האם המחירים ברמת בית שמש ד מוצדקים

• פותח הנושא szn
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

חכם עתיק יומין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
המכירות בשחור לא יכולים להביא לירידת מחיר כי זה לא מדווח ולא יוצר אווירה של ירידות מחירים
המון מהעסקאות שמה לא מדווחים כפי המחיר האמיתי...
כוונתי היתה שיש כאלו שאומרים שישתחרר המון דירות או ירדו המחירים אז
אז אלו שבאמת רוצים למכור במחיר למשתכן חלק מהם כבר מכרו!

יעקב 11

משתמש פעיל
המון מהעסקאות שמה לא מדווחים כפי המחיר האמיתי...
כוונתי היתה שיש כאלו שאומרים שישתחרר המון דירות או ירדו המחירים אז
אז אלו שבאמת רוצים למכור במחיר למשתכן חלק מהם כבר מכרו!
יש הבדל בין אי דיווח על מחיר אמיתי שזה אבל בכל אופן דיווח על מכירה לאי דיווח בכלל שלא יוצרת אווירה

אטט

משתמש רשום
אנו מתארגנים להגיש תלונה למבקר המדינה ומשרד השיכון ולשאר הנוגעים בדבר לגבי הפרויקטים של אלי יוחנן בבית שמש - הגרלות 989 996 שממתינים למעלה מ4 שנים כדי שהקבלן הנחמד יסכים לתוכנית של הועדה העירונית ויתחיל לבנות במקום להתעקש להוסיף 3 קומות מעבר לאישורים.
אשמח שכל מי שזכה ישלח לי הודעה למייל tyy95507 שטרודל gmail.com כדי שנוכל להזיז ענינים, ובפרט בעת הזאת שיש לנו אוזן קשבת במשרד השיכון ובוועדה לפניות הציבור וכו'.
אם אתם מכירים מישהו שזכה בפרויקטים אלו אשמח אם תפנו אותו למייל הנל.

פרשן

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
שם האשכול הוא עוד מהזמן שהרבה אנשים חשבו שיש מקום לשאלה הזאת
עד שהמציאות טפחה על פניהם...................
אגב יש מאותם אנשים שעד היום שואלים את זה......
אולי עוד שנה כשהמחירים יעלו בעוד כמה מאות אלפים הם יפסיקו לשאול.....
כשהם העלו את התהיות בזמנו כולם פה הסתכלו עליהם בתימהון ובבוז (כולל אני), ולבינתיים המחירים נעצרו - קפואים במקומם עם ירידות קטנות פה ושם, מה יהיה בעוד שנה? אין לדעת.. לבינתיים נראה שהמחירים הולכים כלפי מטה ( בקטנה) אבל וודאי שלא עולים ולא נראה שהמצב ישתנה בקרוב.
נ.ב. אין לי אינטרס, אם כבר אינטרס הפוך בתור בעל דירה בשכונה.

אחד הטיפשים

משתמש פעיל
כשהם העלו את התהיות בזמנו כולם פה הסתכלו עליהם בתימהון ובבוז (כולל אני), ולבינתיים המחירים נעצרו - קפואים במקומם עם ירידות קטנות פה ושם, מה יהיה בעוד שנה? אין לדעת.. לבינתיים נראה שהמחירים הולכים כלפי מטה ( בקטנה) אבל וודאי שלא עולים ולא נראה שהמצב ישתנה בקרוב.
נ.ב. אין לי אינטרס, אם כבר אינטרס הפוך בתור בעל דירה בשכונה.
יש ירידות, וכמובן שאין עליה צפויה,
אבל זה בכל הארץ (פחות או יותר) בשוה,
(זה כבר לא נושא של רמה ד או בית שמש כמו בעבר,
בנקודה הזאת צדקו כל מי שאמר שהמחירים פה להשאר- ז"א באופן יחסי לכל הארץ),

נ.ב. אתה נשמע מאוד לחוץ מהענין, לפי שעת כתיבת התגובה.

פרשן

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
יש ירידות, וכמובן שאין עליה צפויה,
אבל זה בכל הארץ (פחות או יותר) בשוה,
(זה כבר לא נושא של רמה ד או בית שמש כמו בעבר,
בנקודה הזאת צדקו כל מי שאמר שהמחירים פה להשאר- ז"א באופן יחסי לכל הארץ),

נ.ב. אתה נשמע מאוד לחוץ מהענין, לפי שעת כתיבת התגובה.
זה שזה קרה בכל הארץ לא מוריד מהטענה שלהם שהמחירים בבי"ש יעצרו?
ברור שלא תהיה ירידה דרסטית, אבל עצם הברקס שירד על השוק משנה את כל מה שראינו בשלוש שנים האחרונות.
אגב, רמה ד' הייתה מהראשונות שהמיתון הורגש בה.
ונקודה נוספת, אני לא יודע עד כמה באמת הם צדקו, כי הם לא בנו את הטיעונים שלהם על בסיס הבנה שהנגיד יעלה את הריביות, נראה לי שממש במקרה הם צדקו. (הטענה שלהם הייתה שהמחירים בשמיים ולא יהיה מי שיקנה, מה שעצר את זה באמת זה עליות הריבית)

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
במדד שהתפרסם היום, איזור ירושלים הכולל את בית שמש ממשיך במגמת עליות המחירים (בניגוד גמור למגמת העצירה הארצית) עם עליה חודשית תלולה נוספת של 1.4%!
נראה שהביקושים באיזור הזה גוברים על העלאות הריבית של הנגיד, ואנשים ממשיכים לרכוש בכל מחיר.

shimשימי

משתמש סופר מקצוען
במדד שהתפרסם היום, איזור ירושלים הכולל את בית שמש ממשיך במגמת עליות המחירים (בניגוד גמור למגמת העצירה הארצית) עם עליה חודשית תלולה נוספת של 1.4%!
נראה שהביקושים באיזור הזה גוברים על העלאות הריבית של הנגיד, ואנשים ממשיכים לרכוש בכל מחיר.
יש לך את הקישור לראות את כל האזורים?
איפה עלה ואיפה ירד?

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
יש לך את הקישור לראות את כל האזורים?
איפה עלה ואיפה ירד?

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אין שום דרך לדעת את החלוקה.
מה שכן אני יודע שבירושלים הטירוף ממשיך כלפי מעלה הרבה יותר מאשר 1.4%

יתכן בהחלט שבבית שמש יש ירידה משמעותית גם לפי הנתון הזה.

אחד הטיפשים

משתמש פעיל
זה שזה קרה בכל הארץ לא מוריד מהטענה שלהם שהמחירים בבי"ש יעצרו?
ברור שלא תהיה ירידה דרסטית, אבל עצם הברקס שירד על השוק משנה את כל מה שראינו בשלוש שנים האחרונות.
אגב, רמה ד' הייתה מהראשונות שהמיתון הורגש בה.
ונקודה נוספת, אני לא יודע עד כמה באמת הם צדקו, כי הם לא בנו את הטיעונים שלהם על בסיס הבנה שהנגיד יעלה את הריביות, נראה לי שממש במקרה הם צדקו. (הטענה שלהם הייתה שהמחירים בשמיים ולא יהיה מי שיקנה, מה שעצר את זה באמת זה עליות הריבית)
לא ממש הבנתי את התגובה,
בכל אופן כשרמה ד' עלו המחירים בצורה יותר דרסטית מכל הארץ, היה פה הרבה ש"ידעו" לנבאות שזה לא הגיוני וזה ירד, (חלקם גם נבאו שיהיה ירידה דרסטית, אפשר לראות לעיל באשכול זה ואחרים)
יתכן שזה עדיין יקרה, ויתכן שהיה קורה בתרחיש כזה או אחר,
עכ"פ הירידה הקטנה שהיתה בינתיים היא בכל הארץ, ולכן היא נושא לעצמו.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה