זרקור מקומי בית שמש רמה ד 5

האברך ממיר

משתמש מקצוען
מסכים עם זה, חוץ מה"טענות", שלדעתי הם על המדינה שלא משווקת מספיק דירות.
הטענות הם בנוסף על הטענות על המדינה.
כי קרטל של כל מוכרי הדירות, היא בעצם יצירת עליית מחירים בכח, בלי שתנאי הביקוש בעצמם יצרו זאת.
אבל הציבור נסחף והמשיך לקנות.

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
האם לדעתך המחיר שנתיב מבקשים בפרוייקט החדש ריאליים ?
אם הוא מקבל אז זה ריאלי
בינתיים בימים האחרונים אני רואה הרבה אנשים מחוץ למשרד שלהם

DDESIGN

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אם הוא מקבל אז זה ריאלי
אתה מתכוון לומר שהוא בעצם זה שקובע מה המחיר הריאלי של בית שמש...
יודע לומר לי מה המחירים שם נכון להיום ?

נערך לאחרונה ב:

Laganenet

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אם הוא מקבל אז זה ריאלי
זה ריאלי בגלל כשל שוק..
ואז שבאים לתקן הקבלנים אומרים שהם יקרסו כי הם השקיעו וכו'
זה שיש בחוץ זה לא אומר שקונים, מי שקונה עכשיו זה בעיקר מהמרים כי ניתן לקבל דירה מוכנה כבר בכזה מחיר.
הם בונים שהמחיר יעלה אבל זה כלל לא בטוח.

ניק 109814

משתמש פעיל
עסקה מספר 3 היא של נתיב בד'4 2.484 לדירת 3 חדרים! גם אם זו דירה עם חצר ענקית, זה מחיר ממש הזוי!
נשמע מחיר הזוי.

כנראה מכרו תותים לאיזה אמריקאי תמים,
לא נראה לי שזוג צעיר ישראלי יקנה בכזה מחיר.
אבל תכלס רק דירה אחת של 3 חדרים מדווח ברשות המיסים.

זאבי זקס

משתמש רשום
אם הוא מקבל אז זה ריאלי
מכיר כמה אנשים רציניים, שהיו שם ויצאו ואמרו שהוא מגזים וזה לא ריאלי.
מה גם שאני יודע שאדון שמחה בעצמו אמר למישהו שהמחירים ירדו!!!

DDESIGN

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
מה גם שאני יודע שאדון שמחה בעצמו אמר למישהו שהמחירים ירדו!!!
יודע לומר לי מה המחירים כעת ?

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
אבל תכלס רק דירה אחת של 3 חדרים מדווח ברשות המיסים.

יש כאלו שסגורים ולוקח זמן עד החוזה
וגם אחרי החוזה והדיווח לרשות המסים לוקח עד שזה עולה למידע נדלן

די

משתמש סופר מקצוען
אין לי שום קשר לקבלן אבל באמת אם אתה לא רוצה אל תקנה אף אחד לא מחייב אותך.

חצי מהשכונה מכורה כבר בדירה בהנחה, והחצי השני אפשר למכור לחוצניקים.

להמחשה מחיר דירה 1,900,000 לפי דולר שקל 3.8, שווה למחיר 1,550,000 לפי דולר שקל 3.1 (מה שהיה לפני שנה וחצי) כך שלחוצניקים המחיר הוא בעצם 1,550,000 ש"ח.
גם היורו היה 3.4 והיום הוא 4.1 שזה נותן בערך את אותו מחיר.

חוץ מזה לא חושב שמחירי הדירות בביתר או מו"ע יותר זול (גם דירות לעוד 3 שנים)

נכון מאוד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אמרו לי שהיה שם מתווך (לפי השמיעה היו כמה) שנרשם לכמה דירות, ושילם רק דמי הרשמה, בתקווה שעד שיצטרך לחתום על החוזה (בדרך כלל כמה שבועות אחרי ההרשמה) ימצא קונה שיהיה מוכן לשלם על הדירה עוד כמה עשרות אלפים, וכך ירוויח מכלום, ושמעתי שההנהלה שם ביטלו העסקאות אלו כליל.

המצב כעת כפי שביררתי, המחירים שם באמת קפצו בעוד כ150+ אש"ח, ומאידך יש שם מבצעים לאלו שמוכנים שהתשלומים יהיו כמו פעם: בחוזה כ15 %, ואחרי כך כפי ההתקדמות האישורים והבניה כל כמה חדשים עוד כ10/15 %.

ניק 109814

משתמש פעיל
יש כאלו שסגורים ולוקח זמן עד החוזה
וגם אחרי החוזה והדיווח לרשות המסים לוקח עד שזה עולה למידע נדלן
זה יכול לקחת גם 9 חודשים???
ונגיד שהוא הצליח למכור עוד 2 דירות, עדיין בקצב הזה בעז"ה הקבלנים יפשטו את הרגל, וישאירו את המגרש לרפי הופמן ואברהם סלונים.
Selection_011.png

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
זה יכול לקחת גם 9 חודשים???
ונגיד שהוא הצליח למכור עוד 2 דירות, עדיין בקצב הזה בעז"ה הקבלנים יפשטו את הרגל, וישאירו את המגרש לרפי הופמן ואברהם סלונים.
צפה בקובץ המצורף 1457606
בא נעשה סדר.
המודעה הנ"ל של נתיב היא על ד'4 ולא על ד'5 ומדובר על דירות 3 חד' גדולות 93 מטר. (עדיין יקר בטירוף)
בדקתי ברשות המיסים את העסקאות הרלוונטיות (לפי גוש וחלקה) מהשנה האחרונה ומצאתי 4 דירות כאלו שאכן נמכרו במחירים שבין 2.1 ל2.48 מיליון.
אין לי מושג כמה דירות כאלו היו לו וכמה עוד נותרו לו, אבל כמדומני שהפרוייקט שלו בד'4 לא כ"כ גדול, כך שיתכן שזו הצלחה לא רעה בכלל.
מצ"ב צילום מסך
1694015127109.png

ניק 109814

משתמש פעיל
בא נעשה סדר.
המודעה הנ"ל של נתיב היא על ד'4 ולא על ד'5 ומדובר על דירות 3 חד' גדולות 93 מטר. (עדיין יקר בטירוף)
בדקתי ברשות המיסים את העסקאות הרלוונטיות (לפי גוש וחלקה) מהשנה האחרונה ומצאתי 4 דירות כאלו שאכן נמכרו במחירים שבין 2.1 ל2.48 מיליון.
אין לי מושג כמה דירות כאלו היו לו וכמה עוד נותרו לו, אבל כמדומני שהפרוייקט שלו בד'4 לא כ"כ גדול, כך שיתכן שזו הצלחה לא רעה בכלל.
מצ"ב צילום מסך
צפה בקובץ המצורף 1457617
בדקתי לפי המחיר בפרסומת של הנדסת התודעה
ותכלס הוא הצליח להשחיל שידווח ברשות המיסים רק דירה אחת.

ולפי מומחי הנדל"ן כאן
כנראה מכרו תותים לאיזה אמריקאי תמים,

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
בדקתי לפי המחיר בפרסומת של הנדסת התודעה
ותכלס הוא הצליח להשחיל שידווח ברשות המיסים רק דירה אחת.
רק דירה אחת אכן נמכרה מעל 2.29 במחיר הזוי ומופרע לחלוטין, אבל יש לו לפחות עוד 3 דירות שנמכרו במחירים מעט נמוכים יותר, אבל עדיין גבוהים מאד.

יוסי יוספי

משתמש מקצוען
תמונות חדשות מהיום בבוקר 07/09/2023

קבצים מצורפים

• IMG_1950.JPG
    IMG_1950.JPG
    5.3 MB · צפיות: 96
  • IMG_1951.JPG
    IMG_1951.JPG
    5.5 MB · צפיות: 100
  • IMG_1952.JPG
    IMG_1952.JPG
    6.1 MB · צפיות: 84
  • IMG_1953.JPG
    IMG_1953.JPG
    6 MB · צפיות: 85
  • IMG_1954.JPG
    IMG_1954.JPG
    4.8 MB · צפיות: 74
  • IMG_1956.JPG
    IMG_1956.JPG
    5.4 MB · צפיות: 67
  • IMG_1957.JPG
    IMG_1957.JPG
    5 MB · צפיות: 68
  • IMG_1959.JPG
    IMG_1959.JPG
    7.9 MB · צפיות: 62
  • IMG_1960.JPG
    IMG_1960.JPG
    7.1 MB · צפיות: 65
  • IMG_1962.JPG
    IMG_1962.JPG
    6.1 MB · צפיות: 64
  • IMG_1963.JPG
    IMG_1963.JPG
    6.6 MB · צפיות: 64
  • IMG_1964.JPG
    IMG_1964.JPG
    6.3 MB · צפיות: 70
  • IMG_1965.JPG
    IMG_1965.JPG
    7.4 MB · צפיות: 74
  • IMG_1966.JPG
    IMG_1966.JPG
    7.1 MB · צפיות: 96
  • MVI_1958.MP4
    31.4 MB
  • MVI_1967.MP4
    99.7 MB

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה