גלידה מהממת!!! וניל עוגיות - אמיתית!! וכמובן קלה להכנה

רוחי בלבוחי

משתמש סופר מקצוען
אם אני רוצה לשים בתבנית אינגליש ולהגיש כפרוסות, מה אפשר לשים מעל הפרוסה?
אשמח לרעיונות, רוטב שוקולד וכד (כולל מתכון)
תודה רבה!
זה נהדר באינגליש.
את יכולה לשים מעל רוטב שוקולד אפילו קנוי / רוטב תות אצלי הילדים אוהבים מעל כל גלידה כמעט.
את יכולה לעשות גנש אם בא לך להתקשקש

את יכולה גם לשים חלק מהפרורים בצד או להכין כפול ולפזר מעל -טעים מאד!!

אאי

משתמש פעיל
מה אני יכולה להכין שישאר נוזלי בשבת, ההגשה בשבת.
יש מתכון?

אאי

משתמש פעיל
אני רוצה לשבת, איזה סירופ/גנאש אני יכולה לשים, מעדיפה מתכון, מעדיפה לא לקנות
תודה רבה!

כבי800

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
@רוחי בלבוחי
הכנתי את הגלידה למשלוחי מנות:)
בתבניות אלומיניום מוזהבות מבחוץ,
עם טופינג של פקאן סיני שבור, זילופי שוקולד מריר ושוקולד לבן, ושברי ופל מעל.
בצירוף בקבוק אייס קפה, קשורים יחד בסרט עם תווית עגולה תולה-
היה קל לביצוע, טעים ומרשים נוראות.
תודה רבה על המתכון המוצלח הזה, כבר העברתי הלאה...

ט.ט.ט.

סוכנת ביטוח
מנוי פרימיום
איזו גלידה מושלמת!!! כבר שבועיים אני מספרת על הגלידה הזאת לכל מי שאני מדברת אתו!!! מחכה כבר לקיץ אז אני יהנה ממנה פי שתיים... לדעתי לא צריך שום דבר מעל גם ככה מתוק די והותר (יש למישהי רעיון איך לעשות את זה פחות מתוק?)

זזזז

משתמש פעיל
איזו גלידה מושלמת!!! כבר שבועיים אני מספרת על הגלידה הזאת לכל מי שאני מדברת אתו!!! מחכה כבר לקיץ אז אני יהנה ממנה פי שתיים... לדעתי לא צריך שום דבר מעל גם ככה מתוק די והותר (יש למישהי רעיון איך לעשות את זה פחות מתוק?)
פחות סוכר

רוחי בלבוחי

משתמש סופר מקצוען
@רוחי בלבוחי הכנתי את הגלידה לפורים ואהבו מאד
(עשיתי גם את העוגת תפוחים שהעלית)
אוהבת את המתכונים שלך, טעימים קלים יפים - שווים לכל נפש :)

גמני מצטרפת לתודה.
עשיתי לסעודת פורים וכולם נהנו!!!

@רוחי בלבוחי
הכנתי את הגלידה למשלוחי מנות:)
בתבניות אלומיניום מוזהבות מבחוץ,
עם טופינג של פקאן סיני שבור, זילופי שוקולד מריר ושוקולד לבן, ושברי ופל מעל.
בצירוף בקבוק אייס קפה, קשורים יחד בסרט עם תווית עגולה תולה-
היה קל לביצוע, טעים ומרשים נוראות.
תודה רבה על המתכון המוצלח הזה, כבר העברתי הלאה...

חן חן!! שמחה בשבילכן ותודה על המשוב. :)

k1234

משתמש פעיל
תודה על המתכון מתכננת להכין לשבת
@רוחי בלבוחי איך אני יכולה להמיר את העוגיות לבלי גלוטן?
או שיש משהי שניסתה קמח אחר כלשהוא?

רחליז

משתמש פעיל
תודה על המתכון מתכננת להכין לשבת
@רוחי בלבוחי איך אני יכולה להמיר את העוגיות לבלי גלוטן?
או שיש משהי שניסתה קמח אחר כלשהוא?
אני עשיתי עם קמח כוסמין
לכאורה אפשר להמיס ביחס של קמחים נטולי גלוטן מתאימים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה