מידע שימושי האשכול הגדול של חדרי הבריחה >>> שתפו מנסיונכם!

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אשמח לקבל המלצות על חדר בריחה באזור בית שמש
תודה
לקבוצה של 5 נשים

מתרגמת

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אני הייתי רק ב"ממלכה במבחן" בירושלים. אם רלוונטי לך המיקום אני יכולה לספר שנהניתי מאד
גם אני הייתי שם (היום) ונהנינו מאד, מאד.
מאתגר, מעניין, ממש כיף - גם שירות מעולה. מומלץ ביותר!

מג'

משתמש מקצוען
מישהו מכיר חדר בריחה מומלץ באזור חשמונאים?

האושר של החיים

משתמש רשום
היינו ב

חדר בריחה ״קרב מטבחים״​

ברחוב הלל בירושלים
היה ממש ממש נחמד! מאוד נהננו
היה מאתגר וחוויתי!
ממליצה בחום!
אפשר טלפונים? זה מתאים לגיבוש קבוצות וכו'?
ממליצה על שני חדרים:
היפנוזה
דון פבלו
אלה בסגנון עלילה

חדר נוסף שהאמת אני הכי נהניתי בו:
קרב מטבחים
אווירה כיפית וקלילה
היינו שם בקבוצה של 4 מול 4 (משחקים בשני חדרים זהים בתחרות מול הקבוצה השניה)
אבל אני חושבת שמתאים גם למשחק בחדר אחד ללא תחרות מול חדר אחר

כל מה שהמלצתי אלה חדרים לא מפחידים בכלל (אני סולדת מחוויות מפחידות)
ראיתי שכתבו אבל מצטרפת להמלצות,
קרב מטבחים בירושלים,
מוצלחחח מאודדדד לקבוצה,
זה תחרות בין 2 קבוצות.
אני הייתי רק ב"ממלכה במבחן" בירושלים. אם רלוונטי לך המיקום אני יכולה לספר שנהניתי מאד

גם אני הייתי שם (היום) ונהנינו מאד, מאד.
מאתגר, מעניין, ממש כיף - גם שירות מעולה. מומלץ ביותר!

Y.L

משתמש צעיר

קרב מטבחים מתאים בולל לגיבוש קבוצות, תחפש באניטרנט טלפון זה נמצא בירושלים, מומלץ מאוד

מתרגמת

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

my-m

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
אשמח מאד לקבל המלצה על חדר בריחה לקבוצה גדולה של מבוגרים (17 איש)
רוצים את החדרי בריחה מהסגנון של חדר מול חדר (נגיד קבוצה אחת אסירים וקבוצה שניה סוהרים, וכל אחד מול השני)
יש רעיון כזה? עדיף לא בירושלים
מתאים כמובן לחרדים
אשמח כמה שיותר מהר, תודה!

תלתל=)

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
חדר בריחה במודיעין מישהו מכיר?
משהו שמתאים למשפחה
רצוי שומר שבת

צנונית

משתמש מקצוען
יש חדר בריחה באזור כיכר ספרא?
מישהו יודע פרטים על זה- מבחינה דתית?

למדנית

משתמש צעיר
אני מחפשת חדר בריחה מומלץ עבור זוג באזור בית שמש.
אשמח מאדדד להמלצות!! דחוף לי...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה