זרקור מקומי בית שמש רמה ד 5

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
נכון מאוד, את דירות הפרימיום הוא העלה בארבע מאות אלף שקל בשבוע.

ממה שזכור לי בעשור האחרון קבלנים לא העלו ב-400 בשבועיים ולא בחודשיים
זה דבר חדש בשנתיים האחרונות.

מעניין מה הסיבה לזה?

DDESIGN

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
ממה שזכור לי בעשור האחרון קבלנים לא העלו ב-400 בשבועיים ולא בחודשיים
זה דבר חדש בשנתיים האחרונות.

מעניין מה הסיבה לזה?
הוא ראה שיש ביקוש מאוד גדול לדירות האלו, אז למה שלא יעלה את המחיר ?

Laganenet

משתמש פעיל
עיצוב גרפי

למה?
כי מי שקונה מהמדינה ומוכר ומעלה עוד ועוד "סתם"
צריך לחשוב אם לא להוקיע אותם!!
אם הציבור יתאגד יעשו עליהם חרם לתקופה קצרה עד שימכרו את זה לכונס נכסים!
כמובן שהדברים נאמרו רק אם באמת הם מקפיצים בכוונה מחירים.

go123

משתמש רשום
למה שלא יעלה?!
למה שיעלה? הוא לא מרוויח אם הוא לא מעלה?
זה לא שהמחיר בשוק עלה אז גם הוא העלה, הפוך
הוא ראה שניתן לעלות עוד קצת (הרבה) אז הוא העלה בלי חשבון

כנראה שמא קא גרים
יש רשת חנויות בשם דומה שגם המחירים בלי חשבון
כל החנויות מוכרות לחם של דוידוביץ יותר בזול משל ברמן ושל אנג'ל כי הם מקבלים אותו יותר בזול.
שם הוא ב - max price - 8.30
אל תספרו על שוק חופשי וכו' וכו'
אני חושב שבהחלט כל מוכר צריך לדעת כמה אחוזים בערך הוא צריך בשביל להרויח הרבה
ולהישאר שם
לא לעלות סתם כי למה לא
כך רק כולנו מפסידים

האברך ממיר

משתמש מקצוען
למה שלא יעלה?!
למה שיעלה? הוא לא מרוויח אם הוא לא מעלה?
זה לא שהמחיר בשוק עלה אז גם הוא העלה, הפוך
הוא ראה שניתן לעלות עוד קצת (הרבה) אז הוא העלה בלי חשבון

כנראה שמא קא גרים
יש רשת חנויות בשם דומה שגם המחירים בלי חשבון
כל החנויות מוכרות לחם של דוידוביץ יותר בזול משל ברמן ושל אנג'ל כי הם מקבלים אותו יותר בזול.
שם הוא ב - max price - 8.30
אל תספרו על שוק חופשי וכו' וכו'
אני חושב שבהחלט כל מוכר צריך לדעת כמה אחוזים בערך הוא צריך בשביל להרויח הרבה
ולהישאר שם
לא לעלות סתם כי למה לא
כך רק כולנו מפסידים
אני חושב שכל מי שעושה עסקים צריך לחשוב איך הוא ממקסם את הרווח שלו.
הבעיה היא, שיש עדר, שקונה גם במחירים מופקעים.
שמעתי מכמה יהודים שביקרו במשרדי המכירות, בתקופת העלאת המחירים לפני כשלוש שנים. הם נדהמו מהמחירים הגבוהים ועשו צעד אחורה. כולם שמעו תשובה זהה מהנציגים במשרד: לא רוצה לא צריך, יש מספיק אנשים שקינו במקומכם.
אם יש טענות על היזמים, זה הקרטל שנעשה בשעתו, שעצר את מכירת הדירות לחלוטין במחירים הישנים, ונתן לשוק כולו מחירון גבוה יותר.

go123

משתמש רשום
ממש לא
לכן מדינת ישראל נמצאת במקום הזה
יש לי חבר בארה"ב
מתכנת, מעסיק תחתיו מתכנתים
הוא אמר לי כך:
כעת העבודה של זה מתחתי שוה כ50K בשנה אז אני משלם לו 30
בהמשך הוא ישתפר ויכניס כ100, אני יתן לו 70
חשבתי לעצמי,
אם הוא היה ישראלי הוא היה אומר
"מה פתאום לתת לו יותר?! אני ימשיך לתת לו 30 ואם הוא יעשה בלגן אני יתן לו 40 והוא יהיה מאושר"

ויכוח ישן
כלכלה מצליחהכשאדם רוצה להרויח ולתת גם לאחרים להרויח

די

משתמש סופר מקצוען
הבעיה היא, שיש עדר, שקונה גם במחירים מופקעים.
שמעתי מכמה יהודים שביקרו במשרדי המכירות, בתקופת העלאת המחירים לפני כשלוש שנים. הם נדהמו מהמחירים הגבוהים ועשו צעד אחורה. כולם שמעו תשובה זהה מהנציגים במשרד: לא רוצה לא צריך, יש מספיק אנשים שקינו במקומכם.
אם יש טענות על היזמים, זה הקרטל שנעשה בשעתו, שעצר את מכירת הדירות לחלוטין במחירים הישנים, ונתן לשוק כולו מחירון גבוה יותר.
מסכים עם זה, חוץ מה"טענות", שלדעתי הם על המדינה שלא משווקת מספיק דירות.

ניק 109814

משתמש פעיל
מאה רוכשים בשבועיים, מספיק ?
כרגע אין שום עסקה מדווחת ברשות המיסים, נבדוק את זה שוב בעוד חודשיים.

לפני כמה חודשים הוא גם פרסם
מה יהיה הסוף???
היום ביתד יש מודעה גדולה של נתיב על מגוון דירות 3,4,5 ברמה ד' במחירים החל מ2,290,000!!!
האם זהו המחיר החדש לדירות 3 חדרים בשכונה?!
תכלס ברשות המיסים יש שם אולי 2 עסקאות מתאימות, @בית שמשניק אתה רואה שם עסקה מתאימה בנתיב?
רוב העסקאות הם בבניינים ישנים וכנראה שזה מגיע עם תוספות לא חוקיות.
Screenshot from 2023-08-29 19-03-22.png

די

משתמש סופר מקצוען
9,972 למ"ר כפול 95,488 = 952,206,336
9972 זה מחיר למ"ר (ללא מע"מ) שהקבלן מוכר לרוכשי הדירות, ולא מחיר שהקבלן משלם לרמ"י.
ולכן כל התשלום של הקבלן לרמ"י הוא בערך 170 מיליון ש"ח (138 מיליון פיתוח, 12 מיליון תמורה מופחתת על הקרקע, 20 מיליון על המסחר-הכל מופיע בחוברת המכרז הנ"ל).
כמובן יש לקבלן הוצאות בנייה (חומרי בנייה פועלים אדריכלים וכו') ומסתבר שבסך הכל יוצא בערך מיליארד ש"ח.

• תודה
Reactions: szn

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
כרגע אין שום עסקה מדווחת ברשות המיסים, נבדוק את זה שוב בעוד חודשיים.

לפני כמה חודשים הוא גם פרסם

תכלס ברשות המיסים יש שם אולי 2 עסקאות מתאימות, @בית שמשניק אתה רואה שם עסקה מתאימה בנתיב?
רוב העסקאות הם בבניינים ישנים וכנראה שזה מגיע עם תוספות לא חוקיות.
צפה בקובץ המצורף 1451268
עסקה מספר 3 היא של נתיב בד'4 2.484 לדירת 3 חדרים! גם אם זו דירה עם חצר ענקית, זה מחיר ממש הזוי!

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה