עזרה דואר ישראל

ווי

משתמש פעיל
יש לנו חבילה שתקועה הרבה זמן
ואנחנו צריכים אותה ממש דחוף דחוף!!!!
היא לכאורה כבר בארץ.
איך אפשר לנסות להשיג שם קשרים או מכירים מישהו שעובד/ת שם שיוכל לעזור לנו
אשמח לכל עזרה
תודה מראש!!!

היו היה

משתמש פעיל
תפתחו פניה באתר של הדואר
בתגובה הם יחסית מהירים ומזרזים את המשלוח (ככה היה אצלי)

to

משתמש פעיל
צילום מקצועי
רק אני נתקלת בבעיות? לא רואה שאף אחד מתלונן.
בחודשים האחרונים החבילות מגיעות לי למקומות הזויים ונידחים במרחק של יותר מחצי שעה מהבית.
לאחר 10 ימים בלבד מהרגע שהחבילה הגיעה ואפילו לא קיבלתי הודעה על כך, הסטטוס של החבילה הפך ל"לא נדרש בידי הנמען ויוחזר לשולח". החבילה לא הוחזרה ואיש לא יודע לומר לי היכן היא נמצאת.
מה עושים?

שירותי ESTA לארה"ב

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
עד לאחרונה הדואר היה שולח הודעות רק בSMS, בשבועות האחרונים התחילו לשלוח גם במייל, כך שתקבלו מייל, גם לפני שהמשלוח מגיע לנקודת חלוקה, עם אפשרות לבחור לאיזה מרכז מסירה זה יושלח, וגם בהמשך תקבלו מייל כשיגיע לנקודה.

אלי @@@

משתמש מקצוען
מבחינתי זה אבוד מראש
יש לי עד היום כמה חבילות שתקועות אי שם ואפילו לפקידה בדואר אין מידע איפה זה ואפילו חבילה אחת שנאמר לי ע"י פקידה שלקחתי אותה בעיר אחרת
הזוייי אני אישית התיאשתי מהדואר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה