רופא ד"ר פלוטקין

כאכא

משתמש פעיל
שלום
אשמח לקבל מידע והמלצה על הרופא הנ"ל בקשר ללידה פרטית אחרי ניתוח קיסרי
וכן כמה העלות
תודה רבה

קונטרול

משתמש צעיר
הי,
אני לקחתי אותו כרופא פרטי לאחר לידה בניתוח קיסרי
הוא היה מאוד מקצועי,
גם לפני הלידה עשה לי את המעקב של פוסט די
ובבית חולים בלידה עצמה ליווה אותי והיה ממש מסור.
הלידה היתה לא פשוטה והוא התאמץ מאוד שלא אגיע לניתוח...
וברוך ה' הצליח!
ממליצה מאוד!

moishy

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
ממליץ לברר היטב

מאפינס

משתמש מקצוען
לא מכירה אישית אבל לגבי המחירים
בירושלים המחירים יותר מכפולים!!

פישל לוי

משתמש מקצוען
כדאי תמיד להתייעץ עם עסקני רפואה ידועים ו/או מדריכות לידה ותיקות

ללא מטרה

משתמש רשום
לפני עשור הוא לקח לנו 10,000 הגענו דרך עסקן הוריד לנו ל8000 ש"ח מסתבר שהיום לוקח הרבה יותר!
אגב החוויה שלנו איתו הייתה יותר ממצוינת, מקצוען אמיתי. [מדובר על ניתוח מוזמן ולא לידה /היפוך]

hasuy

משתמש רשום
יילד אותי כמה פעמים, אחרונה לפני שנה וקצת..
ללא סיפור רקע של קיסרי.

היה מצויין ++
נעים, רגוע, לא מכביד בנוכחות, מקצועי מאד!

malka1

משתמש פעיל
מקצועי מאוד מאוד.
אם יש את האפשרות הכספית אז ללא ספק זו אופציה סופר מעולה, ודאי אחרי קיסרי,
אלוף בלהפוך עוברים, נתברך בידי זהב ממש.
הפך לנו לפני לידה שניה והציל מקיסרי שני.
ממליצה מאוד! בלי קשר הוא גם אדם נחמד רגוע עם הומור, שזה גם מקל.

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
הוא אנושי ברמה לא מצויה ולא רודף בצע
שכנה שלי הגיעה ללידה והיתה התלבטות שרצו שהוא יכריע
הם ביקשו לקחת אותו פרטי אז הוא אמר שממילא הוא עכשיו במשמרת והם יכולים להכנס אליו בלי שר"פ.

אותי הציל פעמיים מניתוח עם תינוק ענק.

naamatc

משתמש פעיל
גם אני לאחר לידה ניתוח קיסרי פניתי אליו והוא אכן יילד אותי
הייתה לי לידת וואקום וברוך ה' לא היה ניתוח

הוא מומלץ מאד.

כאכא

משתמש פעיל
תודה על התגובות
רציתי לשאול משהי התחילה לידה כזו (אחרי ניתוח) עם זרוז?
בעקבות שלא מתחיל צירים ומגיעים כבר לשבוע 42?
קראתי פה הרבה על סכונים ...

רוגעל'ה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
תודה על התגובות
רציתי לשאול משהי התחילה לידה כזו (אחרי ניתוח) עם זרוז?
בעקבות שלא מתחיל צירים ומגיעים כבר לשבוע 42?
קראתי פה הרבה על סכונים ...
אני.
זה נגמר בניסים...
סליחה שאני מלחיצה, אבל כן, זה מסוכן.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה