תקשורת דור 2-3? היסטוריה!!! מה זה אומר?

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
וקיימות אנטנות רבות שמשלבות דור 3, 4 ואפילו 5 גם יחד

למה למעשה אני צריך להחליף אותו כדי לאפשר לך לייבא מכשיר דור 4 או 5 ולגרוף כסף?
מי אמר שהמושחת כאן בסיפור הוא לא אתה?
האנטנות לא משלבות אלא אנטנות שונות על אותו תורן, בהגיע זמנם יחלו בהליך ניתוק.

יענקל'ה

משתמש פעיל
כבר קלטנו את התזה שלך על ועדת הרבנים והיא לא מעניינת אותנו

יש לי מכשיר דור 3 מצוין עם קליטה מעולה
בשונה מרכב הוא לא מזהם ולא מזיק

מאותה סיבה שאם יש לך רכב טוב ואיכותי אך הוא רכב אספנות אסור לך לנסוע בו בין 7-9 בבוקר
בדור 4 כל אנטנה יכולה לאפשר שיחה רצופה ללא "נפילות" לכמות אנשים פי 7-10 מבדור 3
אנשים גם יכולים להתנתק מהאנטנה ולהתחבר לwifi בבית ובכך להוריד עוד מהעומס על האנטנה
אז מי שתוקע את כלל המשתמשים זה אלו שנשארים בדור 3 = רכב אספנות
וגם בארה"ב אירופה ואסיה סוגרים את דור 2-3
הם אנטישמים?

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
אז מי שתוקע את כלל המשתמשים זה אלו שנשארים בדור 3 = רכב אספנות
כבר שמענו אלף פעמים את הדמגוגיה לפיה כביכול החברות רוצות להשקיע כמה יותר והדבר היחיד שתוקע אותם הוא התחזוקה של האנטנות הקיימות, אז תעשה טובה ובא תכיר במציאות הישראלית: החברות רוצות להשקיע כמה שפחות וגם בדור 7 ו-8 תקבל קליטה גרועה יותר ממה שאתה אמור לקבל...
ובמילים פשוטות: מי שתוקע כאן בארץ את הקליטה אלו חברות התקשורת ולא שום דור או תדר, עיין ערך 'פריסת האנטנות של גולן טלקום'

וגם בארה"ב אירופה ואסיה סוגרים את דור 2-3
כבר הוכיחו בעבר שהנתונים האלו ממש לא מדויקים ואינם ברי השוואה
חבל שאתה מנסה להשפיע על השיח עם נתונים לא מדוייקים

יאיר צ

משתמש פעיל
כבר קלטנו את התזה שלך על ועדת הרבנים והיא לא מעניינת אותנו

יש לי מכשיר דור 3 מצוין עם קליטה מעולה
בשונה מרכב הוא לא מזהם ולא מזיק

מה אתה מבלבל את המוח,
אכן הייתה פה הערה על ועדת הרבנים (שבעיני היא אכן ראויה אך לא במקומה) אך לא זו ליבת הנושא,
הבעיה היא שיש כפילות של אנטנות שמפיצות סביבנו קרינה סתם, כן כן פשוט סתם בגלל שיש כמה כאלה (שבמקרה הם אנחנו) שתקועים אם מכשירים אנטיקות לא כל המדינה ואנחנו בתוכם צריכים לסבול מעודף קרינה, אין שום צורך באנטנות 1+2+3+4+5 רק בשביל שאנחנו נמשיך לצרוך מכשירים ישנים, אפשר פשוט לקנות מכשירים חדשים דור 4 כמו כולם, ו כן כן אין בהם שום בעיה של אינטרנט ושאף אחד לא יבלבל לכם את השכל גם לוועדת הרבנים יש מכשירים דור 4 ללא אינטרנט
לסיכום: ההערה שלך שמכשיר ישן לא דומה לרכב מזהם לא נכונה בגלל שבגלל המכשירים הישנים אנחנו צריכים להחזיק אנטנות נוספות שמרבות את הקרינה

ורק הערה קטנה נוספת
הסיבה היחידה שאנחנו לא מבינים את הנושא הזה היא בגלל שאנחנו קונים את כל הטלפונים הישנים של החילונים, כלומר כל מכשירי הנוקיה והסמסונג ועוד שיש לנו היום זה המכשירים של החילונים לפני 10 שנים שעברו הכשרה ולכן יכול חרדי להתעצבן שיש לו מכשיר "חדש" כביכול וסוגרים לו את הקליטה, אבל זה לא נכון המכירות של המכשירים הללו נגמרו כבר מזמן ורק לנו ממשיכים למכור את הישנים הממוחזרים במקום להביא לנו מכשירים חדשים וכשרים כמובן שעולים קצת יותר יקר

יאיר צ

משתמש פעיל
אני לא מבין הרבה רק מה שאני חווה ויודע שבדור 4 יש ניתוקים בגלישה כל הזמן בעוד שבשיחות בדור 3 אין.
אתה כנראה מדבר על סמארטפון מאוד מיושן, או לחליפין על סטיק מיושן מאוד (לפעמים גם הסינון של נטפרי ועוד משפיעים על גלישה אלחוטית )
ובלי קשר יש הבדל משמעותי בין הקליטה ששיחות צורכות לבין הקליטה שצורכת גלישה ולכן דור 4 משדרג בהחלט שיחות

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
אין שום צורך באנטנות 1+2+3+4+5
אין אנטנות כאלו בארץ, הגזמת...

הבעיה היא שיש כפילות של אנטנות שמפיצות סביבנו קרינה סתם, כן כן פשוט סתם בגלל שיש כמה כאלה (שבמקרה הם אנחנו) שתקועים אם מכשירים אנטיקות לא כל המדינה ואנחנו בתוכם צריכים לסבול מעודף קרינה, אין שום צורך באנטנות 1+2+3+4+5 רק בשביל שאנחנו נמשיך לצרוך מכשירים ישנים, אפשר פשוט לקנות מכשירים חדשים דור 4 כמו כולם, ו כן כן אין בהם שום בעיה של אינטרנט ושאף אחד לא יבלבל לכם את השכל גם לוועדת הרבנים יש מכשירים דור 4 ללא אינטרנט
לסיכום: ההערה שלך שמכשיר ישן לא דומה לרכב מזהם לא נכונה בגלל שבגלל המכשירים הישנים אנחנו צריכים להחזיק אנטנות נוספות שמרבות את הקרינה
בא נעשה סדר: אנטנות דור 5 לא מפיצות פחות קרינה מאנטנות בדור 3, על זה בדיוק היה כל המאבק העולמי נגד ה-5G. וגם אם לא כל עמוד חשמל הוא אנטנה דור 5 אבל אף אחד לא חולק שבדור 5 יש יותר קרינה מהדורות הקודמים
אז פשוט תתן לי להישאר עם טלפון פחות מזהם...

ורק לנו ממשיכים למכור את הישנים הממוחזרים במקום להביא לנו מכשירים חדשים וכשרים כמובן שעולים קצת יותר יקר
מי מפריע ממך לייבא את זה לארץ ולמכור?

אני וביתי

משתמש מקצוען
אתה כנראה מדבר על סמארטפון מאוד מיושן, או לחליפין על סטיק מיושן מאוד (לפעמים גם הסינון של נטפרי ועוד משפיעים על גלישה אלחוטית )
ובלי קשר יש הבדל משמעותי בין הקליטה ששיחות צורכות לבין הקליטה שצורכת גלישה ולכן דור 4 משדרג בהחלט שיחות
אני יושב מטר מאנטנה דור 4 ואני רואה את עוצמת האות לפעמים רק 1 כנראה שיש עוד פרמטרים חוץ מהאם זה דור 3 או 4.
החברות מזלזלות בנו בין בדור 3 בין בדור 4 עד שלא תפתור את הבעיה הזו אתה יכול גם להגיע לדור 8 עם בעיות קליטה וניתוקים.

יאיר צ

משתמש פעיל
אין אנטנות כאלו בארץ, הגזמת...
דור 1 לא נראה לי אבל ברור שיש דור 2+3+4+5 אחרת מכשירים מהדורות האלה לא היו קולטים
בא נעשה סדר: אנטנות דור 5 לא מפיצות פחות קרינה מאנטנות בדור 3, על זה בדיוק היה כל המאבק העולמי נגד ה-5G. וגם אם לא כל עמוד חשמל הוא אנטנה דור 5 אבל אף אחד לא חולק שבדור 5 יש יותר קרינה מהדורות הקודמים
אז פשוט תתן לי להישאר עם טלפון פחות מזהם...
יתכן מאוד שהם עושים יותר קרינה, אבל ברור שאם יהיה גם דור 5 וגם דור 4 וגם דור 3 וגם דור 2 זה פי 4 קרינה, ומכיוון שרוב הציבור מעוניין בדורות המתקדמים (טוענים שגם צריך פחות אנטנטת, אני לא יודע ולא נכנס לזה) יותר אי אפשר להשאיר כל כך הרבה קרינה סתם
מי מפריע ממך לייבא את זה לארץ ולמכור?
אני לא מתלונן שלא מיבאים, אני רק מסביר למה לא הגיוני לקנות דווקא את הטלפונים הפשוטים ולעוק חמס שמבטלים לנו את הקליטה
ושלא תבינו, לי יש יאנג שאני מאוד נהנה ממנו ובהחלט מתבאס שאני אאלץ להיפרד ממנו כי לא מצאתי לו עדיין תחליף טוב כשר, אבל זה בעיה אישית שלנו מול ועדת הרבנים, שצריך שיעשו לנו מכשירים נוחים יותר. ואני לא מתכנן לשבור את הכלים ולדפוק את כל המדינה עם פי 4 קרינה רק בגלל שאני אהב את היאנג שלי

יאיר צ

משתמש פעיל
אני יושב מטר מאנטנה דור 4 ואני רואה את עוצמת האות לפעמים רק 1 כנראה שיש עוד פרמטרים חוץ מהאם זה דור 3 או 4.
החברות מזלזלות בנו בין בדור 3 בין בדור 4 עד שלא תפתור את הבעיה הזו אתה יכול גם להגיע לדור 8 עם בעיות קליטה וניתוקים.
תן לי לנחש שאתה מדבר על סטיק ולא על סמארטפון?

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
מכיוון שרוב הציבור מעוניין בדורות המתקדמים (טוענים שגם צריך פחות אנטנטת, אני לא יודע ולא נכנס לזה) יותר אי אפשר להשאיר כל כך הרבה קרינה סתם
א. הטענה על רוב הציבור לא הגיונית מול כחצי מליון מחזיקי מכשירים כשרים שרוצים להישאר עם המכשיר הקיים במקום לזרוק אותו לפח
ב. אנטנות דור 5 משדרות למרחקים קצרים יותר ולכן תידרשנה יותר אנטנות!

יאיר צ

משתמש פעיל
A10
דרך הווי פי
יש לי נטפרי
אשמח להמלצה לסטיק חדש וטוב עדיף בזול מעלי.
ברור, הבעיה היא שאתה משתמש עם הסטיק שהוא איטי, הסמארטפון היה הרבה יותר מהיר רק שהוא יושב על הווי פיי שהוא שוב כפוף לסטיק ולכן זה איטי

יאיר צ

משתמש פעיל
א. הטענה על רוב הציבור לא הגיונית מול כחצי מליון מחזיקי מכשירים כשרים שרוצים להישאר עם המכשיר הקיים במקום לזרוק אותו לפח

בקצב הזה הינו נשארים עם סוס ועגלה בלי כבישים, תעצור רגע ותחשוב בהיגיון, נו באמת

ב. אנטנות דור 5 משדרות למרחקים קצרים יותר ולכן תידרשנה יותר אנטנות!
יהיו גם דור 4 וגם דור 5, ובדור 5 גם אם יהיו יותר אנטנות הם יהיו פחות חזקות, זה כמו שתתחיל להחשיב לי כל אוזנית בלוטות לאנטנה סלולארית

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
בקצב הזה הינו נשארים עם סוס ועגלה בלי כבישים, תעצור רגע ותחשוב בהיגיון, נו באמת
לכבישים יש יתרון משמעותי לכל אדם
לדור 5 אין הרבה משמעות לקהל הצרכנים של הטלפון הכשר

יהיו גם דור 4 וגם דור 5, ובדור 5 גם אם יהיו יותר אנטנות הם יהיו פחות חזקות, זה כמו שתתחיל להחשיב לי כל אוזנית בלוטות לאנטנה סלולארית
אין בכלל השוואה בין קרינה של בלוטוס לקרינה של דור 5
מעבר לכך שבלוטוס אני יכול לבחור אם להחזיק ודור 5 נכפה על המרחב הציבורי, אבל זו כבר סוגיה נפרדת

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה