ביקורת על סיפור קצר

אחד שצייר

משתמש רשום
שלום לכל כותבי הפורום,
כתבתי סיפור קצר ואני מעוניין לפרסם אותו בעיתון.
רק שהאמת היא שעד עכשיו איש לא עיין בזה הסיפור או עבר עליו ואו נתן עליו ביקורת מכל סוג שהיא..
לכן אבקש מכם; מי מכם שמסכים לעבור על הסיפור ולקרוא אותו ולומר לי את האמת לגביו - מאוד אודה לו.
(יש לי חשד קל שהסיפור הזה לא כל כך קריא משום שכתבתי אותו בשפה מלאה קצת.. מי שיקרא יבין..).
בכל אופן, מכיוון שבדעתי לשלוח את הסיפור לעיתון, אינני רוצה לפרסם אותו כאן באופן גלוי.
לכן, מי מכם שמסכים ל"אתגר" מוזמן להודיע כאן או לשלוח לי הודעה ואני אשלח לו את הסיפור בפרטי.
תודה מראש!

שירו

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
אוף, הסתקרנתי.
אני לא ממש קוראת עיתונים, וגם מבקרת מדינה אני לא.. - אז אני סתם אפספס?!:mad::eek:

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai

vhsvchch

משתמש מקצוען
המתח בשיאו, ילדים נרגשים מטפסים אל עבר צמרות העצים מנסים לחזות אל תוככי הצריף, בכל פינה נראים עשרות אנשים מתגודדים העטים על כל בדל שמועה.
השאלה המנקרת במוחותיהם של ההמונים "מתי כבר יצא הצייר מקיטונו עם הסיפור החדש?"
הלילה יורד, מאי שם מובאים אהלים בלויים, שארית ממחאה שכוחה אי פעם, מאות פונים ללון על הקרקע הקרה, רק לא להחמיץ את הרגע הנכסף.
במערכות העיתונים האור לא כבה, כל עורך חייב אצלו את הסקופ - "סיפורו של הצייר".
גם אנחנו, כאן במרחב הוירטואלי, מחכים ללא סבלנות לסיפור.
המוני ידיים שוקקות ומתרגשות נשלחות לחלל האוויר:
שלח
שלח
שלח גם לי
שלח
שלח
כולנו צמאון גדול לקרוא סוף סוף
בתקווה
קטע טוב
מעניין
מפעים
מטלטל
נוגה
עשיר
טעון
עמוק
וולגרי
עדין
רגיש
דו משמעי

אז,
שלח!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיד

א בְּצֵאת יִשְׂרָאֵל מִמִּצְרָיִם בֵּית יַעֲקֹב מֵעַם לֹעֵז:ב הָיְתָה יְהוּדָה לְקָדְשׁוֹ יִשְׂרָאֵל מַמְשְׁלוֹתָיו:ג הַיָּם רָאָה וַיָּנֹס הַיַּרְדֵּן יִסֹּב לְאָחוֹר:ד הֶהָרִים רָקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ה מַה לְּךָ הַיָּם כִּי תָנוּס הַיַּרְדֵּן תִּסֹּב לְאָחוֹר:ו הֶהָרִים תִּרְקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ז מִלִּפְנֵי אָדוֹן חוּלִי אָרֶץ מִלִּפְנֵי אֱלוֹהַּ יַעֲקֹב:ח הַהֹפְכִי הַצּוּר אֲגַם מָיִם חַלָּמִישׁ לְמַעְיְנוֹ מָיִם:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

חלון ראווה • אתגר 123

לוח מודעות

למעלה