גפן!!! מאגר תוכניות במאושרות למערכת גפן במשרד החינוך

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
החינוך העצמאי שלחו טבלה מסודרת מאד של התוכנית המאושרות, קהל יעד ותוכן
אם יש צורך אעלה בשמחה.

עריכה: החינוך העצמאי שלח רשימת ספקים המאושרת על ידם, אך בכל זאת יתכן שיכולה לעזור למישהו, אך מדובר ב 20 עמ', אוכל לשלוח במייל לכל המעונין.

אך באתר של משרד החינוך ניתן לבצע סינון ולחפש לפי פרמטרים מסוים כמו מגדר, מגזר וכו'
בהצלחה.
אני אשמח לרשימה
maruumah אסור לפרסם מייל
תודה

סמינר דוד

משתמש מקצוען
בתוכן דיגיטלי לתיכונים חרדיים, לא מצאתי שום דבר מתאים.

ורק אל תשכחו, שחלק גדול המקציב, הוא תקציב שהיה קיים עד עכשיו, זה לא תוספת תקציב.

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
בתוכן דיגיטלי לתיכונים חרדיים, לא מצאתי שום דבר מתאים.

ורק אל תשכחו, שחלק גדול המקציב, הוא תקציב שהיה קיים עד עכשיו, זה לא תוספת תקציב.
וכנראה לא היה תוכניות מאושרות ו/או לא היה מי שיתווך למפיקות. בכלל הבנתי שלהוציא אישור לתוכנית זה פרוצדורה.

סמינר דוד

משתמש מקצוען
תכנים דיגיטלים זה לא תוכניות. זה חומרי לימוד בצורה דיגיטלית, ויש לכל בית ספר סכום של כמה אלפים, והוא יכול לממש רק אם יש לו משהו מתאים.
לחרדים - אין משהו מתאים.
בשנים שעברו השתמשנו בתוכנת 'גול'. וזה היה מאוד מוצלחח. רוב התיכונים שמגישים לבגרות השתמשו בה
השנה - לא. הם הורידו אותה.
ואין מה לבחור.

obyektiv

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
D I G I T A L
לי יש אישור גם לתחום הזה.

רבקי ה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
תכלס כדאי למפיקה בבתי ספר יסודי לנסות להכנס לגפן?

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
1661977633289.png

yudb

משתמש סופר מקצוען
מקימים מאגר ספקיות גדול לגפ"ן
הנה הקישור לרישום אליו.
מנסיון כאחראית גפ"ן בתיכון, זה קריטי!!!
קישור להקמת מאגר הספקיות
עדיין אפשרי להצטרף לתוכנית?
את הרישום הראשוני עשיתי
כתבתי לעצמי הכל, אבל עוד לא הזנתי ויש עוד טופסיידה לא קטנה הבנתי..?
אין לי זמן לשבת על זה ולא בטוחה שיהיה לי זמן להעביר את זה

רבקה רוקח

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
תוכנית מספר 25330

nechami21

משתמש מקצוען
יש לי כמה תוכניות חדשניות שהוכרו במכרז. מטרתם להכניס את טיפולי הריפוי בעיסוק לבית הספר על ידי הדרכת הורים וצוות חינוכי.
לפרטים מורחבים אפשר לכתוב לי: nechami21
18404 תפקודים ניהוליים הלכה למעשה הרצאה לצוות החינוכי על הנושא החם בלמידה: תיפקודים ניהוליים ויישומם בפועל סל הכלה השתלבות
18414 להגיע בזמן שיעורי בית והתארגנות ערב הרצאה מרתקת וכיפית להורים כיתות א-ג סל שותפות חינוכית עם הורים בקהילה
18411 ליווי תלמידים עם הפרעת קשב במערכת החינוכית הדרכה ממוקדת לליווי תלמידים מורכבים במערכת החינוכית סל הכלה והשתלבות
18426 אבחון ואיתור קשיים בכתיבה אבחון קבוצתי ממוקד בכתיבה סל הכלה והשתלבות
18149 להניע ולנוע- סדנא מרתקת לגננות ומורות- פעילות גופנית אפקטיבית בכיתה סל הכלה והשתלבות

@yudb תקראי לי כשאת רוצה לסיים וננסה לעשות את זה ביחד. מחכה כבר לתוכניות שלך, הם סופר חשובות ומקצועיות!

leaha

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
התכנית שלי מאושרת בגפ"ן מספר:17488 שם: דוכי אומרת לא
זו תכנית לבית ספר היסודי שמעבירה ומטמיעה כללי מוגנות וגבולות אישיים
בצורה חווייתית ומקצועית

leaha

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
איך מצטרפים לגפן?
עד כמה שידוע לי כרגע אין אפשרות להצטרף
אבל המכרז נפתח מידי פעם
תנסו לבדוק מערכת גפן משרד החינוך
יש מישהי שהוציאה סרטון מסודר שבו היא מסבירה את כל השלבים (לא מנסיון)

yudb

משתמש סופר מקצוען
יש לי כמה תוכניות חדשניות שהוכרו במכרז. מטרתם להכניס את טיפולי הריפוי בעיסוק לבית הספר על ידי הדרכת הורים וצוות חינוכי.
לפרטים מורחבים אפשר לכתוב לי: nechami21
18404 תפקודים ניהוליים הלכה למעשה הרצאה לצוות החינוכי על הנושא החם בלמידה: תיפקודים ניהוליים ויישומם בפועל סל הכלה השתלבות
18414 להגיע בזמן שיעורי בית והתארגנות ערב הרצאה מרתקת וכיפית להורים כיתות א-ג סל שותפות חינוכית עם הורים בקהילה
18411 ליווי תלמידים עם הפרעת קשב במערכת החינוכית הדרכה ממוקדת לליווי תלמידים מורכבים במערכת החינוכית סל הכלה והשתלבות
18426 אבחון ואיתור קשיים בכתיבה אבחון קבוצתי ממוקד בכתיבה סל הכלה והשתלבות
18149 להניע ולנוע- סדנא מרתקת לגננות ומורות- פעילות גופנית אפקטיבית בכיתה סל הכלה והשתלבות

@yudb תקראי לי כשאת רוצה לסיים וננסה לעשות את זה ביחד. מחכה כבר לתוכניות שלך, הם סופר חשובות ומקצועיות!
יש לנו כמה תוכניות ממש דומות!!! :)
רואים שאנחנו עובדות עם אותו סוג אוכלוסייה... ;)

בגלל הפרפקציוניזם, העומסססס,
וגם בגלל שבתחילה כתבתי ישירות לתוך המערכת ונמחק כשניסיתי לעבור - ככה כמה פעמים!!,
העסק נדחה.
מבינה שהמערכת כבר סגורה? ככה חברה אמרה לי. זה נכון?
אמור להפתח שוב,
ארשם אז,
תכלס, כמה תוכניות כבר כתובות לי מזמן, אז ילך כבר מהר יותר.
ממילא אין לי בחצי השנה הקרובה לפחות איך להכניס ללוז אפילו סיכה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה