דרוש מידע בניית אולפן ביתי

eliaviva

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הילדים שלי רוצים לבנות אולפן במחסן שלנו. יש לנו תקציב מצומצם (עד 2000 ש"ח - לא כולל המחשב).
הם רוצים לקנות מיקרופון, כרטיס קול ואוזניות.
מה מומלץ?

mmt3

משתמש רשום
תנסו ליצור קשר עם חנויות מתמחות בתחום (לדוגמא כלי זמר/נקסט פרו) תשמעו מה יש להם להציע,

אילן 777

משתמש פעיל
ב- 2000? קשה לי להאמין...
בכל אופן חוץ ממחשב ותוכנה (אני ממליץ על כיובס)
לדעתי הכי חשוב זה כרטיס קול חיצוני (אפשר להתחיל משני ערוצים)
ומיקרופון וכבל למיקרופון וסטנד, וכמובן אוזניות קשת. זה הבסיס
אם זה מקלט יהיה לכם הד מאוד חזק ותצטרכו גם קצת ספוגים או עץ על התקרה והקירות למנוע החזרים בקול, (ראיתי שיש דבר כזה כמו חצי עיגול עם ספוג שמחברים לסטנד הוא נמצא באוויר מאחורי המיקרופון ומבודד את השירה)
להתקדם, מומלץ כמובן מיקרופון אולפני - קונדנסר, אוזניות עם בידוד טוב, שלא ישמעו את הפלייבק במיקרופון רמקולים אולפנים (מוניטור) להאזנה בעריכה, אקוסטיקה בחדר, אם הם גם מנגנים, אז גם כבלים לחבר מהכלים (אורגן / גיטרה) לכרטיס קול, אם הם רוצים גם לנגן ולערוך פלייבקים במידי אז גם מקלדת שליטה.

בהצלחה!

mmt3

משתמש רשום
ב- 2000? קשה לי להאמין...
בכל אופן חוץ ממחשב ותוכנה (אני ממליץ על כיובס)
לדעתי הכי חשוב זה כרטיס קול חיצוני (אפשר להתחיל משני ערוצים)
ומיקרופון וכבל למיקרופון וסטנד, וכמובן אוזניות קשת. זה הבסיס
אם זה מקלט יהיה לכם הד מאוד חזק ותצטרכו גם קצת ספוגים או עץ על התקרה והקירות למנוע החזרים בקול, (ראיתי שיש דבר כזה כמו חצי עיגול עם ספוג שמחברים לסטנד הוא נמצא באוויר מאחורי המיקרופון ומבודד את השירה)
להתקדם, מומלץ כמובן מיקרופון אולפני - קונדנסר, אוזניות עם בידוד טוב, שלא ישמעו את הפלייבק במיקרופון רמקולים אולפנים (מוניטור) להאזנה בעריכה, אקוסטיקה בחדר, אם הם גם מנגנים, אז גם כבלים לחבר מהכלים (אורגן / גיטרה) לכרטיס קול, אם הם רוצים גם לנגן ולערוך פלייבקים במידי אז גם מקלדת שליטה.

בהצלחה!
עושה לי רושם שהם מתכוונים למשהו חובבני יותר, וזה אפשרי ב2000 ש"ח
מכיר אנשים שעשו אולפן בלי אקוסטיקה ובלי כלום במחיר נמוך מאוד(אוזניות+כרטיס קול+מיקרופון)
כמובן שזה לא מקצועי בעליל, אבל בשביל החוויה...
הייתי ממליץ לשים את מרבית הכסף באוזניות, שלכל הפחות ישמשו גם להאזנה סתמית...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה