המדריך היומי גיבוי- הלכה למעשה

אהבת עולם

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
ניסית לעשות את זה שם? אין אופציה בMEGA לשחזר סיסמה.
אין לי את הזמן להאריך כרגע, אבל כל האחסון שם בנוי כאחסון שכאילו הם בעצמם לא יכולים לראות אותו, בגלל הסיפורים שהיו לדוט קום (בעל החברה) בניו זילנד. מי שמכיר קצת את היסטוריית מגה-אפלוד.
טוב לדעת, בכל מקרה אני עובדת דרך MultCloud ושם אפשר לשחזר ססמא (את הססמא למגה הוא שומר לתמיד, כך זה נראה)

א. פלוני

משתמש רשום
אני משתמש עם כלי הגיבוי של גוגל (ואגב, תודה ל @פרסומון שבזכותו התחלתי לגבות). קניתי נפח אחסון, ועובד מצוין.
אם הוא מגבה לי מתוך דיסק חיצוני, יש אפשרות להגדיר שבכל מחשב שאני מחובר לחשבון גוגל שלי הוא יגבה, או שאני צריך לתת לו לגבות רק ממחשב אחד?

נערך לאחרונה ב:

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
אם הוא מגבה לי מתוך דיסק חיצוני, יש אפשרות להגדיר שבכל מחשב שאני מחובר לחשבון גוגל שלי הוא יגבה, או שאני צריך לתת לו לגבות רק ממחשב אחד?
אם הבנתי נכון את שאלתך.
אז צריך להתקין את התוכנה בכל מחשב שממנו אתה רוצה לגבות.
אחרת תצטרך להעלות ידני.

עוד שאלה, גיבוי דרייב נותן גרסאות קודמות?
יש.
לא זוכר כמה.

א. פלוני

משתמש רשום
אז צריך להתקין את התוכנה בכל מחשב שממנו אתה רוצה לגבות.
כמובן. השאלה שלי היא אם התוכנה תזהה שזה אותו כונן שמחובר כבר ממחשב אחר, ותוסיף את השינויים למה שכבר נמצא אצלה, או שהיא תקלוט שזה כונן אחר ותעלה את הכל כפול...

א. פלוני

משתמש רשום
אם זה אותם קבצים בשני המקומות זה יזהה והוא ישדרג.
התוכנה לא מזהה לפי כונן אלא לפי הקבצים.
טעות. הוא התחיל להכפיל לי הכל. ראה תמונה מצורפת:
לכידה 1 (2)_LI.jpg

אין דרך להגדיר לו אחרת???

פרסומון

משתמש סופר מקצוען

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
זה חומר שאני עובד עליו על הכונן (בכמה מחשבים), והוא בכלל לא נמצא על המחשב. אם הייתי מגבה דרך התיקיה הייתי צריך כל פעם להעתיק את כל התיקיה לתיקיה של דרייב.
אתה לא יכול להגדיר גיבוי של דיסק חיצוני?

נקדן זריז

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אופן פתיחת חשבון:
להיכנס לאתר שלהם, מומלץ ע"י קישור של חבר (אין לי מניות אצל החבר בעל הקישור הנ"ל ( https://db.tt/Iv0PpwgG ), אז כל אחד יכול ללכת לחברים שלו...), כדי שנקבל יותר מקום אחסון.
יש להירשם ע"י הפרטים הבאים:
שם פרטי
שם משפחה
כתובת מייל- (חייב להיות אמיתי).
סיסמה- (חייב להיות לפחות 6 תווים).

אחרי הזנת הפרטים הנ"ל מקבלים הודעה במייל לאימות החשבון (שאכן אתם בעל כתובת המייל שהזנתם). בהודעה הנ"ל יש קישור שע"י לחיצה על הקישור זה מאמת אוטומטית שאנחנו בעל החשבון.

בכדי שהגיבוי יהיה אפקטיבי, יש להוריד את התוכנה שלהם: https://www.dropbox.com/download?os=win
אחרי ההתקנה, מזינים גם בתוכנה את הפרטים שהזנו בזמן הרישום, והתוכנה מתוקשרת לאותו חשבון מייל.
התוכנה יוצרת תיקיה במחשב, וכל מה שנמצא בתוך התיקיה, מגובה אוטומטית בענן של החברה (כמובן עם הגבלה ל2.5GB הנ"ל, או יותר אם צירפתם חברים).
מומלץ מאד, את הקבצים החשובים (כל אחד עם הקבצים החשובים שלו, דברי תורה, חומר לימודי, חשבונות עסקיים, מעשרות וכדו', שהם על פי רוב קבצים קטנים בכמות אך גדולים מאד באיכות) להכניס לתוך התיקיה הנ"ל.
אפשר להכניס לתוך התיקיה כל חומר שהוא, וגם אם היינו רגילים עד היום שהחומר נמצא בשולחן העבודה, אפשר עדיין להעביר את התיקיה המקורית לתוך תיקיית הדרופבוקס, וליצור קיצור דרך על שולחן העבודה.

אפשרות בתשלום: אפשר לקנות בתשלום עד 1TB של נפח אחסון. ולחברות אפילו 2TB ומעלה.
מחירים: מעל 8 דולר לחודש ל1TB.

מעלות:
אמין מאד.
אין תקלות.
העלאה מהירה (יודעת לנצל את כל רוחב הפס)
האתר פתוח ברוב הסינונים.

חסרונות:
אנגלית מלאה. אין עברית.

~~~~~~~
עשיתי ככל האמור כאן. היה לי נס גדול כי יום לאחר מכן נאלצתי לפרמט את כל המחשב בעקבות איזה תקלה. ב"ה היה לי גיבוי להכל.
רק שכעת אינני מצליח להוריד משם את הקבצים על ידי הורדה. זה כותב לי שגיאה בהורדה. האם באמת אין אפשרות להוריד אלא רק לשתף שוב. או שיש גם אפשרות להוריד את כל הקבצים שהתגבו שם?

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
עשיתי ככל האמור כאן. היה לי נס גדול כי יום לאחר מכן נאלצתי לפרמט את כל המחשב בעקבות איזה תקלה. ב"ה היה לי גיבוי להכל.
רק שכעת אינני מצליח להוריד משם את הקבצים על ידי הורדה. זה כותב לי שגיאה בהורדה. האם באמת אין אפשרות להוריד אלא רק לשתף שוב. או שיש גם אפשרות להוריד את כל הקבצים שהתגבו שם?
ברור שאפשר להוריד.
מה השגיאה?

אולי תתקין את התוכנה והכל יסתנכרן לך למחשב.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה