תח"צ בעיריית בני ברק מבקשים עצות לתחבורה

אופקים 1

משתמש מקצוען
WhatsApp Image 2024-10-20 at 16.46.34.jpeg

יוסי ב.ק

משתמש סופר מקצוען
זה חשוב!!
אין לנו דרכים אחרות לייצר שינויים!
נותנים לנו את ההזדמנות לתת את הרעיונות שלנו.
זה לא אומר שהכל ייושם בשטח, זה לא אומר שדווקא הרעיונות [הטובים] שלנו יתקבלו, אבל חשוב שנעשה את המאמץ הקטן הזה ונשתף פעולה!

חיים הקוסם

משתמש מקצוען

מירי קרפט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אני חושבת שהדבר הכי טוב שיעשו זה תחנה מרכזית כמו שיש בכל עיר מתוקנת, ויהיו אוטובוסים פנימיים שינתבו את האנשים.
זה יפחית עמידה של אנשים בתחנה, זה יפחית אוטובוסים בכביש, זה יפחית צפירות ועצירות אוטובסים רבים שחוסמים נתיב שלם וכמעט כל הכביש.

משה 05276

משתמש מקצוען

ניק 27551

משתמש פעיל
אני חושבת שהדבר הכי טוב שיעשו זה תחנה מרכזית כמו שיש בכל עיר מתוקנת, ויהיו אוטובוסים פנימיים שינתבו את האנשים.
זה יפחית עמידה של אנשים בתחנה, זה יפחית אוטובוסים בכביש, זה יפחית צפירות ועצירות אוטובסים רבים שחוסמים נתיב שלם וכמעט כל הכביש.
ואיפה בדיוק יבנו את התחנה המרכזית בעירנו המרווחת?

אני וביתי

משתמש מקצוען
יש מה לטרוח לכתוב מייל שהפתרון של רחוב השומר היה מאוד מוצלח?
אני לא מדבר על מוצאי ראש השנה ושמח"ת אלא על המצלמות!
למה לא עושים את זה בכל צירי התנועה הראשיים? במקום לכתוב מודעות לתושבים איזה רעיון יש לכם.

מירי קרפט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
ואיפה בדיוק יבנו את התחנה המרכזית בעירנו המרווחת?
באמת שאלה.
א' אני לא הנ"ל ולכן שהוא יחשוב על הפתרון הסופי.
ב' מבחינתי שיהיה מחוץ לתחום הבניברקי, באיזור תעשייה.

מירי קרפט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אם זה כך לא בטוח שזה יחסוך זמן (גם בסביבות בני ברק יש עומס)
נכון, לכן זה משהו שייקח זמן, אולי תחתי, אולי באמת הפתרון של הרכבת הייעודית של עוד 10 שנים היא באמת פתרון יחיד?!

mickey mouse

משתמש מקצוען
הפתרון היחיד זה לדלל את כמות התושבים...
וברצינות - בבני ברק לעולם ועד יהיה עומס תחבורתי כי ככה זה שעיר שתוכננה מראש לכמה אלפים בודדים מכילה מעל מאתיים אלף תושב כ"י.
עיר מפוצצת עד אפס מקום, כבישים צרים, אוטובוסים שעוצרים באמצע הכביש וחוסמים את כל הרכבים ...
אין לעיר יכולת קיבול של אוכלוסיה כל כך גדולה.

המרכזי

משתמש פעיל
הרעיון של תחנה מרכזית הוא לא חדש
ואפילו הוקצה עבורו שטח בסמינר מאיר לשעבר קצת אחרי קוקה קולה
המתחם פונה לאחרונה לקראת בניית התחנה המרכזית ולדעתי כל הפיילוט של מוצאי שמחת תורה נועד להרגיל את התושבים לאפשרות של אוטובוס שהוא לא מתחת הבית.
בניית תחנה מרכזית לא אמורה לקחת זמן רב ויש מצב שתוך חודש חודשיים יסללו שם הכבישים ויונוחו שם התחנות והעסק יתחיל לתפקד.
לדעתי הלא מקצועית, זייברט בסיבות פוליטיות פנימיות מנסה להוכיח לתושבים שהוא עושה שינוי אמיתי בשטח ולכן כן יש למה לצפות. ימים יגידו.

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
הוא היו"ר
הוא איש חזק

הוא הסתובב בשטח
מותר לשאול אם ראית אותו בשטח?
הבנתי מאנשים בחפ"ק שלא היה לו קשר לניהול האירוע במוצאי שמחת תורה
מי שהיה בפועל בחפ"ק וניהל את המערך ופעילי השטח הוא ישראל דרנגר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט מ'

צז מָה אָהַבְתִּי תוֹרָתֶךָ כָּל הַיּוֹם הִיא שִׂיחָתִי:צח מֵאֹיְבַי תְּחַכְּמֵנִי מִצְוֹתֶךָ כִּי לְעוֹלָם הִיא לִי:צט מִכָּל מְלַמְּדַי הִשְׂכַּלְתִּי כִּי עֵדְוֹתֶיךָ שִׂיחָה לִֿי:ק מִזְּקֵנִים אֶתְבּוֹנָן כִּי פִקּוּדֶיךָ נָצָרְתִּי:קא מִכָּל אֹרַח רָע כָּלִאתִי רַגְלָי לְמַעַן אֶשְׁמֹר דְּבָרֶךָ:קב מִמִּשְׁפָּטֶיךָ לֹא סָרְתִּי כִּי אַתָּה הוֹרֵתָנִי:קג מַה נִּמְלְצוּ לְחִכִּי אִמְרָתֶךָ מִדְּבַשׁ לְפִי:קד מִפִּקּוּדֶיךָ אֶתְבּוֹנָן עַל כֵּן שָׂנֵאתִי כָּל אֹרַח שָׁקֶר:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

משיב הרוח • אתגר 129

לוח מודעות

למעלה