בריכה 'בני ברק אקטיב' בריכת שחיה אולימפית עירונית.

אסתי פעמון

משתמש מקצוען
הם לא עונים!
איזה טפסים הם שולכים? כלומר צריך לעמוד בתנאים מסויימים?
חושבת שעונים עד 3 או 4 - וגם לפעמים לוקח הרבה זמן עד שעונים
הצהרת בריאות ותנאי שימוש - התנאים הם מעל גיל 18 והביטוח הגבוה
מישהו יודע לגבי חניה ליד הבריכה?
יש שם חניה

mimi171917

משתמש חדש
לפי איך שהבנתי משיחה טלפונית עם לאומית בתשלום של 80 שח מקבלים התחייבות ל4 כניסות בתוך חודש ועם ההתחייבות באים לבריכה.כל אחד מעל גיל 14 זכאי לקבל את זה. (זה בעצם סוג של פיצוי לאלו שאין להם אפליקציה של לאומית fit ודרכה מי שמשתמש בה יכול לקבל ב10 ש"ח)

...Naomi

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
אני נכנסתי דרך קופת חולים כללית אקטיב (לא יודעת איך זה בקופות האחרות)
קודם צריך להרשם בקופה לכללית אקטיב *2701 הם שולחים כמה טפסים למלא וכשהם מאשרים את זה הם שולחים מספר מנוי
אחרי שיש מספר מנוי כל פעם שרוצים להגיע לבריכה צריכים להתקשר לכללית אקטיב ולשלם כניסה (אפשר לשלם בפעם אחת עד 5 כניסות התקפות ל-30 יום מיום הקניה)
ברגע ששילמו כניסה אפשר להגיע מתי שרוצים ולהגיד בכניסה לבריכה את המספר מנוי של כללית אקטיב
כמה עולה כניסה דרכם?

האח של...

משתמש רשום
אני נכנסתי דרך קופת חולים כללית אקטיב (לא יודעת איך זה בקופות האחרות)
קודם צריך להרשם בקופה לכללית אקטיב *2701 הם שולחים כמה טפסים למלא וכשהם מאשרים את זה הם שולחים מספר מנוי
אחרי שיש מספר מנוי כל פעם שרוצים להגיע לבריכה צריכים להתקשר לכללית אקטיב ולשלם כניסה (אפשר לשלם בפעם אחת עד 5 כניסות התקפות ל-30 יום מיום הקניה)
ברגע ששילמו כניסה אפשר להגיע מתי שרוצים ולהגיד בכניסה לבריכה את המספר מנוי של כללית אקטיב
ממש מוזר...מתי זה היה?
אני קניתי דרך כללית ב 22 ש"ח ,ובכניסה לא רצו להכניס אותי כי אמרו שאין להם הסדר איתם...
מישהו פה עוד נכנס דרך ה'כללית מושלם'?

חושבת מחשבות

משתמש חדש
ממה שידוע לי מביאים טופס התחייבות מהקופה ונכנסים. בלאומית זהב עולה 22 ש"ח לכניסה.
לא הייתי צריכה להזמין מקום אפילו פשוט להגיע כשנח לי.

אמא לנסיכות

משתמש רשום
חשוב לקחת בחשבון שכל מי שקונה מנוי - מתחייב לשנה, א"א לבטל באמצע.
אני נרשמתי באזור חנוכה - תחילת השנה הלועזית לשפר את תנועת היד בשחייה מכיוון שהייתה לי בעיה מזערית שכמעט ונפתרה ב"ה ושחייה משפרת אותה.
הפקיד הנחמד הסביר לי שבמחיר של 200 ש"ח לחודש פחות או יותר [מחירי פתיחה, עכשיו נראה לי שהמחיר עלה] תהיה לי כניסה חופשית כולל בזמני המנויים וכן כניסה לחדר כושר שיפתח באזור פסח, את הנקודה של ההקפאת מנוי הוא שכח להדגיש.
כרגע אני לא זקוקה יותר לשחייה ורציתי להקפיא את המנוי, הקאנטרי דרש עבור זה אישור רפואי, ניסיתי להסביר שבדיוק ההיפך, נרשמתי מסיבה רפואית ועכשיו היא הסתדרה, אבל נתקלתי במבוי סתום.
אציין גם שאנחנו בחודש תמוז והחדר כושר עדיין לא נפתח, במקום זה ישנו הסכם עם חדר כושר ברחוב בן גוריון בתוספת של 30 ש"ח למחיר המנוי לחודש כך שהם לא עמדו בהתחייבות וחדר בכושר היה גורם מכריע מבחינתי לרכישת המנוי.
המנהלת הייתה נחמדה וניסתה לעזור, השירות טוב, המקום מרווח ומתוחזק והגודל של הבריכה היא משהו נדיר בארץ.
רק הנהלים קצת לא צודקים בעיני.
קחו בחשבון שהמקום עמוס מאוד לא בשעות המנויים.
בהצלחה!
מצטרפת, נרשמתי במנוי שנתי, הפקיד לחץ אמר שהמחיר יעלה ובלה בלה, תכלס המחיר לא עלה, עברו כמה חודשים- סבלתי מדלקות אזניים ודלקות סינוסים חוזרות כל הזמן,
הרופא א.א.ג המליץ לא ללכת לבריכה,
ועכשיו הם מערימים עלי קשיים עם ביטול המנוי, נותרה לי חצי שנה וזיכו אותי בפחות מרבע שנה,
בא בשעה שבכלל לא דיברו רק זיכו- ואני רציתי להעביר את זה לבן משפחה אחר- כמו שהובטח לי בהתחלה שיהיה אפשרי לעשות את זה.
תחשבו טוב טוב!!!!! לפני שאתם סוגרים מנוי שנתי ומתחייבים להם!!!

אסתי פעמון

משתמש מקצוען
כמה עולה כניסה דרכם?
22 ש"ח
ממש מוזר...מתי זה היה?
אני קניתי דרך כללית ב 22 ש"ח ,ובכניסה לא רצו להכניס אותי כי אמרו שאין להם הסדר איתם...
מישהו פה עוד נכנס דרך ה'כללית מושלם'?
לפני בערך חודש
זה באמת משהו די חדש ההסדר איתם, אבל בתשלום דרך כללית זה אמור להיות למקום מסוים יש קוד של המקום שאליו משלמים
דיברתי כמה פעמים עם כללית ועם הבריכה עד שהתברר סופית שהם מסונכרנים

האח של...

משתמש רשום
22 ש"ח

לפני בערך חודש
זה באמת משהו די חדש ההסדר איתם, אבל בתשלום דרך כללית זה אמור להיות למקום מסוים יש קוד של המקום שאליו משלמים
דיברתי כמה פעמים עם כללית ועם הבריכה עד שהתברר סופית שהם מסונכרנים
דיברתי בטלפון עם 'כללית' והם אמרו שהם היו איתם בהסדר-וזה התבטל לפני שבועיים בערך...
היא אמרה שרק לחץ מצד לקוחות יועיל שיחזירו את ההטבה כמו בחלק מהקופ"ח.

אוהד!ש

משתמש רשום
מצטרף לשאלה שעליה נפתח האשכול...
מי נכנס לאחרונה לבריכה דרך ה'קופת חולים'?
נשמח למידע...

כהן כהן

משתמש רשום
מצטרף לשאלה שעליה נפתח האשכול...
מי נכנס לאחרונה לבריכה דרך ה'קופת חולים'?
נשמח למידע...
אני נכסתי השבוע לבריכת בארות יצחק במחיר של 22 שח דרך כללית אקטיב.
ברשימת ספקים של כללית מופיע גם בריכת בני ברק עוד לא הספקתי לנסות אבל מאמינה שאם כתוב אז יש על מה לסמוך.

אילה גולי

משתמש חדש
אני נכסתי השבוע לבריכת בארות יצחק במחיר של 22 שח דרך כללית אקטיב.
ברשימת ספקים של כללית מופיע גם בריכת בני ברק עוד לא הספקתי לנסות אבל מאמינה שאם כתוב אז יש על מה לסמוך.
רשימה מעודכנת

קבצים מצורפים

• מועדונים חדש.pdf
    KB 76.1 · צפיות: 33

האח של...

משתמש רשום
זה לא 'בני ברק אקטיב' ברחוב הלח"י, זה כנראה בריכה קטנה במקום אחר...
כללית הפסיקו לפני שבועיים בערך לעבוד איתם, דיברתי איתם והם שלחו לי למייל מסמך
של כל המקומות העדכניים.
מצורף לתועלת כולם.

קבצים מצורפים

• רשימת ספקים (2).pdf
    KB 88.4 · צפיות: 36

כהן כהן

משתמש רשום
זה לא 'בני ברק אקטיב' ברחוב הלח"י, זה כנראה בריכה קטנה במקום אחר...
כללית הפסיקו לפני שבועיים בערך לעבוד איתם, דיברתי איתם והם שלחו לי למייל מסמך
של כל המקומות העדכניים.
מצורף לתועלת כולם.
אם תשימו לב ברשימה של הספקים שעובדים עם כללית אקטיב רשום בריכה ברחוב הלחי והמספר טלפון שמופיע שם זה בריכת בני ברק BBA

כהן כהן

משתמש רשום
דיברתי עם בריכת בני ברק הרגע. היא אמרה שהיא כן יודעת שיש הנחה מכללית אקטיב איך זה עובד כמה כניסות וכו' לברר דרך הכללית.
בהצלחהה

האח של...

משתמש רשום
דיברתי עם בריכת בני ברק הרגע. היא אמרה שהיא כן יודעת שיש הנחה מכללית אקטיב איך זה עובד כמה כניסות וכו' לברר דרך הכללית.
בהצלחהה
אני שוב מבהיר, בכללית ההסדר בוטל -הגעתי לשם אחרי שקניתי שובר ולא קיבלו אותי.
תסתכלו בהודעה הקודמת שהנציג שלח לי למייל את המקומות המעודכנים.

אסתי פעמון

משתמש מקצוען
אני שוב מבהיר, בכללית ההסדר בוטל -הגעתי לשם אחרי שקניתי שובר ולא קיבלו אותי.
תסתכלו בהודעה הקודמת שהנציג שלח לי למייל את המקומות המעודכנים.
מהרשימה ששלחת - הבריכה ברשימה
1721915206712.png

אני נרשמתי לקוד הזה ונכנסתי לבריכה (לפני חודש)- אם זה הרשימה המעודכנת אז ההסדר לא בוטל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה