דרוש מידע בעלי רכבים, למה אתם לא עוצרים לנו, למען ה'???

מצב
הנושא נעול.

English Tech

משתמש פעיל
בתור אחד שלפני יותר מעשור נאלץ לעשות את זה, אסביר באופן פשוט.
בזמני עומס, כמו סופ"ש, האוטובוסים ברובם לא עוצרים בתחנה!
אם בחרתי לחכות בתחנה לאוטובוס שיועיל לעצור, יכולתי לחכות מעל שעה!
הבעיה היא שיש כאלה שמראש סומכים על טרמפ
למה כשאני נוסעת ביום שישי ברכב בשעה שכולנו יודעים שהאוטובוסים לא עוצרים אני רואה אנשים יוצאים מהבית ומנופפים לטרמפים?

סטודיו בול

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אין לי רכב.
ומטרת האשכול היא להעלות את המודעות.
כן, אני רואה את עצמי, בדיוק כפי שראיתי את עצמי בעבר, עוצר לאנשים שעומדים בצידי הדרכים.
מה ענין ראיה אם זה לא קורה תכלס?
אם הייתי מלייארדרית הייתי תורמת חצי מהוני לצדקה.
לא נראלי שזה תופס משו.

הלוחשת לתווים

אוהבת הכל מהכל!!
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
עוד שני הבהרות:
דבר ראשון אני לא כועס ולא מתוסכל. באמת מנסה להבין.
דבר שני בוודאי שיש סיבות שאני לא יודע עליהן.
אבל זה לא תמיד ככה.
סקרנית לשמוע מתי אפשר לדעת את הסיבה שרכב לא עוצר לטרמפיסט, רק על ידי זה שהוא לא עוצר..

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
למה כשאני נוסעת ביום שישי ברכב בשעה שכולנו יודעים שהאוטובוסים לא עוצרים אני רואה אנשים יוצאים מהבית ומנופפים לטרמפים?
איך אתם מצפים שייסעו?
בתור בחור הייתי צריך לחזור לישיבה במוצ"ש והדרך (כמעט) היחידה הייתה בטרמפים.

י ס

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
וואו לא דיברתי על זה
סקרנית לשמוע מתי אפשר לדעת את הסיבה שרכב לא עוצר לטרמפיסט, רק על ידי זה שהוא לא עוצר..
לא אמרתי לדעת.
ציינתי שזה לא תמיד ככה ובינינו..
מה ענין ראיה אם זה לא קורה תכלס?
אם הייתי מלייארדרית הייתי תורמת חצי מהוני לצדקה.
לא נראלי שזה תופס משו.
הגיוני, והגיוני גם שלא.
לא חסר אנשים שעוצרים.

ש. סופר

משתמש צעיר
אם ה' זיכה אתכם ברכב, ואתם רואים בן אדם עומד בשתיים בצהריים בתחנה קופחת ומסמן שיעצרו לו, ואתם לא בשיחה חשובה, אז למה למען ה' הצרות עין הזו???
ה' זיכה אותך לקנות אוטו, איך אמר לי אחד מאלה שעצרו לי? "אתה הביטוח של האוטו שלי".
זה אמיתי!!!
למה אתם לא עוצרים?
אולי תעזרו לי לדון אתכם לכף זכות???
תשובה:
כי מדי פעם כשאתה עוצר, עולים אנשים כ"כ נודניקים וחסרי נימוס
שיוצא לך החשק לקחת טרמפים בשנה הקרובה...

סטודיו בול

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
למה לא עוצרים לא עניינך!
חסד זה לאדם בלבד! הוא מחליט אם הוא עוצר או לא.
שאני עם בעלי ברכב אני תמיד אומרת לו תעלה נשים,
למה? בגלל שאף פעם לא עוצרים להם, יש להם תמיד הכרת הטוב הם לא מרגישות שהעולם חייב להן.
והן בד"כ הרבה יותר נזקקות לטראמפים- הילדים מחכים להם ועוד אלף ואחת עיסוקים של אישה.
נכון שבחום קשה לעמוד, (אני גם בלי רכב בנסיעות הוא אצל בעלי)
אבל תעצרו אף אחד לא חייב כלום!!!
אנחנו לפני שקנינו נסענו עם אוטובוסים עצרנו טרמפים מי שעצר לנו שמחנו ובירכנו אותו, מי שלא עצר קיללנו בלב אולי אבל הבנו גם למה לא תמיד עוצרים.
העולם לא תמיד הוגן!
שיהיה לך כסף תקנה אוטו! (וכמובן תעצור טרמפים לכולם)

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה