השתלמות האשכול הגדול לקרנות השתלמות

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום

חימנ

משתמש חדש
הציעו לי בבנק להכניס סכום של כ15000 שח למיטב סקיי מניות יש למישהו מושג האם זה שווה לטווח של 5 שנים והאם צריך לזה כשרות

A052

משתמש סופר מקצוען
הציעו לי בבנק להכניס סכום של כ15000 שח למיטב סקיי מניות יש למישהו מושג האם זה שווה לטווח של 5 שנים והאם צריך לזה כשרות
ברור שצריך כשרות, טווח של 5 שנים זה יחסית קצר במיוחד למניות.
אני לא יועץ ולא מתיימר להיות.

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
בנוסף למה שנכתב, זו קרן שבאופן כללי לא מומלצת, היא גם אקטיבית, וגם בדמי ניהול מאד גבוהים.

איש פנינים

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
כדאי לך לדעת שהאינטרס של הבנק הוא טובתו בלבד ולא טובתך.
סביר להניח שהוא קיבל ממיטב עמלת הפצה או כל שם שלא תקרא לזה על מה שהוא דוחף לך.

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
לא מבינה בקרנות התשלמות
עובדת עירית (סייעת בגן)
הגיע מכתב שזכאית לקרן השתלמות
הפ מציעים לפתוח ב"רום"
מה זה?
שווה?
ו/או איפה כדאי לה לפתוח ואיך (סוכן/לבד?)

ה. שלמה

משתמש פעיל
לא מבינה בקרנות התשלמות
עובדת עירית (סייעת בגן)
הגיע מכתב שזכאית לקרן השתלמות
הפ מציעים לפתוח ב"רום"
מה זה?
שווה?
ו/או איפה כדאי לה לפתוח ואיך (סוכן/לבד?)
כבר דנו איתכם פה:

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום

השקעות R הון

מנהל פורום השקעות
מנהל
מנוי פרימיום
תודה
ולכן הוספתי
אם חסר פרטים אשמח להכוונה
חסר הרבה פרטים.
לא ידוע איזה אזרחות יש לך? אם את עצמאית או שכירה? באיזה סכום מדובר? מהי האיתנות הפיננסית שלך? ומהו סיבולת הסיכון שלך? לכמה זמן ההשקעה? ובת כמה את? לצורך מה את חוסכת? מהם דמי הניהול שאת יכולה לקבל? אלו עוד נכסים וחסכונות יש לך?
לכן שאלות מסוג כמו: אין לי שום מושג בזה, איפה עדיף לשים קרן השתלמות?!
כמעט לא יכולות לקבל תשובה בפורום.
האפשרות הנכונה ביותר בדרך כלל היא ללמוד את הנושא. ואחרי קבלת החלטה מה טוב לך אפשר לשאול שאלות ספציפיות.
בהצלחה!

חיימקוש

משתמש מקצוען
אני בןן 24 יש לי עוסק פטור אני אזרח ישראלי רוצה להפקיד בקרן השתלמות חד פעמי 20.000 וחודשי 250 ש"ח ל 30 שנה
איפה כדאי לי לשים את הכסף באיזה מדד?
תודה רבה לעונים

ה. שלמה

משתמש פעיל
אני בןן 24 יש לי עוסק פטור אני אזרח ישראלי רוצה להפקיד בקרן השתלמות חד פעמי 20.000 וחודשי 250 ש"ח ל 30 שנה
איפה כדאי לי לשים את הכסף באיזה מדד?
תודה רבה לעונים

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה