האם המחירים ברמת בית שמש ד מוצדקים

• פותח הנושא szn
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

whitestar

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום

י ו

משתמש פעיל
תחזיקו חזק, כי מה שאני לרשום עכשיו הולך להפיל את כולם מהכיסא.

בשיחה שלי עכשיו נציגה מטעם נתיב פיתוח לאור הפרסום על דירות בד3' - דירת 3 חדרים עם אופציה עולה -1.950000

והדירה תהיה מוכנה רק עוד שנתיים וחצי. לא ידעתי אם לבכות או לצחוק. זו פשוט הזיה.
לדעתי בגלל המחירים האלו של הקבלנים יירדו המחירים בעוד זמן קצר כי מחיר כזה לא מביא עוד אנשים לרמה ד אלא מסננת אנשים שלא בעלי יכולת ולכך לא יהיה ביקוש גדול כ"כ

יהודה699

משתמש רשום
למה שאנשים יקנו שם ולא בירושלים?
אולי הם מכוונים מלכתחילה לציבור חוצניק שמוכן להשקיע סכום כזה. או לציבור חרדי אמיד שיש לו את הסכומים האלה.

למרות שעדיין לא ברור לי מי מהנ''ל ישקיע כ''כ הרבה כסף, עבור דירת 3 חדרים.

שווה מיליונים

משתמש מקצוען
למה שאנשים יקנו שם ולא בירושלים?

בשיחה שלי עכשיו נציגה מטעם נתיב פיתוח לאור הפרסום על דירות בד3' - דירת 3 חדרים עם אופציה עולה -1.950000

כמעט נפלתי מהכיסא
זה כיף להרגיש מיליונרים!!!!!!
עם משכנתא חחחחח

twomonthsleep

משתמש רשום
מתגלה כאן הרבה חוסר הבנה של השוק
היות והכל עניין של היצע וביקוש
והיות וההיצע לא יעלה, כי אין באופק תוכניות רבות מדאי
וגם מישהו שרכש בגרושים ירצה למכור במחיר הכי גבוה שיוכל להשיג
וברגע שהקבלנים רוכשים במחיר גבוה זה רק משריין את העליה של מחיר השוק

והיות והביקוש לא יירד, כי תמיד בכל מצב יהיה מי שירצה לקנות בבית שמש
והמחסור בדירות בבית שמש הוא כמו המחסור בלחם באושוויץ
וגם אם לצורך העניין ייצאו פתאום לשוק מאות דירות של רוכשי משתכן (ולא ייצאו, הן נמכרות כבר עכשיו בכל מיני קומבינות ועניינים, למי שמבין) הן ייחטפו כלחמניות בליל איסרו חג
ומקסימום יהיו כמה אנשים שיהיה להם דחוף למכור וימכרו מעט ביותר זול בתקופה ההיא (ומספיק שיורידו 50,000 וייחטפו תוך יום...) ואח"כ יתייצב השוק בחזרה.

המסקנה המתבקשת היא שאין מקום עוד בארץ שפוטנציאל עליית המחירים שלו כה גבוה כמו בית שמש

מה שכן הגיוני שביום שיתחיל להתקרב למחירים של דירות חדשות ומרווחות בירושלים למשל, תתחיל ההתמתנות
ואז יהיה מקום אחר שתפרוץ בו הבערה של בית שמש

למשל חריש.

ועד הדיור החרדי בחריש, הם אחד המרכיבים שיצרו את העליה בבית שמש
והם ללא ספק מבצעים בהצלחה את העבודה הזו גם בחריש כיום.

נערך לאחרונה ב:

shimשימי

משתמש סופר מקצוען

לי יש דירת 3 חדרים שם ומי שרוצה לקנות ב1.7 אני מוכן עכשיו בשמחה לכל המציע אומנם בלי אופצייה
אבל ב250K פחות ויהיה מוכן גם עוד שנה

אני לא מאמין במחיר הזה של ה1.950 בא נראה אם יש פרייאריםכאלו שיקנו מחיר שהוא יותר מבני ברק וירושלים

נחמה כ

משתמש מקצוען
לי יש דירת 3 חדרים שם ומי שרוצה לקנות ב1.7 אני מוכן עכשיו בשמחה לכל המציע אומנם בלי אופצייה
אבל ב250K פחות ויהיה מוכן גם עוד שנה

אני לא מאמין במחיר הזה של ה1.950 בא נראה אם יש פרייאריםכאלו שיקנו מחיר שהוא יותר מבני ברק וירושלים
גם 1.7 זה המון.... למה שמשהו יקנה בכזה מחיר כשלפני שנה זה עלה 1.2??????

shimשימי

משתמש סופר מקצוען
גם 1.7 זה המון.... למה שמשהו יקנה בכזה מחיר כשלפני שנה זה עלה 1.2??????
יודעת מה אפילו 1.6 אני מוכן
אני רק רוצה לומר לכל מי שחושב שזה שווה 1.95 3 חדרים
אז עדיף שכבר יקנה ממני
יותר זול ויותר מהר בהרבה

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה