דירה להשכרה בתמ"א - כמה להפחית וממתי?

מירער

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
שוכר דירה בבנין שמתחיל תמ"א, לכמה זה מקובל להוריד את מחיר השכירות, וממתי?

קיר טיפוס

משתמש מקצוען
ממה שאני ראיתי הורידו בערך ב1000 ש"ח ממש מתחילת הבניה, ובתקופות שלא ניתן היה לגור בדירה - לא לקחו שכירות בכלל.

אין בזה כללים, תלוי במיקוח של כל דייר מול בעל הבית שלו, ובמתווה העתידי כשהדירה תהיה יותר גדולה.
שים לב שתקופה ארוכה לא יהיה לך דוד שמש - זה גם מסתכם בעלות של מאות שקלים בחודש.

מירער

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
ממה שאני ראיתי הורידו בערך ב1000 ש"ח ממש מתחילת הבניה, ובתקופות שלא ניתן היה לגור בדירה - לא לקחו שכירות בכלל.
1000 ש"ח מתוך כמה? כי 1000 ש"ח מתוך 3000 או מתוך 5500 זה לא אותו יחס.
(המשכירים אנשים הוגנים, הם שואלים אותי סכום, רק אם אני כבר אוריד אותם לאפס הם לא ישמעו, השאלה באיזה סכומים זה הגיוני לדרוש)

תן חיוך!

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
המקובל הוא להוריד כ- 1000 ש"ח (מתוך 6000 בערך) מתחילת הבניה ועד שמתחילים לבנות בדירות עצמם.
מרגע שמתחילים להיכנס לדירות- או אפילו לבנות את השלד בדירות- המחיר יורד לחצי.

קיר טיפוס

משתמש מקצוען
1000 שח מתוך 4000.

את השלד לדירות בונים בדרך כלל מאד מהר, הבניה של השלד עצמה פחות מפריעה כי הם לא נכנסים לבתים בכלל, והרעש עוד בגדר הסביר.
עיקר העבודה זה הפנים, ובתקופה שערבים נכנסים לך לדירה אתה יכול ממש להוריד את השכירות לאפס, הרווח הגדול שמייד אחר כך כבר יש לך דירה יותר גדולה, ואתה עדין משלם שכירות מופחתת, מה שכן המגורים הם לגמרי בתוך אתר בניה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כו

א לְדָוִד שָׁפְטֵנִי יְהוָה כִּי אֲנִי בְּתֻמִּי הָלַכְתִּי וּבַיהוָה בָּטַחְתִּי לֹא אֶמְעָד:ב בְּחָנֵנִי יְהוָה וְנַסֵּנִי (צרופה) צָרְפָה כִלְיוֹתַי וְלִבִּי:ג כִּי חַסְדְּךָ לְנֶגֶד עֵינָי וְהִתְהַלַּכְתִּי בַּאֲמִתֶּךָ:ד לֹא יָשַׁבְתִּי עִם מְתֵי שָׁוְא וְעִם נַעֲלָמִים לֹא אָבוֹא:ה שָׂנֵאתִי קְהַל מְרֵעִים וְעִם רְשָׁעִים לֹא אֵשֵׁב:ו אֶרְחַץ בְּנִקָּיוֹן כַּפָּי וַאֲסֹבְבָה אֶת מִזְבַּחֲךָ יְהוָה:ז לַשְׁמִעַ בְּקוֹל תּוֹדָה וּלְסַפֵּר כָּל נִפְלְאוֹתֶיךָ:ח יְהוָה אָהַבְתִּי מְעוֹן בֵּיתֶךָ וּמְקוֹם מִשְׁכַּן כְּבוֹדֶךָ:ט אַל תֶּאֱסֹף עִם חַטָּאִים נַפְשִׁי וְעִם אַנְשֵׁי דָמִים חַיָּי:י אֲשֶׁר בִּידֵיהֶם זִמָּה וִימִינָם מָלְאָה שֹּׁחַד:יא וַאֲנִי בְּתֻמִּי אֵלֵךְ פְּדֵנִי וְחָנֵּנִי:יב רַגְלִי עָמְדָה בְמִישׁוֹר בְּמַקְהֵלִים אֲבָרֵךְ יְהוָה:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה