סיפור בהמשכים בית ספר גבוה למשפטים.

מצב
הנושא נעול.

דיונון

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
זה ארוך, נכון. לכן ר' בוים התעצבן.
אל תנסו להגיד ר' בוים זה ממש מעצבן
מגבילים את הפגישה הראשונה בזמן לא מתוך 'דוסיות' אלא מתוך התחשבות במצב שצד אחד נהנה ומצדו שהפגשה לא תגמר, ואילו הצד השני סובל בדומיה.
אז תוחמים את הזמן מראש.
פגישה שניה זה אחרי שרצו להיפגש שוב, זה כבר משהו אחר ונתון לפרמטרים משתנים.

בואו נעצב את זה ביחד

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מגבילים את הפגישה הראשונה בזמן לא מתוך 'דוסיות' אלא מתוך התחשבות במצב שצד אחד נהנה ומצדו שהפגשה לא תגמר, ואילו הצד השני סובל בדומיה.
אז תוחמים את הזמן מראש.
פגישה שניה זה אחרי שרצו להיפגש שוב, זה כבר משהו אחר ונתון לפרמטרים משתנים.
צודקת,
יכול להיות שהייתי צריכה להכניס פה כניסה אחת של האבא באמצע כדי שיבדוק את המצב.

אליש:)

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית

לוצ'י

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
זה עוד הסתכלות
הוא נשמע בן אדם מעניין.
לאו דווקא מנפולטטיבי
דווקא לי הוא היה נשמע מניפולטיבי ממש, מהרגע שהוא קלט אותה במראה, ואח"כ כל השאלות והמבטים המשועשעים..

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
דווקא לי הוא היה נשמע מניפולטיבי ממש, מהרגע שהוא קלט אותה במראה, ואח"כ כל השאלות והמבטים המשועשעים..
לצערי ולשמחתי יש לי זיהוי של אנשים כאלה מהר.
לא פגשתי שאני יכולה להגיד שהוא כזה או לא כזה.
יכול להיות שהוא נהנה מהתמימות שלה ולכן החיוכים המשעושעים.
מעניין מאוד לאן זה יתפתח

הודיה בן חיים

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
לצערי ולשמחתי יש לי זיהוי של אנשים כאלה מהר.
לא פגשתי שאני יכולה להגיד שהוא כזה או לא כזה.
יכול להיות שהוא נהנה מהתמימות שלה ולכן החיוכים המשעושעים.
מעניין מאוד לאן זה יתפתח
לא יודעת אם הוא ממש מניפולטיבי, אבל זה דיי בלט לי שהוא אומר לה מה שהיא רוצה לשמוע כדי למשוך אותה.

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
לא יודעת אם הוא ממש מניפולטיבי, אבל זה דיי בלט לי שהוא אומר לה מה שהיא רוצה לשמוע כדי למשוך אותה.
מה שכן יש פה בן אדם שנהנה מזה שמבחינת דבורה יש לו כריזמ והשפעה עלה..
והוא נהנה מזה.
זה לא תמיד טוב.

בואו נעצב את זה ביחד

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
זו היתה הפעם הראשונה שהבנתי מה זה להרגיש שיכורה.

שתי דקות אחרי שאבא שלו טרק לנו את הדלת שלוימי קם, מזג לעצמו כוס מבקבוק המים בטעמים שהיה על שולחן ואמר לי, ''מאוד נהנתי לשוחח איתך, דבורה. זו היתה שיחה מרתקת ומלאת עומק''

הסמקתי, חוץ מהמראה שלי, לא היה בי שום דבר שיזמין מחמאות בחיים שלי. וגם המראה שלי, שמצא חן בעיני חברות מאוד מסוימות בכיתה, היה הגורם העיקרי לחיכוכים ביני לבין הצוות, האחים והאחיות, המשפחה המרוחבת, ומי לא?

אבא ואמא לא, האמת.

רק עכשיו אחרי שראיתי את האבא המפחיד והעצבני של של שלוימי הרגשתי פתאום תחושה דקה של הערכה לאבא ולאמא שלי, העדינים והמתחשבים.

שלוימי הסתכל עלי בריכוז, ואחר כך לגם באיטיות את המשקה המתוק היה נראה שהוא חושב על משהו ומחפש איך לומר לי אותו.

''ההורים שלך נראים אנשים ממש מיוחדים. השקט והשלווה שלהם, זה מעורר הערכה.'' הוא הסתכל על הדלת כשהוא דיבר, כאילו מנסה לומר את זה באופן שלא יגרום לי להגיב.

אחרי כמה רגעים נוספים הוא ננער. ''טוב, אנחנו צריכים לסיים'' הוא אמר וקרץ אלי '' לא רוצים, צריכים''
חייכתי אליו, הרגשתי תחושה קסומה של סוד משותף.
הוא חייך אלי בחזרה ויצא מהחדר. לא שוכח לנשק את המזוזה הכסופה.

קמתי אחריו, והלכתי בשקט לכיוון המטבח, האבות ישבו שם ודיברו בידידות רבה. היה נראה שהאוירה רגועה, שמחתי.
ידעתי שעוד יהיו אתגרים בנושא קבלתו של שלוימי למשפחה.

לפחות שההורים שלו יהנו כאן.

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית

שתי דקות אחרי שאבא שלו טרק לנו את הדלת שלוימי קם, מזג לעצמו כוס מבקבוק המים בטעמים שהיה על שולחן ואמר לי, ''מאוד נהנתי לשוחח איתך, דבורה. זו היתה שיחה מרתקת ומלאת עומק''

הסמקתי, חוץ מהמראה שלי, לא היה בי שום דבר שיזמין מחמאות בחיים שלי. וגם המראה שלי, שמצא חן בעיני חברות מאוד מסוימות בכיתה, היה הגורם העיקרי לחיכוכים ביני לבין הצוות, האחים והאחיות, המשפחה המרוחבת, ומי לא?

אבא ואמא לא, האמת.

רק עכשיו אחרי שראיתי את האבא המפחיד והעצבני של של שלוימי הרגשתי פתאום תחושה דקה של הערכה לאבא ולאמא שלי, העדינים והמתחשבים.

שלוימי הסתכל עלי בריכוז, ואחר כך לגם באיטיות את המשקה המתוק היה נראה שהוא חושב על משהו ומחפש איך לומר לי אותו.

''ההורים שלך נראים אנשים ממש מיוחדים. השקט, והשלווה שלהם, זה מעורר הערכה.'' הוא הסתכל על הדלת כשהוא דיבר, כאילו מנסה לומר את זה באופן שלא יגרום לי להגיב.

אחרי כמה רגעים נוספים הוא ננער. ''טוב, אנחנו צריכים לסיים'' הוא אמר וקרץ אלי '' לא רוצים, צריכים''

קמתי אחריו, והלכתי בשקט לכיוון המטבח, האבות ישבו שם ודיברו בידידות רבה. היה נראה שהאוירה רגועה, שמחתי.

היא מוקסמת לגמרי
אפשר לבקש עוד כזה להיום?
זה מדהים וכיף לקורא. מאוד.
מזכיר את הספר ילדים גדולים

שיבת ציון

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
טוב, קודם כל- לא צריך להגיד שהסיפור מיוחד. האווירה והסגנון מועברים בצורה מדויקת ומרתקת.

אספתי כמה שגיאות כתיב ולשון מרחבי הפרקים:
''וחוץ מזה זה ההצעה
וחוץ מזה, זו ההצעה...
כן, לאהלה
על השעה אחד וחצי
אחת וחצי.
איך אני נראת
נראית
אוף מה חשבתי לעצמי שעמדתי שם!
אוף, מה חשבתי לעצמי כשעמדתי שם?!
זה כבר פאשלה שניה מבחינתי
זו כבר...
''שלום דבויירי''
שלום, דבוירי
כשראה
''אוקי שלוימי,
אוקי, שלוימי,
רק עכשיו אחרי שראיתי
רק עכשיו, לאחר שראיתי...
לגם באיטיות את המשקה המתוק היה נראה
לגם באיטיות את המשקה המתוק, היה נראה...

מקווה שעזרתי.
מחכה מאד להמשך!

הודיה בן חיים

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית

אבא ואמא לא, האמת.

''ההורים שלך נראים אנשים ממש מיוחדים. השקט והשלווה שלהם, זה מעורר הערכה.'' הוא הסתכל על הדלת כשהוא דיבר, כאילו מנסה לומר את זה באופן שלא יגרום לי להגיב.

מצד אחד שלוימי הזה מפחיד אותי עם ההשפעה שלו על דבורה שנראה שמוכנה להתארס איתו ברגע זה, בלי לדעת שהיא עלולה אחרי החתונה לגלות מישהו אחר לגמרי, ולא בהכרח נעים ונחמד.
מצד שני, אני לא בטוחה שזה גרוע בשבילה מישהו שיוביל אותה.

מ. ש

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
ממש ממש אוהבת את הדמות!
את כותבת ממש טוב ומושך!
מחכה להמשך.
זה הזוי איך שמפרטים תחושות של אנשים.
וואי ין על החסידים שלנו! אבל לא מכירה מקרוב אנשים שסוגרים אחרי פגישה ראשונה, נורמלי זה שתים.

ליאורהA

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
D I G I T A L
סיפור טוב! התחלתי לקרוא ושמחתי בכל סיום לראות שיש עוד פרק. :)
מקווה שתמשיכי... עדיף להגדיר כבר עכשיו נקודת סוף שתחתרי אליה כדי לא להשאיר אותנו במתח יותר מדי זמן. ;)

פתחת כמה נושאים מעניינים כבר בתחילת הסיפור, מעניין לאן תיקחי אותם. ומעניין גם איך כל אחד קורא את הדמויות אחרת ומבין את מה שעומד מאחוריהן.

אגב, לזוג בספר "ראויה" לא קוראים גם דבורה ושלוימי?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה