בריכה 'בני ברק אקטיב' בריכת שחיה אולימפית עירונית.

מגילת אסתר

משתמש רשום
הזמנתי כרטיס במאוחדת ואין אפשרות להרשם לבריכת בני ברק אקטיב
דברתי עם שירות לקוחות והם אמרו שביטלו את הסדר עם הבריכה,
יש קופת חולים שנותנת הנחה לבריכה בני ברק אקטיב? מבחינתי לעבור קופה בשביל זה, גם ככה אני לא מקבלת ערך במאוחדת
ראיתי נשים שנכנסות עם קופונים ממכבי אחרי תשלום מול מכבי [כאחת שעבדה במאוחדת מבינה מדוע אין ערך מוסף אצלם לעומת זאת אני במכבי ולא אעבור בלי נדר יש לי ילדה בהתפתחות הילד וטפו טפו מרוצה]

zipi1000

משתמש מקצוען
הזמנתי כרטיס במאוחדת ואין אפשרות להרשם לבריכת בני ברק אקטיב
דברתי עם שירות לקוחות והם אמרו שביטלו את הסדר עם הבריכה,
יש קופת חולים שנותנת הנחה לבריכה בני ברק אקטיב? מבחינתי לעבור קופה בשביל זה, גם ככה אני לא מקבלת ערך במאוחדת
בלאומית יש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה