטומציה עסקית
בחיפה ליד מנחת המסוקים של רמב"ם תפסתי כמה אראסים קטנים .

אגב מה אתם עושים כדי לא להידקר, כפפות???

אלי @@@

משתמש מקצוען
יש לי כמה קישורים לציוד דייג שקניתי בעלי (מקווה שזה בסדר להעלות אותם באשכול הזה אם זה בעיה אני אמחוק )
משתף בשמחה
1. סביבלים מעולים של חברה ידועה בעלי איכותיים מאוד
2. קרסים עם משקולת מובנת למי שאוהב באיכות טובה
3. פלייר דייגים קומפקטי שימושי מאוד
4. בובה רב שימושית
5. חכה פשוטה מאוד וזולה מתאים יותר לילדים שיהיה להם מה לתפוס ביד
6. פנס ראש זול ועושה את העבודה מצויין אני קניתי את סוג A1

ק.ש מנסיון אישי בלבד

DRUD

משתמש רשום
זה נראה לי דג אראס (קומוניסט) ותיזהרו מהקוצים שיש לו בגב הם מכילים ארס שעשוי לגרום לפציעה
זה באמת נראה אראס
ושימו לב !!!
בים , דג שלא מכירים לא נוגעים ביד חובה לקחת מגבת / כפפה '/או כל דבר אחר

דבר נוסף מישהו מכיר הפלגת דייג בסירה בתשלום סביר וללא צורך בארגון קבוצה
(או שאולי אפשר לארגן כאן קבוצה )

יוסףף

משתמש רשום
אגב באמת איפה הצלחתם להוציא?
אם התכוונת לשאול אותי יצא לנו איזור ה30 דגים (כמו בתמונה שהעליתי, הם היו יחסית קטנים אז החזרנו למים)
אתה צריך להגיע לשער לבן סגור נקודת ציון מדויקת של השער שמה יש לך מצד ימין דרך להכנס על מקום מאד צר עם חבל כמו בתמונה
דרך צרה.jpg

או לטפס על הגדר
לטפס.jpg

ולהשחיל את החכות וכל הציוד שהבאתם מתחת לשער הלבן

אנחנו דגנו בקצה של השובר אבל אתה יכול לדוג לכל אורכו
מיקום הדייג.png

אלי @@@

משתמש מקצוען
יש למישהו המלצה מידית לעכשיו לדייג באשקלון ?
תודה רבה

יוסףף

משתמש רשום
שלום לכולם
אם יש למישהו סרטונים שהועילו לו (יש בלי סוף...) נשמח שישלח קישור (אולי כדאי לפתוח אשכול אחר לסרטונים, לא כל כך מתמצא בפורום)
תודה רבה

אלי @@@

משתמש מקצוען
יש למישהו המלצה מידית לעכשיו לדייג באשקלון ?
תודה רבה
הייתי אתמול במרינה באשקלון המצב של הבורי לא משהו אבל ראיתי אנשים שיוצאים עם שקיות של חתיכות שנראה 800 גרם לפחות אבל לא הרבה
א. זה רק מתוך המרינה איפה שהספינות למי שמכיר זה איפה הפס בטון שצמוד לחניה בתשלום וזה אזור מלוכלך מאוד בזבל ודלק ועוד
ב. היה מלא בני דודים וכל אחד עם 7 חכות כך שכל המרינה תפוסה עד הפינה הכי קטנה
ג. מהשובר גלים לא יצא לאף אחד בורי בשניי הכוונים
לסיכום היו כמה סרגוסים קטנים וכמה לוקוסים קטנטנים וארסים כמובן שכולם הוחזרו למים לגדול עוד קצת
בגדול לילה לא משהו מבחינת דייג אבל נהניתי מהחוויה

אלי @@@

משתמש מקצוען
שלום לכולם
אם יש למישהו סרטונים שהועילו לו (יש בלי סוף...) נשמח שישלח קישור (אולי כדאי לפתוח אשכול אחר לסרטונים, לא כל כך מתמצא בפורום)
תודה רבה
כבר @אוהב ספר פתח בפרוגמדיה והוא לא כל כך פעיל אולי נעורר אותו מחדש
בבקשה דייג ודגים
תהנו

אלי @@@

משתמש מקצוען
שלום לכולם
תודה רבה
יש אחד שאני ממש אוהב לראות אותו דג לדעתי הוא אחד המקצוענים
https://www.youtube.com/@FishingAddicts זה הערוץ שלו ביוטיוב
צפייה מהנה

נערך לאחרונה ב:

שליח ציבור

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
טוב ביציאה האחרונה ממש היה מאכזב הפקחים שלטו שם לא היה שייך לדוג.... בין לבין תפסתי איזה ארבע חתיכות כל אחד בערך 300 400 גרם. אני אצרף לכם את השיטה הזאת מניסיוני אין שום שיטה אחרת יותר טובה מזה לדייג בורי שיש אכילות כל זריקה זה דג 100% . אצרף בעזרת השם סרטון בהמשך היום

ישראל @

משתמש רשום
טוב ביציאה האחרונה ממש היה מאכזב הפקחים שלטו שם לא היה שייך לדוג.... בין לבין תפסתי איזה ארבע חתיכות כל אחד בערך 300 400 גרם. אני אצרף לכם את השיטה הזאת מניסיוני אין שום שיטה אחרת יותר טובה מזה לדייג בורי שיש אכילות כל זריקה זה דג 100% . אצרף בעזרת השם סרטון בהמשך היום
תודה רבה מחכים לסרטון ואתה נראה בעל נסיון אז תוכל לומר אם נשאר משהוא מהעונה של הבורי

יוסףף

משתמש רשום
תודה רבה מראש
אגב
למה יוצא לי תמיד אראסים,
הייתי במרינה בתל אביב, וברידינג , יוצא לי הרבה אראסים
אולי זה קשור למיקום
אני דגתי באיזור השובר
אשמח שתתן גם נקודות ציון איפה מומלץ לעמוד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה