עזרה בשלנית, איזה כיריים יש לך? אנא המלצתך...

srp

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
UX UI
D I G I T A L
מה באמת היתרון של האינדוקציה מול הקרמיות?
אני מנסה לברר ולא מצליחה :-/

סטאזרית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אמרו לי שבקרמיות חייבים חברה עם שם טוב
אלקטרולוקס דוקא לא ממש בשורה הראשונה
אבל אם את מרוצה שוה לי לברר על זה
יש לך אולי דגם?
כרגע לא זוכרת דגם. נדמה לי שכתבתי אי פעם דגם, כאן בפורום.
אני מרוצה מאד ב"ה. אלקטרולוקס נחשב בכיריים - מיד אחרי בוש (שהם הטובים ביותר)
אחריו: SOL, MIDEA ועוד

פוטושופרית

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מה באמת היתרון של האינדוקציה מול הקרמיות?
אני מנסה לברר ולא מצליחה :-/
אחרי ברור הבנתי שאינדוקציה עובד ע"י חשמל מגנטי ולא גוף חימום. כך שהחום מועבר ישירות לסיר(בתנאי שהבסיס שלו עשוי מחומר מגנטי-זה אומר החלפת כל הסירים!)
הסיר מתחמם ומבשל יותר מהר.
החסרון הנוסף מלבד החלפת כל הסירים - ברגע שמורידים את הסיר מהכירה מתנתק הזרם ונכבה מיד. רק במגע ישיר יש חום.
והעלות - מחירים בשמים..

secret

משתמש סופר מקצוען
לפי מה שקראתי פעם האינדוקציה עובד על הבסיס של המיקרו,
לכן צריך לקחת בחשבון את הענין של הקרינה.

הכיריים שלי לכאורה כמו של @שיפי פוקסמן , גז על משטח זכוכית 70 סנטים.
מאוד נוח לנקות אותם, בהשוואה לאמייל, אבל ברור שלא כמו הקרמיות שהמשטח ישר לגמרי.

מרוצה מאוד וממליצה, יש לי אותם 5 שנים.

nit

משתמש פעיל
אני מבשלת המון ומחפשת כיריים חדשות. שמעתי על האינדוקציה שהן מבשלות מאש מאד מהר. זה נכון?

פוטושופרית

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
לפי מה שקראתי פעם האינדוקציה עובד על הבסיס של המיקרו,
לכן צריך לקחת בחשבון את הענין של הקרינה.

הכיריים שלי לכאורה כמו של @שיפי פוקסמן , גז על משטח זכוכית 70 סנטים.
מאוד נוח לנקות אותם, בהשוואה לאמייל, אבל ברור שלא כמו הקרמיות שהמשטח ישר לגמרי.

מרוצה מאוד וממליצה, יש לי אותם 5 שנים.
של איזו חברה? איזה דגם?

secret

משתמש סופר מקצוען
של איזו חברה? איזה דגם?
הכיריים של בוש, לא יודעת מה הדגם אני לא רואה על הכיריים עצמם.
לכאורה הדגם שהבאתי כאן [חיפשתי בזאפ]
הרוחב הוא 70 ס"מ.

לא חושבת שכ"כ קריטי הדגם, בכיריים אין מפרט ואופציות כמו במכונת כביסה למשל, הכל על אותו בסיס.
את רק צריכה לבדוק מה הרוחב שאת רוצה [רחבות נוחות לסירים גדולים],
וכמה להבות, להבת טורבו וכדו'.
37715871b.gif

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
עשיתי הגבהה, למרות שהאיש של השיש לא כ"כ רצה ואמר שזה לא הולך היום,
אבל פחדתי שיחדרו למטה מים או מרעין בישין אחרין.
לי זכור שמים חדרו רק בהכשרת השיש לפסח כששופכים הרבה מים והכיריים היו בחוץ.
מה שכן, הסכום שבמגירה מתחת לכיריים בד"כ מתחמם

secret

משתמש סופר מקצוען
לי זכור שמים חדרו רק בהכשרת השיש לפסח כששופכים הרבה מים והכיריים היו בחוץ.
מה שכן, הסכום שבמגירה מתחת לכיריים בד"כ מתחמם
אבל כל פעם שאני מנקה את השיש אני אצטרך לשמור ולא היה לי עצבים לזה.
זתומרת באופן כללי אני לא בכיוון של 'מה הולך היום' בכל המחיר שזה דורש,
אז אם לא הולך הגבהות על השיש אבל אני אתחרפן מלשמור כל הזמן, אז אני עושה הגבהות.

ושהסכו"ם מתחמם דווקא נשמע מדליק,
נגיד לאכול גלידה קרה עם כפית חמה נשמע לא רע :p

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אבל כל פעם שאני מנקה את השיש אני אצטרך לשמור ולא היה לי עצבים לזה.
לא כל פעם שמנקים את השיש- רק כשמנקים והכיריים לא שם!
ועכשיו נזכרתי שאצל אחותי יש כיריים בילט אין על הגבהה, ומאד קשה לערבב את הסירים- הידיים מתעייפות מאד מהר. הכמה ס"מ האלה משמעותיים.

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
מסכימה לגמרי.. זה בהחלט משמעותי... למישהי נמוכה כמוני מאוד הייתי רוצה להוריד 5 ס"מ...
אם את בונה מטבח- בהחלט כדאי לך לתכנן את השיש נמוך מהסטנדרט. מכירה מישהי שעשתה את זה. אחרת תוכלי להחזיק במטבח שרפרף...

secret

משתמש סופר מקצוען
מסכימה לגמרי.. זה בהחלט משמעותי... למישהי נמוכה כמוני מאוד הייתי רוצה להוריד 5 ס"מ...
צודקת. אז אל תעשי הגבהה.
מדובר באולי שני ס"מ, אבל הם משמעותיים בברוטו של הענין כולל החצובות ואם את מבשלת באיזה מגה-סיר.

פוטושופרית

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מעניין- 382 צפיות ורק9 תגובות...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
כנראה שרוב קוראי פרוג הם גברים שלא מכירים בכיריים..:cool::cool::cool:
איפה אתן נשים יקרות...? :confused::confused::confused:

ANONYMUS

משתמש מקצוען
אין תחליף לכיריים אינדוקציה!
ויש גם אינדוקציה חד פאזי.
גם רמת החום(שאין להגיע בגז)
גם הכיוונון של החום.
גם פיזור החום האחיד.
גם הבטיחות.
וגם קלות הניקוי.
החיסרון הוא שאי אפשר לצלות כבד, ואי אפשר לעשות חציל על האש.
ויש לי אינדוקציה של בוש, והם ממש מקסימות.

נ.ב. להגיד "אני צריכה לראות אש אמיתית כדי לבשל..." זה בערך כמו להגיד "אני צריכה להרגיש את המים בידיים כדי לכבס..."

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  0  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה