טיול בחו"ל גיאורגיה.(טביליסי)

• פותח הנושא ch:)
  • פורסם בתאריך

פ.ג.א.

משתמש צעיר
יש שם או את הכשרות של הרב רוזנבלט שהיא מקבילה לרבנות בארץ (במלונות שלו אפשר גם למצוא חלב נכרי למשל) ומיועדת לקהל המקומי.
או את הרב אטיאס שברמה מעט יותר גבוהה כפי שכבר נכתב כאן (וכאן כבר לא יהיה חלב נכרי, אבל הבשרים וכדומה זה כבר עניין אחר).

וללא ספק ביחס לכשרויות שם הרב קוזלובסקי ברמה הגבוהה ביותר, ועדיין מסתבר שלא כמו בכשרויות מהדרין בארץ.
נראה לי שהשחיטה שלו היא לא מקומית אלא חב"ד ממקומות אחרים בעולם, אבל אני לא משוכנע בזה.
ניתן לדבר איתו ולשאול, הוא נחמד מאוד.
הוא אדם ירא שמיים שמבין בכשרות ואם יאמר לי כי אני יכול לאכול חופשי אפשר לסמוך עליו?

פ.ג.א.

משתמש צעיר
יש שם או את הכשרות של הרב רוזנבלט שהיא מקבילה לרבנות בארץ (במלונות שלו אפשר גם למצוא חלב נכרי למשל) ומיועדת לקהל המקומי.
או את הרב אטיאס שברמה מעט יותר גבוהה כפי שכבר נכתב כאן (וכאן כבר לא יהיה חלב נכרי, אבל הבשרים וכדומה זה כבר עניין אחר).

וללא ספק ביחס לכשרויות שם הרב קוזלובסקי ברמה הגבוהה ביותר, ועדיין מסתבר שלא כמו בכשרויות מהדרין בארץ.
נראה לי שהשחיטה שלו היא לא מקומית אלא חב"ד ממקומות אחרים בעולם, אבל אני לא משוכנע בזה.
ניתן לדבר איתו ולשאול, הוא נחמד מאוד.
ואיך אפשר ליצור איתו קשר?
דובר עברית?
@h5247

נערך לאחרונה ב:

רבקיס

משתמש רשום
אשמח לשמוע האם למישהו יש מידע בקשר לכשרויות בגאורגיה @h5247
כמו"כ מה בדבר בית חב"ד של הרב קוזלובסקי משום מה הרבה סומכים עליו מישהו יודע מה טיב ההכשר שלהם?
מנדיס, ובית חבד וקרון פלס וגנסיס זה כמו פה בארף לנדא בדץ- זו ההקבלה השאר למיטב ידיעתי הם ברמת רבנות... אין אמצע, זה לעניין טבילסי ובאטומי יש גם.

רבקיס

משתמש רשום
אשמח לשמוע האם למישהו יש מידע בקשר לכשרויות בגאורגיה @h5247
כמו"כ מה בדבר בית חב"ד של הרב קוזלובסקי משום מה הרבה סומכים עליו מישהו יודע מה טיב ההכשר שלהם?
זה שחיטה חלק לפי בית יוסף- זו השחיטה הכי טובה למיטב ידיעתי- לא כשרות בית יוסף אלא שחיטה לפי שיטת בית יוסף.

רבקיס

משתמש רשום
מצורפת התכתבות שהיתה לי היום עם הרב שלזינגר שמבין מאד בכשרותצפה בקובץ המצורף 1744827צפה בקובץ המצורף 1744832
אבל השחיטה היא של חיים אטיאס רק הכשרות היא של רוזנבלט... נראה לי שיש פה הטעיה...כשאנחנו בררנו נאמר לנו שזה ברמת מאוד גבוה שחיטה לפי שיטת בית יוסף.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט מ'

צז מָה אָהַבְתִּי תוֹרָתֶךָ כָּל הַיּוֹם הִיא שִׂיחָתִי:צח מֵאֹיְבַי תְּחַכְּמֵנִי מִצְוֹתֶךָ כִּי לְעוֹלָם הִיא לִי:צט מִכָּל מְלַמְּדַי הִשְׂכַּלְתִּי כִּי עֵדְוֹתֶיךָ שִׂיחָה לִֿי:ק מִזְּקֵנִים אֶתְבּוֹנָן כִּי פִקּוּדֶיךָ נָצָרְתִּי:קא מִכָּל אֹרַח רָע כָּלִאתִי רַגְלָי לְמַעַן אֶשְׁמֹר דְּבָרֶךָ:קב מִמִּשְׁפָּטֶיךָ לֹא סָרְתִּי כִּי אַתָּה הוֹרֵתָנִי:קג מַה נִּמְלְצוּ לְחִכִּי אִמְרָתֶךָ מִדְּבַשׁ לְפִי:קד מִפִּקּוּדֶיךָ אֶתְבּוֹנָן עַל כֵּן שָׂנֵאתִי כָּל אֹרַח שָׁקֶר:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

משיב הרוח • אתגר 129

לוח מודעות

למעלה