בריאות המלצה על מנתח /ת לתיקון פזילה בילדים

על הראש

משתמש רשום
התיעצנו עם הרב פישר וזו היתה ההנחיה
דרך אגב שאני יושבת במרפאת שרפ בהדסה עיניים ילדים רב המטופלים חרדים
ובבוקר בציבורי בעיקר בני הדודים

ציפורת הנפש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
התיעצנו עם הרב פישר וזו היתה ההנחיה
דרך אגב שאני יושבת במרפאת שרפ בהדסה עיניים ילדים רב המטופלים חרדים
ובבוקר בציבורי בעיקר בני הדודים
הרופא שלנו (יותם אלמגור, ילדים, התפתחות ונאונטולוגיה) אינו חרדי והוא טוען שזה ממש מפתיע אותו שחרדים הולכים כ"כ מהר לשר"פ (בשל שלל היועצים הנחמדים שלנו). לטענתו - במקרים של ילדים, ב90% מהמקרים זה מיותר ממש.

da21

משתמש חדש
אגב, שר''פ זה לא רק האיכות של הניתוח, שגם הוא בוודאי שעם רופא גדול מתלווה מלאך גדול,
זה גם כל היחס והשירות מסביב, זה שיש טלפון פרטי של הרופא להתקשר במקרה שיש ח''ו בעיה, זה הרדמה יותר עדינה, הרופא מתאמץ יותר ולא מחפף כי הוא כבר יגע ממשמרת ארוכה.... והסביבה יותר מרוככת...
אז אם עולה 100-200 שח למה שלא נהנה?????

ציפורת הנפש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
אגב, שר''פ זה לא רק האיכות של הניתוח, שגם הוא בוודאי שעם רופא גדול מתלווה מלאך גדול,
זה גם כל היחס והשירות מסביב, זה שיש טלפון פרטי של הרופא להתקשר במקרה שיש ח''ו בעיה, זה הרדמה יותר עדינה, הרופא מתאמץ יותר ולא מחפף כי הוא כבר יגע ממשמרת ארוכה.... והסביבה יותר מרוככת...
אז אם עולה 100-200 שח למה שלא נהנה?????
נכון ולא נכון.
יש ניתוחים שזה עולה הרבה יותר. ולא ראיתי כלל התייחסות נחותה בציבורי, היה הרבה כבוד וסבלנות.
הילד שלי היה ראשון בניתוח (מפאת גילו) וכולם היו רעננים ונינוחים, אבל לאורך כל האשפוז ראיתי התנהלות דומה עם כלל הגילאים. וכל מה שכתבתי עם דגש על ילדים, ששם כל הצוות מתנהל אחרת, ובחר בהתמחות של ילדים ולא רק ממקום של רפואה.
כל מקרה לגופו.
ומתמחה הוא כמעט גם רופא גדול (הוא לא סטז'ר) ולצידו רופא גדול מאוד בד"כ.
יש דברים שאני טוענת ההיפך, לדוג' להגיע לביקורת בעיניים ילדים - רק שר"פ.
עולה 250 ש"ח. הכל מתקתק וסבלנות וכו'.
בלי שר"פ - 3 התחייבויות שסך התשלום הוא 245... ולשרוף יום.

נערך לאחרונה ב:
ממליצה לפנות לשירות הייעוץ הרפואי של עזר מציון - 03-6144488
שם מייעצים על הגורם הטיפולי המומלץ בהתחשב בהשתייכות לקופת החולים ולביטוח המשלים.

גם לי המליצו על פרופ' ויגננסקי עבור ילדה המועמדת לניתוח.
עדיין לא ידוע לי לגבי עלויות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה