דרוש מידע האם כדאי למחזר את המשכנתא ?

פפרר

משתמש מקצוען
שואלת עבור חברה שבמסגרת גרירת המשכנתא הבנק הציע להם מיחזור
חשוב להם להתיעץ , כי לא כ"כ הגיוני שהצעה למיחזור שבאה מהבנק תיטיב עם הלקוח ולא עם הבנק
מצורף ההצעה למיחזור בדף 1 , + דפים של המשכנתא הקודמת
תודה ענקית מראש

קבצים מצורפים

• הצעה למיחזור.jpg
    הצעה למיחזור.jpg
    KB 114 · צפיות: 18
  • קיימת 3.jpg
    קיימת 3.jpg
    KB 101.2 · צפיות: 19
  • הלוואה קיימת.jpg
    הלוואה קיימת.jpg
    KB 81.3 · צפיות: 19
  • קימת 2.jpg
    קימת 2.jpg
    KB 108.9 · צפיות: 22

מה שאני

משתמש מקצוען
שואלת עבור חברה שבמסגרת גרירת המשכנתא הבנק הציע להם מיחזור
חשוב להם להתיעץ , כי לא כ"כ הגיוני שהצעה למיחזור שבאה מהבנק תיטיב עם הלקוח ולא עם הבנק
מצורף ההצעה למיחזור בדף 1 , + דפים של המשכנתא הקודמת
תודה ענקית מראש
תשאלו בפורום משכנתא אבל בגדול לא נראה שבריביות של היום משתלם למחזר

פפרר

משתמש מקצוען
תשאלו בפורום משכנתא אבל בגדול לא נראה שבריביות של היום משתלם למחזר
הפקיד טוען שזה יחסוך להם כמה מאות שקלים בחודש , למרות שזה לא מסתדר לי
כי אכן הריביות גבוהות עכשיו , והבנק הציע את ההצעה למחזר
בפורום של משכנתאות יש פחות חשיפה מאיש את רעהו ... אחרי שראיתי שאין תגובה לאשכול שפתחתי שם

עץ

משתמש רשום
אני עצמי מיחזרתי באותו הבנק, אחרי שנה מלקיחת המשכנתא.
היה שווה מאד!!!
הבנק מבין שאם לא אנחנו נעבור לבנק אחר.
הייתי לוקחת יועץ משכנתאות לבדיקה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה