נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
לא אומר לאף אחד מה לעשות, ואני מגיב רק בגלל שאני כן רואה תועלת בהצפת העניין, בצורה שתועיל לנו כציבור חרדי.
אין עניין לחזור שוב ושוב על אותם טענות, כאשר לא התחדש בהם כלום.
וגם כאשר תוכניות מוזכרות בפורום, כדאי להביא אותם עם פעולה מוגדרת שניתן לעשות. כי בלי זה, מה הועלת בהעלאת הנושא? סתם לתאר עד כמה בית שמש נשמטת מידינו?
באופן כללי, לאנשים יש ריאקציה מלשמוע קינות ולקרוא עד כמה המצב הוא שחור משחור. לכולם נחמד יותר לקרוא על דברים טובים שקורים.
במיוחד, כאשר לעניין נלווית גם ארומה בסגנון של "ה'הם' שרוצים לחסל אותנו ולעקור את היהדות מארצנו הקדושה".
וחשוב מאוד לשמר את האשכול בצורה שלמבקרים בפורום יהיה ענין להיכנס אליו.
מדויק

אור אורות

מהמשתמשים המובילים!
תתחדשו! המגדלים ברמה ד'3, הפסדתם את הזמו בו ניתן להגיש התנגדות! תוכנית 102-1178904 מגרש 902, עירוב שימושים - דיור מיוחד, תעסוקה, מסחר ומגורים אושר במחוזי ללא התנגדויות (למי שזה מפריע לו, אפשר עדיין להגיש ערר, או וכו' וכו')
מתי נגמרו ההתנגדויות? עדיין לא היה אפילו פרסום.

די

משתמש סופר מקצוען
באמת מעניין פרויקט זה כולל כניסה מרחוב זכריה (כביש בינעירוני) כניסה זו בעצם מאפשרת לאוכלוסיות נוספות ומגוונות להתגורר בה, יצטרכו לשווק אותו לציבור החרדי, כדי שהציבור שלנו יגורו שם. בשונה מפרויקטים אחרים הם לא יבואו באוטומט.
אני לא חושב ש"לא חרדים" יבואו להתגורר ברמה ד'.
חוץ מזה לא הבנתי מה כ"כ מפריע לך כמה דת"ל?

יעקב הרמתי

משתמש פעיל
תתחדשו! 2 מגדלי מגורים בהירקון/ הירדן! הפסדתם את הזמו בו ניתן להגיש התנגדות! תוכנית 102-1227420 משקפיים דרום - מגורים מיוחד,(לא דיור מוגן) מסחר, תעסוקה ומבנה ציבור, אושר במחוזי ללא התנגדויות (אפשר עדיין להגיש ערר, או עתירה מנהלית. במקרה שיש לכם המלצת עו"ד עם הסבר מוצדק על האיחור)

תתחדשו! המגדלים ברמה ד'3, הפסדתם את הזמו בו ניתן להגיש התנגדות! תוכנית 102-1178904 מגרש 902, עירוב שימושים - דיור מיוחד, תעסוקה, מסחר ומגורים אושר במחוזי ללא התנגדויות (למי שזה מפריע לו, אפשר עדיין להגיש ערר, או וכו' וכו')
נו לדעתכם מה אתם אומרים אפשר להגיש עדיין התנגדות???
כי שניהם לא פרסמו ברחובות ובעיתונים כלל!!

יעקב הרמתי

משתמש פעיל
1. כמו בד'2.
2. כמו בד'4.
3. כמו במתחם 700 ברמה ה'1.
4. כתר הרמה יש להם פרויקט כזה והם גם מנסים להפוך לדיור רגיל!
זה ההלך הרוח של העירייה!!!
(לא בטוח שזה יקרה, אבל צריך להיערך לכזה תרחיש שלא יקרה)
(ובכל מקרה תקנת העיר לא מאפשרת דיור מוגן לגובה)

יעקב הרמתי

משתמש פעיל
אתה בא להכחיש את ההלך הרוח של העירייה? כנראה שלא התכוונת!
אולי אתה מתכוון לה'1? כי במתחם 700 העירייה לא אישרה את זה, ומסיבות אחרות.

יעקב הרמתי

משתמש פעיל
באמת למה לא?
באמת לא מבין למה לא! אתה גם הסכמת שזה אכן כך
יש בניינים ברמה ד' עם 10 קומות מעל הקרקע.
זהו שאין!!!! (אין 10 מפלסי מגורים אחד מעל השני ולא מעניין אותי כמה קומות כניסה יש, בכל רמה ד')
באמת למה לא? יש בניינים ברמה ד' עם 10 קומות מעל הקרקע.
זהו בדיוק הלך מחשבתם של נציגנו בעירייה שהאופטימיות שלהם עברה כל גבול, ונגד תקנת העיר על דעת עצמם מאשרים כל נזק.

יעקב הרמתי

משתמש פעיל
אני לא חושב ש"לא חרדים" יבואו להתגורר ברמה ד'.
חוץ מזה לא הבנתי מה כ"כ מפריע לך כמה דת"ל?
אם אני זוכר נכון וועדה מחוזית אמרו להיפך.
באמת למה לא? יש בניינים ברמה ד' עם 10 קומות מעל הקרקע.
אפשר כבר לפתוח אשכול בפרוג די/יעקב הרמתי עם תוויות אופטימי, דתי לאומי.

יעקב הרמתי

משתמש פעיל
כן!
עדיין לא בנוי.
לפרויקט הזה יש יותר תקווה מכיוון שהוא קצת יותר בתוך שכונות חרדיות והוא גם לא ממוקם ליד מגדל של 35 קומות!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלח

א לְדָוִד אוֹדְךָ בְכָל לִבִּי נֶגֶד אֱלֹהִים אֲזַמְּרֶךָּ:ב אֶשְׁתַּחֲוֶה אֶל הֵיכַל קָדְשְׁךָ וְאוֹדֶה אֶת שְׁמֶךָ עַל חַסְדְּךָ וְעַל אֲמִתֶּךָ כִּי הִגְדַּלְתָּ עַל כָּל שִׁמְךָ אִמְרָתֶךָ:ג בְּיוֹם קָרָאתִי וַתַּעֲנֵנִי תַּרְהִבֵנִי בְנַפְשִׁי עֹז:ד יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַלְכֵי אָרֶץ כִּי שָׁמְעוּ אִמְרֵי פִיךָ:ה וְיָשִׁירוּ בְּדַרְכֵי יְהוָה כִּי גָדוֹל כְּבוֹד יְהוָה:ו כִּי רָם יְהוָה וְשָׁפָל יִרְאֶה וְגָבֹהַּ מִמֶּרְחָק יְיֵדָע:ז אִם אֵלֵךְ בְּקֶרֶב צָרָה תְּחַיֵּנִי עַל אַף אֹיְבַי תִּשְׁלַח יָדֶךָ וְתוֹשִׁיעֵנִי יְמִינֶךָ:ח יְהוָה יִגְמֹר בַּעֲדִי יְהוָה חַסְדְּךָ לְעוֹלָם מַעֲשֵׂי יָדֶיךָ אַל תֶּרֶף:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה