האם המחירים ברמת בית שמש ד מוצדקים

• פותח הנושא szn
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

כמו הרוח

משתמש מקצוען
מה יהיה הסוף???
היום ביתד יש מודעה גדולה של נתיב על מגוון דירות 3,4,5 ברמה ד' במחירים החל מ2,290,000!!!
האם זהו המחיר החדש לדירות 3 חדרים בשכונה?!
חיים בסרט
אין זוג שיקנה 3 חדרים ביותר מ1.8 בתקופה הקרובה
וגם זה הרבה

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
חיים בסרט
אין זוג שיקנה 3 חדרים ביותר מ1.8 בתקופה הקרובה
וגם זה הרבה
אולי הוא יודע משהו שאנחנו לא יודעים? כל כמה חודשים הוא מקפיץ את המחירים ברמה ד' בכמה מאות אלפים (ניתן לעיין בהיסטוריה של האשכול הזה), והוא ממשיך גם עכשיו עם המדיניות הזו.

כמו הרוח

משתמש מקצוען
אולי הוא יודע משהו שאנחנו לא יודעים? כל כמה חודשים הוא מקפיץ את המחירים ברמה ד' בכמה מאות אלפים (ניתן לעיין בהיסטוריה של האשכול הזה), והוא ממשיך גם עכשיו עם המדיניות הזו.
דבר אחד אני יכולה לומר לך שבוודאי הוא יודע
ששווה לו להעיף כמה שיותר דירות!!!
והוא בלחץ מטורף!!!

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
והוא בלחץ מטורף!!!
לא חושב שזה נכון. הוא זכה בקרקע הספציפית הזו לפני שנים במחיר ממש לא גבוה, ועכשיו הוא מנסה לגזור קופון של מאות אחוזי רווח.

נחמן ששון

משתמש פעיל
והוא בלחץ מטורף!!!
@כמו הרוח ממש לא נכון,
לאורך כל השנים האחרונות הוא לא היה לחוץ למכור את הדירות
ורק העלה את המחיר מעלה מעלה (וכולם אחריו)
וגם עכשיו הוא מעל למחירים לא הגיוניים
כי ברור לו שהמחירים יגיעו לשם!

כמו הרוח

משתמש מקצוען
לא חושב שזה נכון. הוא זכה בקרקע הספציפית הזו לפני שנים במחיר ממש לא גבוה, ועכשיו הוא מנסה לגזור קופון של מאות אחוזי רווח.
@כמו הרוח ממש לא נכון,
לאורך כל השנים האחרונות הוא לא היה לחוץ למכור את הדירות
כנראה שכולכם עובדים ומתעסקים בנדל"ן כל היום
אבל לענ"ד שאני עובדת בחברת נדל"ן גדולה
ומתעסקת עם יזמים כל היום.
לכולם הריבית נושפת בעורף!!!
ושיפסיקו לבלבל אתכם עם סיפורי סבתות
הם לחוצים
וחברות קטנות יש להם המון ממה להיות בלחץ
אבל בוא נראה

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית

אף אחד לא צריך אותו יש דירות בשוק החופשי במחיר 1.8 מ'- 1.9 מ'

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
תסתכלו על מכרזים באלעד, באר יעקב, סירקין וכו
אני מודע היטב לענין המכרזים האחרונים.
נראה שנתיב החליט שרמת בית שמש לא משחקת לפי כללי השוק בשאר הארץ, אלא יש לה שוק משל עצמה עם כיוון אחד בלבד - למעלה ועוד למעלה.
עד היום זה די הצליח לו וכל הקבלנים יישרו אחריו את המחירים בסופו של דבר. יהיה מרתק לעקוב אם גם בתנאי השוק הנוכחיים של ריבית גבוהה זה ימשיך ויצליח לו.

הכוכב החמישי

משתמש רשום
אני מודע היטב לענין המכרזים האחרונים.
נראה שנתיב החליט שרמת בית שמש לא משחקת לפי כללי השוק בשאר הארץ, אלא יש לה שוק משל עצמה עם כיוון אחד בלבד - למעלה ועוד למעלה.
עד היום זה די הצליח לו וכל הקבלנים יישרו אחריו את המחירים בסופו של דבר. יהיה מרתק לעקוב אם גם בתנאי השוק הנוכחיים של ריבית גבוהה זה ימשיך ויצליח לו.
ככל הנראה זה יצליח לו,
אבל יקח זמן מה שהציבור יפנים את הריבית החדשה.

נערך לאחרונה ב:

אור אורות

מהמשתמשים המובילים!
נתיב הוא לא חברה קטנה.
הרווחים שלו בד' לבד עצומים!
והוא לא ממהר לשום מקום!
רק עכשיו הוא הוציא למכירה פנטהאוז שכבר אוכלס הבניין לפני כמה שבועות.

והוא מההתחלה מעלה מחירים ויותר יקר מכולם (כמעט).
ובסוף תמיד מוכר!!!!!

כבר לפני שנתיים חשבתי שהוא יאלץ להיכנע, כשהוא היה יקר יותר מהשוק בכ100,000 ועדיין העלה.
בסופו של דבר תוך כמה חודשים כולם מיישרים קו איתו, ואז הוא מעלה שוב.
אחרי הפסקה ארוכה, הוא שוב חזר לשוק.

כמו הרוח

משתמש מקצוען
נתיב הוא לא חברה קטנה.
הרווחים שלו בד' לבד עצומים!
והוא לא ממהר לשום מקום!
רק עכשיו הוא הוציא למכירה פנטהאוז שכבר אוכלס הבניין לפני כמה שבועות.

והוא מההתחלה מעלה מחירים ויותר יקר מכולם (כמעט).
ובסוף תמיד מוכר!!!!!

כבר לפני שנתיים חשבתי שהוא יאלץ להיכנע, כשהוא היה יקר יותר מהשוק בכ100,000 ועדיין העלה.
בסופו של דבר תוך כמה חודשים כולם מיישרים קו איתו, ואז הוא מעלה שוב.
אחרי הפסקה ארוכה, הוא שוב חזר לשוק.
אני לא יודעת מה הקטריונים שלך לחברה קטנה או גדולה
אבל חברות בסדר גודל שלו מתמודדת עם קשיים תזרימיים
מי יותר ומי פחות.

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
עד היום כשנתיב העלה מחירים בבית שמש, היה זה פחות או יותר בהתאם למגמה הכללית של עליות חדות בכל הארץ - מתל אביב ועד הנגב. אבל ההעלאה עכשיו נראית תלושה לגמרי ומנותקת לחלוטין ממה שקורה בשוק הכללי. מעניין מאד לראות לאן זה הולך.
בתוך עמי אני יושב ובאמת שקשה לי מאד לראות מי ישלם 2.29 על דירת 3 חדרים ברמה ד'. אבל למען ההגינות היה נראה לי ממש מופקע גם כשהוא העלה ל1.7 ואח"כ ל1.95...

כמו הרוח

משתמש מקצוען
עד היום כשנתיב העלה מחירים בבית שמש, היה זה פחות או יותר בהתאם למגמה הכללית של עליות חדות בכל הארץ - מתל אביב ועד הנגב. אבל ההעלאה עכשיו נראית תלושה לגמרי ומנותקת לחלוטין ממה שקורה בשוק הכללי. מעניין מאד לראות לאן זה הולך.
בתוך עמי אני יושב ובאמת שקשה לי מאד לראות מי ישלם 2.29 על דירת 3 חדרים ברמה ד'. אבל למען ההגינות היה נראה לי ממש מופקע גם כשהוא העלה ל1.7 ואח"כ ל1.95...
תבדקו מה קורה בחריש
מאז שהמחירים שם הגיעו לסף
ותראו שזה מה שיקרה בב"ש!!!
במיוחד שיש שפע קרקעות עתידיות בעיר הנ"ל

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה