גפן!!! מאגר תוכניות במאושרות למערכת גפן במשרד החינוך

עסקנית

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
גם לי יש תוכנית בגפ"ן
מספר התוכנית 8050
שם התוכנית: כישורים וקשרים
התוכנית מבוססת על חידון טריוויה באמצעות שלטים אלחוטיים
התוכן מותאם לנושא שתבחרו , ההנחיה מאלפת והפונקציות מטורפות.

לגבי החוברת של החינוך העצמאי- היא מיועדת לבתי ספר יסודיים והיתה רלוונטית לתשפ"ב
כרגע עוד לא התקבל תקציב ולא הנחיות לתשפ"ג- עד כמה שידוע לי...

יש מישהי שיודעת מה לגבי באים בטוב השנה? האם קיים תקציב כזה?

estis

משתמש חדש
החינוך העצמאי שלחו טבלה מסודרת מאד של התוכנית המאושרות, קהל יעד ותוכן
אם יש צורך אעלה בשמחה.

עריכה: החינוך העצמאי שלח רשימת ספקים המאושרת על ידם, אך בכל זאת יתכן שיכולה לעזור למישהו, אך מדובר ב 20 עמ', אוכל לשלוח במייל לכל המעונין.

אך באתר של משרד החינוך ניתן לבצע סינון ולחפש לפי פרמטרים מסוים כמו מגדר, מגזר וכו'
בהצלחה.
אשמח לקבל למייל <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

joelly

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יש בגפ"ן סדנאות של עמותת אנדומטריוזיס ישראל.
נושא חשוב מאד, ויש להם גם מתנדבות חרדיות ותוכן מותאם.

יעקב בן ישי

משתמש חדש
יש לי תכנית מדהימה ונצרכת מאוד משולבת להורים ולבנות כהכנה לכיתות ט', אני רוצה להיכנס לגפן מי יכול לתת לי הדרכה איך וכיצד עושים זאת?
אשמח במייל, זה יהיה חסד גדול עבורי!!!
המייל שלי: r6503904 שטרודל וכו'

חיה קפ.

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
GLOW LED.jpg
אקסטרה אור + גפן.jpeg

שינדי- זה אני.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
יש לי תכנית מדהימה ונצרכת מאוד משולבת להורים ולבנות כהכנה לכיתות ט', אני רוצה להיכנס לגפן מי יכול לתת לי הדרכה איך וכיצד עושים זאת?
אשמח במייל, זה יהיה חסד גדול עבורי!!!
המייל שלי: r6503904 שטרודל וכו'
המכרז הבא ייפתח משוער בנובמבר

בחוכמה

משתמש צעיר
אם מעניין בתי ספר יסודיים שרוצים לנצל תקציב של פ"ד - יש תכנית מיוחדת של תרפיה עם בע"ח של חרדיות- במייל kisurim.chayotשטרודל ג'ימייל .

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה