דיון בינה מלאכותית. מה רע? ולמה זה כל כך וואו?

מצב
הנושא נעול.

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
זה כבר לא בעיה בבינה מלאכותית אלא בסינון
רצוני לומר שיש כל מיני אתרים שאם תחפור עליהם מסתבר שתגיע למקומות לא טובים
הרובוט של נטפרי מסוגל לסנן מילים לא טובות, אבל השקפה נוצרית יכולה להיות כתובה במילים לא בעייתיות
אתר נוצרי יכול להיות חסום בנטפרי אבל בבינה המלאכותית זה נמצא באותו ממשק בלי אפשרות להפריד בין הטוב לרע

מאטל

משתמש פעיל
בלת"ק בכלל

עיקר המלחמה מגיעה מארה"ב
על הקווים שכל ילד בטיטולים יכול לתקשר ולדבר עם רובוט וירוטאלי שעונה לו על ה - כ - ל וד"ל

וכאן בארץ - מקימים רפואה למכה

בלי קשר זה מערכת של טירוף - בעיקר רגשי / נפשי ובקצרה - - -
כמה שאנשים / העולם נהפך למנותק רגשי / חברתי (עם עומק, לא ההתמכרות אין סופית להלחפת מידע און ליין וחיבור חדשותי בלתי נגמר, אלא קשרי עומק כמו כולנו מבינים)
הכלי הזה הוא בעיני סתימת הגולל סופית על קשרים חברתיים, ולוואי ואתבדה

שימיגם

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
במקום להתעניין מה יש בבינה המלאכותית

אני התרגשתי לראות שהגרמ"ה הירש כותב שזה הנסיון האחרון!!!!
זה לא קובי לוי או איזה מקובל או איזה משפיע להמונים שמחפש מילים גבוהות

זה הגרמ"ה הירש! בחיים לא יצא מפיו איזה גוזמא או משהוא לא מדוייק ומחושב

אם הוא אומר שזה הניסיון האחרון
זה אומר שמי שיעבור את זה הוא בעצם מוכן למשיח - לא ככה?!

מתנצל שאני נשמע חבדני"ק מצוי
אבל אותי זה הפתיע, וריגש.

דיני

משתמש מקצוען
לדעתי הסינון של הדור הבא יעבוד עם הבינה מלאכותית שתסנן תכנים.
זה יהיה מצויין, גם מהיר יותר, גם מקיף יותר, וגם יתן יותר אפשרויות.
איך בדיוק זה יעבוד?
ירכיבו לו פרופיל של המבקר הרוחני ביתד נאמן/המודיע/המבשר?

איך אפשר להבדיל בניואנסים שבין נצרות/רפורמיות ליהדות?
בנטפרי אתרים חשודים פשוט חסומים

yitzhak123

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
לא יודע אם יודעים אבל הבינה (gpt) מתוכנתת מלכתחילה לא לענות על דברים שהצנעה יפה להם...

אומנם הסטנדרטים של הצות של openAI זה לא הסטנדרטים של נטפרי, אבל עדיין זה הרבה הרבה יותר טוב מהבחינה הזאת מגוגל פתוח.

איש אחד הלך

משתמש סופר מקצוען
לא יודע אם יודעים אבל הבינה (gpt) מתוכנתת מלכתחילה לא לענות על דברים שהצנעה יפה להם...

אומנם הסטנדרטים של הצות של openAI זה לא הסטנדרטים של נטפרי, אבל עדיין זה הרבה הרבה יותר טוב מהבחינה הזאת מגוגל פתוח.
נכון, ועדיין.
לסמוך על זה...
זה בערך כמו לסמוך על חיפוש בטוח של גוגל...
אולי קצת יותר טוב
לא הרבה יותר מזה

avital690

משתמש צעיר

אני צריכה את המקור לכך שאמר זאת הגרמ"ה הירש, כאילו מה הציטוט המדוייק, והיכן אמר זאת או כתב זאת. אשמח מאד לתשובה

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
אני צריכה את המקור לכך שאמר זאת הגרמ"ה הירש, כאילו מה הציטוט המדוייק, והיכן אמר זאת או כתב זאת. אשמח מאד לתשובה
טוענים שזה נאמר בהקלטה לכינוס בארה"ב באנגלית

bracha5

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אוטומציה עסקית

היום אם בקולו תשמעון

ניק 8503

משתמש רשום

מה דעתו של הגרמ"ה הירש לגבי שימוש באינטרנט?

yro

משתמש צעיר
ראשית כל -
כל מי שמבין מעט בטכנולוגיה יודע שבינה מלאכותית קיימת כבר שנים בתעשייה, ואפילו מסייעת לסנן תכנים באינטרנט... ישנה אמנם התקדמות, אבל אפשר לומר שרוב הרעש הוא בעיקר יח"צ ושיווק של חברות ה AI השונות...

ולגופו של ענין -

1. זה ש"כל העולם מפחד מזה" זה לא טיעון. (לכולם יש...)
2. אם אתרי הבינה מלאכותית פתוחים בנטפרי, אז כנראה שיש פתרון לסינון. (אותה בינה שכותבת, יודעת גם לסנן.... ומי שיחפור תמיד יוכל למצוא פרצות!)
3. מי שחושב שאין באינטרנט, בלי הבינה המלאכותית, את כל הזוהמה האפשרית ושאינה אפשרית, כנראה יש לו נטפרי - וטוב שכך!!
4. שמועות על קווי טלפון בארה"ב, אני יכול המציא לבד - אף אחד לא משתמש היום בטלפון חוץ מחרדים, כך שזה די נשמע מופרך.
5. כנ"ל לגבי שמועות שרמ"ה הירש אמר, בכנס, באנגלית, למי שיש הקלטה - נשמח לשמוע את דבריו המדויקים.

שוב, במידה ויש רבנים שאכן יצאו נגד זה, אינני ראוי לומר דבר. אך פותח האשכול מנסה להבין את ההיגיון....

avital690

משתמש צעיר
ראשית כל -
כל מי שמבין מעט בטכנולוגיה יודע שבינה מלאכותית קיימת כבר שנים בתעשייה, ואפילו מסייעת לסנן תכנים באינטרנט... ישנה אמנם התקדמות, אבל אפשר לומר שרוב הרעש הוא בעיקר יח"צ ושיווק של חברות ה AI השונות...

ולגופו של ענין -

1. זה ש"כל העולם מפחד מזה" זה לא טיעון. (לכולם יש...)
2. אם אתרי הבינה מלאכותית פתוחים בנטפרי, אז כנראה שיש פתרון לסינון. (אותה בינה שכותבת, יודעת גם לסנן.... ומי שיחפור תמיד יוכל למצוא פרצות!)
3. מי שחושב שאין באינטרנט, בלי הבינה המלאכותית, את כל הזוהמה האפשרית ושאינה אפשרית, כנראה יש לו נטפרי - וטוב שכך!!
4. שמועות על קווי טלפון בארה"ב, אני יכול המציא לבד - אף אחד לא משתמש היום בטלפון חוץ מחרדים, כך שזה די נשמע מופרך.
5. כנ"ל לגבי שמועות שרמ"ה הירש אמר, בכנס, באנגלית, למי שיש הקלטה - נשמח לשמוע את דבריו המדויקים.

שוב, במידה ויש רבנים שאכן יצאו נגד זה, אינני ראוי לומר דבר. אך פותח האשכול מנסה להבין את ההיגיון....
למה באמת פתאום כולם מדברים עכשיו על בינה מלאכותית, מה קרה משהו מיוחד בחודש האחרון בענין הזה???

אביר88

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי

P71UtTXgQiW5li8j0qWucmIvADALAApeBmQw2lT8IEr52hj_pRZc0etiD9GIK-L5tfjFvHcHZ_4uOeN09qQHe2tW2B9loZNHwOo=s0-d-e1-ft

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קג

א לְדָוִד בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְכָל קְרָבַי אֶת שֵׁם קָדְשׁוֹ:ב בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְאַל תִּשְׁכְּחִי כָּל גְּמוּלָיו:ג הַסֹּלֵחַ לְכָל עֲוֹנֵכִי הָרֹפֵא לְכָל תַּחֲלֻאָיְכִי:ד הַגּוֹאֵל מִשַּׁחַת חַיָּיְכִי הַמְעַטְּרֵכִי חֶסֶד וְרַחֲמִים:ה הַמַּשְׂבִּיַע בַּטּוֹב עֶדְיֵךְ תִּתְחַדֵּשׁ כַּנֶּשֶׁר נְעוּרָיְכִי:ו עֹשֵׂה צְדָקוֹת יי וּמִשְׁפָּטִים לְכָל עֲשׁוּקִים:ז יוֹדִיעַ דְּרָכָיו לְמֹשֶׁה לִבְנֵי יִשְׂרָאֵל עֲלִילוֹתָיו:ח רַחוּם וְחַנּוּן יי אֶרֶךְ אַפַּיִם וְרַב חָסֶד:ט לֹא לָנֶצַח יָרִיב וְלֹא לְעוֹלָם יִטּוֹר:י לֹא כַחֲטָאֵינוּ עָשָׂה לָנוּ וְלֹא כַעֲוֹנֹתֵינוּ גָּמַל עָלֵינוּ:יא כִּי כִגְבֹהַּ שָׁמַיִם עַל הָאָרֶץ גָּבַר חַסְדּוֹ עַל יְרֵאָיו:יב כִּרְחֹק מִזְרָח מִמַּעֲרָב הִרְחִיק מִמֶּנּוּ אֶת פְּשָׁעֵינוּ:יג כְּרַחֵם אָב עַל בָּנִים רִחַם יי עַל יְרֵאָיו:יד כִּי הוּא יָדַע יִצְרֵנוּ זָכוּר כִּי עָפָר אֲנָחְנוּ:טו אֱנוֹשׁ כֶּחָצִיר יָמָיו כְּצִיץ הַשָּׂדֶה כֵּן יָצִיץ:טז כִּי רוּחַ עָבְרָה בּוֹ וְאֵינֶנּוּ וְלֹא יַכִּירֶנּוּ עוֹד מְקוֹמוֹ:יז וְחֶסֶד יי מֵעוֹלָם וְעַד עוֹלָם עַל יְרֵאָיו וְצִדְקָתוֹ לִבְנֵי בָנִים:יח לְשֹׁמְרֵי בְרִיתוֹ וּלְזֹכְרֵי פִקֻּדָיו לַעֲשׂוֹתָם:יט יי בַּשָּׁמַיִם הֵכִין כִּסְאוֹ וּמַלְכוּתוֹ בַּכֹּל מָשָׁלָה:כ בָּרְכוּ יי מַלְאָכָיו גִּבֹּרֵי כֹחַ עֹשֵׂי דְבָרוֹ לִשְׁמֹעַ בְּקוֹל דְּבָרוֹ:כא בָּרְכוּ יי כָּל צְבָאָיו מְשָׁרְתָיו עֹשֵׂי רְצוֹנוֹ:כב בָּרְכוּ יי כָּל מַעֲשָׂיו בְּכָל מְקֹמוֹת מֶמְשַׁלְתּוֹ בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

יוקרה בשולחן החג • פרס לזוכה • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה