דו"ח דוח משוטר

יעקב רבינוביץ

משתמש צעיר
עריכה תורנית
השוטר הלא נחמד שנתן לי דוח על נסיעה נגד כיוון התנועה
רשם לי בדוח מספר רכב לא נכון
הבעיה היא שהיזדהתי עם תעודת זהות והשוטר צילם (ככל הנראה) במצלמת גוף שלו את הרכב
מה דינו של דוח כזה
מישהו יודע
אשמח לכל מידע.

כסא נח

משתמש מקצוען
לי ידוע שכל טעות שיש בדו''ח
ואפי' יהיה זה צבע הרכב,
מס' הבניין שבו בוצעה העבירה
גיל הנהג וכו'
אפי' טעות טיפשית או טעות סופר
דינו של דו''ח זה להתבטל
ללא צורך בהסבר נוסף.

אם הדו''ח רשום על מס' הזהות שלך
פשוט תגיש בקשה למשטרת ישראל
לביטול הדו''ח מהסיבה של הטעות
והדו''ח יבוטל

כך שמעתי פעם מעו''ד לענייני תעבורה.
תבדוק שוב
וסע תמיד עם כיוון התנועה..
;)

יעקב רבינוביץ

משתמש צעיר
עריכה תורנית
חחחח
דבר ראשון תודה לעוזרים
האם יש למישהו מקור מוסמך על כך שכל טעות היא עילה לביטול?
הדוח שקיבלתי הוא 500 שח בתוספת 6 נקודות
אגב הרכב הוא שלי
נסעתי בנתיב חד סיטרי שהיה רחב מאוד ופספסתי את הכתובת שהייתי צריך
אז פשוט הסתובבתי ונסעתי חזרה
ושם מחכה לי שוטר שחיכך ידיים בהנאה על הטרף הקל שנפל לידיו...

eli001

משתמש צעיר
אני לוקח טרמפ על האשכול
עולה טרי חודש + שללא ידיעה נכנס בתל אביב לנתיב שמיועד לתחב''צ וקיבל מכתב עם קנס 500 ש''ח
יש מה לעשות?
אם כבר אני קופץ....
קיבלתי על נת"צ וערערתי ועדיין לא קיבלתי תשובה ...
עוד מאת זה שנה כבר!
אני הבנתי מכמה עו"ד שאין עניין לנסות לערער על דו"ח נת"צ (לעירייה) הם בכלל לא מסתכלים על זה, אם יש עילה לביטול/ הפחתה וכד' מגישים בקשה להישפט.
@אין על עם-ישראל יכול להיות שאפשר לבדוק באתר של העירייה מה מצב הדו"ח כדאי שתבדוק לפני שתקבל מכתב מהוצל"פ..

שאטה

משתמש צעיר
משהו סיפר לי שנכנס באין כניסה והשוטר הנחמד התבלבל בדו"ח בשם הרחוב, בדיון בעניין הדו"ח ביטלו את הדו"ח.

אין על עם-ישראל

משתמש מקצוען
אני הבנתי מכמה עו"ד שאין עניין לנסות לערער על דו"ח נת"צ (לעירייה) הם בכלל לא מסתכלים על זה, אם יש עילה לביטול/ הפחתה וכד' מגישים בקשה להישפט.
@אין על עם-ישראל יכול להיות שאפשר לבדוק באתר של העירייה מה מצב הדו"ח כדאי שתבדוק לפני שתקבל מכתב מהוצל"פ..
נכנסתי לאתר של העירייה כתוב שזה התקבל.....
עכשיו אפשר לבקש להשפט אחרי שעיערתי?

eli001

משתמש צעיר
נכנסתי לאתר של העירייה כתוב שזה התקבל.....
עכשיו אפשר לבקש להשפט אחרי שעיערתי?
אם הערעור התקבל לכאורה הדו"ח בוטל, על מה אתה רוצה להישפט?
או שאתה מתכוון שזה התקבל במערכת... א"כ אין לי תשובה בשבילך. אני יכול להפנות אותך איפה לשאול אם לא יענו לך כאן.

אין על עם-ישראל

משתמש מקצוען
אם הערעור התקבל לכאורה הדו"ח בוטל, על מה אתה רוצה להישפט?
או שאתה מתכוון שזה התקבל במערכת... א"כ אין לי תשובה בשבילך. אני יכול להפנות אותך איפה לשאול אם לא יענו לך כאן.
נראה לי שהתקבל אצלם.... עדיין לא החזירו תשובה!
אני רוצה להשפט כי נכנסתי לנת"ץ כדי לפנות ...
לא סביר בעליל לשים שם מצלמה !

חצקלוביץ

משתמש צעיר
ע"פ המילים היבשות שכתוב באשכולות שונים של עו"ד תעבורה דוח אם יש בו טעות ועוד אם יש בו טעות גסה של מס' רכב וכו' אכן דינו של דוח זה להתבטל אולם בשטח המציאות אומרת אחרת השופטים מאוד מקילים עם טעיות אלו ואם אין לך עוד טענות וכו' קשה להגיד שזה מה שיפטור אותך
יש פה כל מיני אשכולות בעניין בקשה להישפט אם תעיין שם אולי תחכים עוד מה עליך לעשות

h5247

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
לבטל דוח זה קשה אבל אפשרי.
אבל להוריד את חומרת העבירה ואת הנקודות זה הרבה יותר קל.
עו"ד יעשה לך את זה בקלות אבל יקח 1500 שח פלוס מינוס, השאלה האם זה שווה לך בגלל הנקודות.
אפשר גם להגיש בקשה להישפט ולנסות להגיע לבד להסדר מול התובע, בד"כ זה מוריד משהו.

h5247

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אני לוקח טרמפ על האשכול
עולה טרי חודש + שללא ידיעה נכנס בתל אביב לנתיב שמיועד לתחב''צ וקיבל מכתב עם קנס 500 ש''ח
יש מה לעשות?
זה קרה לי גם, שלחתי בקשה לביטול עם המון תירוצים יפים.
לא קיבלו את זה, אבל הרווחתי לשלם את הדוח באיחור של שנה...

yyff

משתמש פעיל
זה קרה לי גם, שלחתי בקשה לביטול עם המון תירוצים יפים.
לא קיבלו את זה, אבל הרווחתי לשלם את הדוח באיחור של שנה...
זה לא רווח!
שנה שלמה לבדוק מה סטטוס הדו"ח זה מתיש, ולדעתי זה המטרה שלהם לדחות את הטיפול בדוחו"ת כל כך הרבה זמן.
הם מנהלים מלחמת התשה עם המערערים, כדי שפעם הבאה לא תרצה לקבל דו"ח ולערער עוד פעם...
אני לא יודע אם יש עוד תחום במדינת ישראל שלוקח לרשויות כל כך הרבה זמן טיפול [לפעמים יותר משנה!!], יתכן שאפילו אפשר להגיש על זה איזה בקשה לבירור מבקר המדינה או המשרדים הרלוונטיים.

yyff

משתמש פעיל
אני לוקח טרמפ על האשכול
יש מה לעשות?
מנסיון, העירייות מתחשבות לפעמים בנתונים נוספים, צריך לכתוב מכתב מרגש, ואולי אפילו להוסיף מסמכים שיוכיחו שהוא עלה עכשיו.
ולכתוב מכתב מרגש על העזרה הגדולה שזה יהיה, צריך לנגן להם על המצפון,
לא ניסיתי את זה על נת"צ, והבעיה בנת"צ זה שזה שחור לבן, ואין תחום אפור, אבל אפשר לנסות לכתוב שבאמצע הוא רק שם לב ומיד יצא מהנת"צ וכו' וכו' וכמובן ששוב הוא לא יעשה את זה, ותודה רבה לעיריית תל אביב על המסירות הגדולה למען התושבים, ועל אכיפת חוקי התנועה שמסייעים על התנועה החלקה בעיר [חחח:mad:],ואולי הם יתחשבו בו לפחות להוריד את הסכום.
וכמובן שלא יכתוב בשום פנים ואופן שהוא קשור לציבור החרדי.
אם תזכור תעדכן עוד שנה אם הערעור התקבל [על אף שעל נת"צ בדר"כ הם עונים מהר]

אולי מעניין אותך גם...