בריכה 'בני ברק אקטיב' בריכת שחיה אולימפית עירונית.

האח של...

משתמש רשום
אני נרשמתי לקוד הזה ונכנסתי לבריכה (לפני חודש)- אם זה הרשימה המעודכנת אז ההסדר לא בוטל
ואחרי שרכשת עם איזה טופס נכנסת?
כי שהבאתי להם את הקבלה שקיבלתי במייל שרשום 'בריכות ומכוני כושר' הם אמרו שלא רשום מפורש 'קאנטרי בני ברק'
איזה נתונים הבאת להם שנכנסת?

כהן כהן

משתמש רשום
בשביל להיכנס לבריכה צריך להירשם מראש?
או שקונים כרטיס במקום? איך זה עובד?
אם את רוצה כרטיס רגיל צריך להזמין מראש יום ושעה שרוצים ולשלם באשראי. בקו של הבריכה .
אם התכוונת דרך הקופות חולים - יש קודם לקנות כניסה מהמוקד של הקופה ובבריכה את מביאה להם את המספר מנוי ונכנסת (בלי צורך לזמן מראש דרך הקו של הבריכה)

אסתי פעמון

משתמש מקצוען
ואחרי שרכשת עם איזה טופס נכנסת?
כי שהבאתי להם את הקבלה שקיבלתי במייל שרשום 'בריכות ומכוני כושר' הם אמרו שלא רשום מפורש 'קאנטרי בני ברק'
איזה נתונים הבאת להם שנכנסת?
לא צריך טופס, אומרים את המס' מנוי של כללית אקטיב

פרח בגני

משתמש רשום
כרגע בגלל שהאיזור בקושי התאכלס בדיירים יש שם חניה גדולה ליד הבנינים הסמוכים

האח של...

משתמש רשום
לצערי כללית ביטלו את ההסדר איתם, דיברתי עם נציג ושלח לי היום מסמך מעודכן 22.7.24 של המקומות שהם עובדים איתם. (מצורף)

קבצים מצורפים

• סניפים חדשים 22.07.pdf
    KB 76.1 · צפיות: 31

עין

משתמש חדש
מה הטלפון של הבריכה, איך נרשמים לשחיה חופשית?

**Moko**

משתמש מקצוען
מישהו יודע לתפעל את הכרטיס חבר ולהטעין אותו דרך האתר ?

MOM

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אשמח למידע באיזה גובה הבריכת פעוטות?

לבלוב

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
במאוחדת וואוו יש אפשרות להזמין לבריכת בני ברק אקטיב
ככה ראיתי היום באתר מאוחדת וואו

מגילת אסתר

משתמש רשום
ראיתי ביום חמישי האחרון נשים נכנסות לשם עם מס' שובר של מכבי אפאפ לא ידוע לי יותר כי אני מנויה ודוקא מרוצה

סוסועגלה

משתמש חדש
במאוחדת וואוו יש אפשרות להזמין לבריכת בני ברק אקטיב
ככה ראיתי היום באתר מאוחדת וואו
הזמנתי כרטיס במאוחדת ואין אפשרות להרשם לבריכת בני ברק אקטיב
דברתי עם שירות לקוחות והם אמרו שביטלו את הסדר עם הבריכה,
יש קופת חולים שנותנת הנחה לבריכה בני ברק אקטיב? מבחינתי לעבור קופה בשביל זה, גם ככה אני לא מקבלת ערך במאוחדת

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה