דרוש מידע בקשת שם ללוגו/מיתוג | הפרס: 300 ש"ח

מצב
הנושא נעול.

haiosi

משתמש פעיל
הרעיון המרכזי של המוצרים שאני עושה הוא: מסודר, קצר, ותכליתי.
השם לא בהכרח צריך להיות בומבסטי או מחוכם במיוחד, צריך שם שישדר אמינות ומקצועיות.

כרגע יש 2 נושאים מרכזיים שעדיף שיהיו תחת אותו מותג:

1. לוח סדר הדורות, לוח ראשונים ואחרונים, וכדומה - תרשימים, גרפים, צירי זמן - בנושא היסטוריה יהודית ותולדות עם ישראל
2. סיכום הדף - סיכום של דף גמרא בקצרה ובצורה מסודרת מאוד

בעקבות שידרוג עיצובי, וליין מוצרים חדש, אני משדרג רם את המיתוג.
כרגע השם על חלק מהלוחות הוא "דעת" - אבל עכשיו זה נראה לי שם כללי מדי או גנרי בלי יחודיות.
ניסתי לעבוד עם מספר קופירייטרים על שם, אבל בינתיים לא מצאתי שם נכון שמתיישב לי על הלב.

תאריך סיום להגשת הצעות: כ"ב אב (9/8/23).
מי שיציע את השם הנבחר יזכה בסכום כספי של 300 ש"ח (העברה בנקאית), והוא יפורסם כאן.

יודעלה

משתמש מקצוען
רוביבוט
1690279930472.png

ה' אוהב אותך

משתמש מקצוען
תאריך סיום להגשת הצעות: כ"ב אב (9/8/23).
מי שיציע את השם הנבחר יזכה בסכום כספי של 300 ש"ח (העברה בנקאית), והוא יפורסם כאן.
ההצעה הזו לפחות משדרת אמינות...
לא כמו הצעות אחרות שהיו פה

אשקלון

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
הייתי ממליץ על משהו מתוך פסוק שמשדרג בתוכו את הנ"ל...
זכור ימות עולם
דור ודור וכו'

AGH

משתמש חדש
דור דעה
דור דור ודורשיו
לדורותיהם
דורותיהם של ישראל
לאורו/ם
לאורם נלך
דורשיה שזה גם דור וגם דורשיה

מהודר!

סופר מקצוען באינדיזיין!!!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
מתוזמן! - נוטריקון מתומצת זמן
  • תימצות הגמ' וכו'.
  • היסטוריה יהודית - זמן...
השם עצמו גם משדר תיזמון ואמינות וכו'

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה