האם בדיקה לאחר שבוע פוטרת מבידוד

Deep Media

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים

צעיר ורענן

משתמש צעיר
הייתי בישיבה והתגלה סוף שבוע שעבר חולה בועד מתחתי ברחתי בתחילת שבוע ועכשיו יש חולה בועד שלי השאלה כמה הסיכויים שהוא הספיק להביק אותי תוך יומיים מאז החשיפה לועד מתחת וחוץ מזה שלכאורה אם הוא מדבק כבר שבוע אמור להיות כבר הרבה חולים או תסמינים

חרבונא

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
הייתי בישיבה והתגלה סוף שבוע שעבר חולה בועד מתחתי ברחתי בתחילת שבוע ועכשיו יש חולה בועד שלי השאלה כמה הסיכויים שהוא הספיק להביק אותי תוך יומיים מאז החשיפה לועד מתחת וחוץ מזה שלכאורה אם הוא מדבק כבר שבוע אמור להיות כבר הרבה חולים או תסמינים
חוקית אתה פטור מבידוד לגמרי אם לא הייתי במגע עם החולה מהועד מתחתיך...
אבל בשביל ההרגשה אני הייתי עושה בדיקה אולי בכל זאת

צעיר ורענן

משתמש צעיר
אבל במוצש היית במגע עם הבחור מהועד שלי שעכשיו התגלה כחולה אז חוקית אני חייב.השאלה כמה הסיכוי שהוא הדבביק

חרבונא

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
אבל במוצש היית במגע עם הבחור מהועד שלי שעכשיו התגלה כחולה אז חוקית אני חייב.השאלה כמה הסיכוי שהוא הדבביק
תראה אין לזה סוף אתה יודע גם אם אין כל כך סיכוי עדיין יש ככה שתעשה בדיקה ואם אתה מרגיש טוב ועבר הרבה זמן אז אני יגיד לך בשקט בשקט לא לדווח למשרד הבריאות כי הם לא מסונכרנים עם הקופות חולים ככה שגם אם עשית בדיקה אתה לא מאוכן.... ותצא עם מסיכה כמו שצריך עד שנגמר לך הזמן של הבידוד זה מה אני הייתי עושה .....
מקווה שלא הערתי דובים מריבצם....

צעיר ורענן

משתמש צעיר
ככה חשבתי.....רק עניין אותי אם זה מה שכולם עושים.......אגב כמה זה הרבה זמן?
ועוד שאלה כמה זמן לוקח בד"כ לכללית להחזיר תשובה?

חרבונא

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
ככה חשבתי.....רק עניין אותי אם זה מה שכולם עושים.......אגב כמה זה הרבה זמן?
ועוד שאלה כמה זמן לוקח בד"כ לכללית להחזיר תשובה?
כללית לא לפני 30 שעות בערך מניסיון רב פעמי...
והרבה זמן מבחינתי זה אחרי שהמצפון נישחק - בערך שבוע -10 ימים...

צעיר ורענן

משתמש צעיר
וזה אחרי בדיקה....בינתיים לוקח זמן להשיג בדיקה כי בצום הרופא לא עובד וצריך דווקא רופא אישי............
חלם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

חרבונא

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
וזה אחרי בדיקה....בינתיים לוקח זמן להשיג בדיקה כי בצום הרופא לא עובד וצריך דווקא רופא אישי............
חלם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
לא דווקא אישי צריך כל רופא משפחה אלא א"כ לא היית אצל רופא משפחה כל הריבעון האחרון. אבל כל קופה זה משתנה תנסה לקבוע תור לרופא משפחה כל שהוא ואל תישכח ליטעון שהיית בקירבת חולה מאומת יותר מרבע שעה ויש לך תסמינים שיעול יבש כאבי ראש וגרון וכו' פשוט אילולי זה לא יאשרו לך בדיקה אלא א"כ הרופא ממש זורם...

צעיר ורענן

משתמש צעיר
לא הבנתי?אני לא הייתי אצל רופא ברבעון האחרון אבל המרפאה סגורה אז התקשרתי ל2700 והפנו אותי לרופא אונליין שאמור לחזור אליי כבר כמה שעות.............יש אפשרות אחרת?אין עסקנים שמזרזים את התהליך?

פנינה 99

משתמש סופר מקצוען
אתה חיב בידוד אם הייתי במגע עם חולה מאומת.
עם תסמינים -4 ימים קודם שהופיעו תסמינים
בלי תסמינים-4 ימים מהתוצאה של הבדיקה.
כל השאר החמרה.

גומה

משתמש מקצוען
אתה חיב בידוד אם הייתי במגע עם חולה מאומת.
עם תסמינים -4 ימים קודם שהופיעו תסמינים
בלי תסמינים-4 ימים מהתוצאה של הבדיקה.
כל השאר החמרה.
עייני פה
Instructions for Quarantining.jpg

חכמיהרזים

משתמש מקצוען
לא יצא לי ברור
אם נחשפתי לחולה מאומת ואחרי כמה ימים עשיתי בדיקה ויצאתי שלילי
יצאתי מהכלא או בכל זאת שבועיים בבידוד

חכמיהרזים

משתמש מקצוען
כל הזמן מדברים שהולכים לקצר את הבידוד לעשרה ימים או אפילו פחות
מישהו אמר לי שבצבא מבודדים רק שמונה ימים אבל זה ממש לא מוסמך

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה