עזרה גרד בלתי נסבל בסוף הריון

דיתי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
אצלי זה הגיע בתוספת פריחה (בחודש 9) הרופא נלחצה נורא והעיפה אותי לביה"ח כדי לעשות בדיקות לכבד, בסוף היה שום דבר ברוך ה', אבל כדי תמיד לבדוק כי אם זה מהכבד זה יכול חס ושלום לגרום לדברים לא טובים.

Super Lady

משתמש רשום
אצלי זה הגיע בתוספת פריחה (בחודש 9) הרופא נלחצה נורא והעיפה אותי לביה"ח כדי לעשות בדיקות לכבד, בסוף היה שום דבר ברוך ה', אבל כדי תמיד לבדוק כי אם זה מהכבד זה יכול חס ושלום לגרום לדברים לא טובים.
גם לי זה עם פריחה, ולא היתה בעיה עם הכבד ב"ה. תוך כמה זמן עבר לך אחרי הלידה???

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה