תקשורת דור 2-3? היסטוריה!!! מה זה אומר?

A052

משתמש סופר מקצוען
מי אמר לכם שלא ניתקו?

בכל מקרה ישראל זו מדינה קטנה ואין ראיה למדינות ענקיות כמו באירופה או ארה"ב לעניין הזה.

כאן כל אנטנה של דור 2 זה במקום דור 4, ובארה"ב יכול להיות 5 אנטנות ללא קשר בין אחת לשניה ויש גם הרבה מאד חברות. בארץ יש רק 3 חברות עם תשתית סלולרית פיזית.

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
כאן כל אנטנה של דור 2 זה במקום דור 4
המשפט הזה נכתב מבורות, ברוב המקרים זה גם וגם
הנה 3 האנטנות הראשונות שמצאתי במפה, תשפטו לבד...
1672848200387.png
1672848205591.png

1672848227448.png

אור אורות

מהמשתמשים המובילים!
מי אמר לכם שלא ניתקו?

בכל מקרה ישראל זו מדינה קטנה ואין ראיה למדינות ענקיות כמו באירופה או ארה"ב לעניין הזה.

כאן כל אנטנה של דור 2 זה במקום דור 4, ובארה"ב יכול להיות 5 אנטנות ללא קשר בין אחת לשניה ויש גם הרבה מאד חברות. בארץ יש רק 3 חברות עם תשתית סלולרית פיזית.
שאלתי, לא קבעתי.
אני רוצה לשמוע על מדינות (בהם אין קהלים שמשתמשים מאידואולוגיה דווקא בזה) שגם נחוץ להם כל כך לנתק.
אני מסתובבב בעולם עם פלאפון דור 2 ולא זכור לי מדינה שלא היה לי קליטה טובה, יש מדינות, ואיזורים בתוך מדינות, עם קליטה יותר טובה או פחות טובה, לא בלי קליטה.
כמובן שיש הרבה מאד מדינות בהם לא ביקרתי... לכן אני מעוניין לשמוע איפה ניתקו...
;);););););););););););););););););););););););););););););););)

A052

משתמש סופר מקצוען
המשפט הזה נכתב מבורות, ברוב המקרים זה גם וגם
הנה 3 האנטנות הראשונות שמצאתי במפה, תשפטו לבד...
חבל סתם להשמיץ, אני גם יודע שרוב האנטנות זה של כל הדורות, ויש גם אנטנות משותפות לכל החברות.

זה לא סותר את מה שכתבתי שכל אנטנה של דור 2 על תחזוקתה ומקומה זה במקום אנטנה זו עצמה או נוספת של דור 4, ויש גם את התדרים שתופסים מקום וירטואלי ולא פיזי.
אני רוצה לשמוע על מדינות שגם נחוץ להם כל כך לנתק.
כפי שכתבתי בארה"ב מבדיקה מלמעלה יש עשרות חברות כך שיכולה להיות חברה אחת שתתמוך רק בדור 4 ו5 וחברה אחרת רק בדור 2. וכך כל אחד יכול לבחור במכשיר ובחברה שנוחה לו.
זה לא דומה בכלל למשק הריכוזי וגודל המדינה אצלינו כאן בארה"ק.

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
ויש גם אנטנות משותפות לכל החברות
PHI - פרטנר והוט, לא כולל סלקום ופלאפון

זה לא סותר את מה שכתבתי שכל אנטנה של דור 2 על תחזוקתה ומקומה זה במקום אנטנה זו עצמה
בתמונות ובקישור שהבאתי אפשר לראות שאנטנה של דור 2 מסתדרת מצוין יחד עם אנטנה דור 4 באותו מיקום בדיוק

ויש גם את התדרים שתופסים מקום וירטואלי ולא פיזי.
אלו תדרים שונים, שלא יושבים בכלל על אותו 'מקום'...

תילתן

משתמש סופר מקצוען
באיזה עוד מדינות מנתקים את השדרים של דור 2?
בזימבבואה לא מנתקים..
בכל שאר העולם כבר מנותק מזמן..
תדרים זה מוצר יקר במדינת ישראל
אין כמעט עוד מדינה בעולם שהיא אי של תדרים
אתה לא יכול לקבל/לתת תדרים לא לסוריה מצרים לבנון או חמאס..

צה"ל צורך הרבה תדרים לצרכיו ולכן על מה שיש צריך לשמור
ולשמור זה אומר לנתק את הישן ולפרוס את החדש

גם חברות הסלולאר לא יוכלו להמשיך לתחזק לאורך זמן אנטנות שאחוז אפסי מהציבור משתמש בהם

פורסם כשרכבת ישראל הייתה עכשיו צריכה רשת סלולרית מאובטחת לתחנות האיתות שלה
היא פנתה לצה"ל שישחרר לה רשת - לחברות הסלולר לא היה לתת

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
פורסם כשרכבת ישראל הייתה עכשיו צריכה רשת סלולרית מאובטחת לתחנות האיתות שלה
היא פנתה לצה"ל שישחרר לה רשת - לחברות הסלולר לא היה לתת
בפרסומים שאני קראתי נכתב שרכבת ישראל הקימה רשת סלולרית עצמאית מכיוון שלא רצתה להסתמך על הקיימות

איזהו

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
לגבי הפונט - תקלה לא ברורה
רק עכשיו אני שם לב
יש קצת מכשירים כשרים בשוק דור 4 , אבל המון מכשירים סינים שנמכרים בעלי ב100 ש"ח לכל היותר ונמכרים כאן ב300 ש"ח ומעלה, היבואנים לא יוכלו למכור מכשיר כזה למי שפותח קו חדש ועל הפסדי היבואנים היתה כל המהומה - מה נעשה לבסוף ? איפשרו חצי שנה נוספת בה יתאפשר לחבר מכשיר מדור 3 לקו חדש , במהלך החצי שנה היבואנים יתפטרו מהמלאי של הפל' הנ"ל, כל מכשיר בדור 4 שימכר כעת ישאיר אותם עם מכשיר חסר שימוש ולכן צפוי מחסור מלאכותי במכשירים כשרים מדור 4 .
הרשתות הישנות יסגרו בזמן שנקבע ללא שינוי מכיון שהאינטרסים שלך ועוד צרכנים רבים לא מענינים כהוא זה את החכ"ים והעסקנים
עם זאת הסיבה להשבתה היא כדי לאפשר פריסה טובה יותר של דור 4 ו5 שיאפשרו תשתית תקשורת חזקה מהירה ואמינה יותר וגם איכות השיחה תשתפר דרמטית, בנוסף במכשירים תומכים (לא בהכרח בכשרים) יש אפשרות לחיבור הפל' לוייפי (כלו' לאינטרנט) וקבלת והוצאת השיחות גם במרתפים וכדו' על גבי הוייפי גם כשאין קליטה סלולרית (מכיון שהשיחה דגיטלית ולא אנלוגית)
אהה, אתה עדיין מהטיפשים הסבורים כך, עדיין לא התפקחת?! חבל

אור אורות

מהמשתמשים המובילים!
השאלה צריכה להיות הפוכה, באיזו מדינות לא מנתקים
זו רשימה חלקית

צפה בקובץ המצורף 1281639
צפה בקובץ המצורף 1281641
שים לב שהמסמך לא מדבר על מדינות אלא על חברות.
לדוג', וודאפון האירופאית (שאגב "הכריזה כי הם לא יסגרו את רשת דור 2 לפני שנת 2025" ולא אמרו מה יהיה אחרי זה), היא חברה פרטית שמספקת שירות בין השאר באירופה, אבל לא רק, ואולי תסגור באירופה אחרי 2025.
במדינות אחרות שיש לה רשת, לא.
וחברות אחרות באירופה, (שם יש מלא חברות, יותר מפה בארץ, גם כמו וודאפון - עם רשת בהרבה מדינות, וגם של כל ארץ לבד.) גם (חלקם) לא.
ומהלך ממשלתי זה גם לא...

באיזה עוד מדינה הממשלה מחייבת את חברות הסלולר לסגור את דור 2 ו3?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה