דרוש מידע האם החרם על אנג'ל בתוקף

מצב
הנושא נעול.

צ ב י

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
שלום וברכה
אני קצת מבולבל גם ממה שנכתב כאן באשכול על אנג'ל התנצל / לא התנצל
למעשה אני צריך בסוף שבוע זה ובסוף שבוע הבא להזמין כמות מרשימה מאוד של מוצרי מאפיה (לחמניות וכדו')
ואני לא יודע האם החרם בתוקף או לא
אישית יותר קל לי לקנות באנג'ל אבל אני לא רוצה לעבור על החרם, וגם לא רוצה לזרוק את הכל בסוף
אשמח לתשובה קצרה וקולעת

סופי דפרה

משתמש פעיל
אשמח מאוד גם אני לדעת
יום שישי קניתי וראיתי שכמה אנשים נדהמו לראות מה יש לי בעגלה....

שועל ספרות.

רודיום לשעבר. מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
ר' יצחק זילברשטיין הורה שלא לקנות.
אותי זה מה שמעניין, לא זה שאולי יש כמה צייצנים שחושבים שהעסק נגמר.

שועל ספרות.

רודיום לשעבר. מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
הגאון רבי יצחק זילברשטיין שליט"א,
לא צריך הסכמות ממני ומכמוני,
מה שמצוטט משמו באתרים שונים זו לא הדרך שלו לפרסם פסקים.
@רמת אלחנני הביא שכך פורסם משמו בקו שיעורי הרב

דוּבי

משתמש מקצוען
ארגון 'טובה וברכה'
עשו חלוקה של לחמים לאברכים בתרומת אנג'ל לפני שבוע
טענו שזה התרומה שהם נתנו בעקבות הדברים של הר' זילברשטיין
(הוא אמר שהם ביקשו סליחה מבני הר' והם עדיין צריכים לבקש מד' וכדאי שיתרמו לציבור החרדי
והוא הציע שיקימו כולל)
כנראה רצו לחסוך הקמת כולל...
נ.ב. באמת באותו בוקר שראו אברכים עם לחמים של אנג'ל בידיים.. היה קצת הלם עד שהציבור התרגל..

פ.נ

משתמש מקצוען
בתחילת השבוע אנגל חילקו לישיבת פונוביץ לחמים בחינם
אנשים ממש היתעצבנו
הרב זילברשטיין אמר להמשיך בחרם
שמה שיפס זה שיחזקו כולל.....
להמשיך את החרם בכל הכח
קל וחמור שמסובר בחלוקה בארוע ציבורי
עש שיפטרו את עומר בר לב

רמת אלחנני

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
תשובתו של מרן עמוד ההוראה הגר"י זילברשטיין שליט"א התפרסמה גם בווי העמודים (קודם ההתנצלות), וגם בקו שיח יצחק (לאחר ההתנצלות), וכל מי שמגיע ושואל אותו ככה הוא מורה לו, שלע"ע לא לקנות מאנג'ל עד שיעשו כמו שהוא אמר להם. הוא אוחז שהם ביזו את התורה ולומדיה, ולכן כתשובת המשקל הם צריכים להחזיק תורה בפועל ולפתוח כולל. זוהי דעת תורתו הברורה.

רמת אלחנני

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
@רמת אלחנני
האם כבודו קיבל מינוי רשמי להיות הדובר של הרב ?
זכותי כתושב רמת אלחנן להביא ברמה את דעת תורתו של המרא דאתרא שלנו. אף אחד לא ביקש ממך להקשיב לזה, אף אחד לא ביקש ממך לקרוא את זה. מפריע לך - תמשיך הלאה. זכותי להביא את דעת רבותיי שלי למי שמעוניין לשמוע ולקרוא.

בן ציון הלמ

משתמש מקצוען
זכותי כתושב רמת אלחנן להביא ברמה את דעת תורתו של המרא דאתרא שלנו. אף אחד לא ביקש ממך להקשיב לזה, אף אחד לא ביקש ממך לקרוא את זה. מפריע לך - תמשיך הלאה. זכותי להביא את דעת רבותיי שלי למי שמעוניין לשמוע ולקרוא.
זכותך,
וזכותינו לשאול.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה