פוליטי בחירות לרשויות המקומיות • בית שמש

מי לדעתך ינצח במירוץ לראשות העיר?

• שמואל גרינברג

• עליזה בלוך

תוצאות הסקר יוצגו רק לאחר הצבעתכם.
מצב
הנושא נעול.

איש השדה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
יו"ר ש"ס הרב אריה דרעי :
"אני מבקש להמריץ את כל הציבור בני התורה, לא זוכר כזה דבר שכל גדולי ישראל מכל החוגים והעדות הורו בבית שמש להצביע למועמד אחד, ועדיין יותר מ 50 % לא הצביעו, אסור להיתפס לשאננות."

אברהם חסיד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אחוזי ההצבעה הכלליים ברמה א' עומדים על כ 50%, לשם השוואה בפעם הקודמת היה פער של קרוב ל 20% לטובת גרינברג עפ"י שאר המועמדים.

איש השדה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
חה"כ הרב יעקב אשר ערך סיור ברחבי המטות בבית שמש יחד עם שמוליק גרינברג, ועורר את המצביעים על השאננות בקרב הציבור החרדי ואמר :
"הערב יקבע העתיד של העיר למשך החמש השנים הקרובות, או שיהיה פה קידוש השם גדול, או חלילה חילול השם."

איש השדה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
השר גולדקנופף בבחירות בבית שמש :
"הבחירות בבית שמש מסמנות את האחדות במגזר החרדי, זה חשוב מאוד כי אנחנו ניצבים כעת מול האתגר והחשש מגיוס בני הישיבות."

אחג

משתמש מקצוען
מייל שמקבלים תושבי העיר

להעביר לכל מי שאתה מכיר בבית שמש!!!!!!!

שבט תשפ"ו

אח יקר!

אני פונה אליך בתור חבר, ידיד, קרוב משפחה, ובעיקר, אחיך, ואומר לך:
אנא ממך, עזור לי, אני 10 שנים מהחתונה הסתובבתי בין דירה שכורה אחת לשניה,
חיי לא היו חיים, והילדים שלי עברו שלוש מוסדות לימוד.
ב"ה בחסדי הבורא זכיתי במחיר למשתכן בבית שמש ברמה ה',
הייתי במיקום טוב ברשימה, ובחרתי דירה נאה, קומה חמישית, משכנתא עסיסית, אבל... בית משלי.

אחרי שנים של טלטולים, חוזים, משכנתא ושכירות יחד, וחיפוש אחרי שוכרים, וסילוק אחרים שהתנחלו שם..., וכמובן, עוד מעבר דירה, ועוד תלמוד תורה חדש... עשיתי מעשה.
עברתי לדירה שלי.
אני שם כבר שנתיים, מאמצע תשפ"ד, ומבחינה של דיור אני ב"ה הגעתי למנוחה כלשהיא.
אבל, ולזה אני צריך אותך.
אני עובר מבחינה יהודית ודתית מסע של רדיפה, סיוט מתמשך כפשוטו ממש.
כל בוקר אני קם ברבע לשש! מתארגן מעט, ובשש אני יוצא רגלית דרך של עשרים דק' כל צד למקווה בשכונת המשקפיים, חוזר לביתי בשעה שבע מותש ועייף, אני כבר מעיר את ילדיי, ברבע לשמונה אני יוצא איתם מהשכונה, הולך לאוטובוס שיוצא לכיוון רמה א', רק זה יש זמין ונגיש, יורד מחוץ לשכונה, שם מחליף לאוטובוס לשכונה החרדית הסמוכה, ושם אותם במוסדות בשעה שמונה ורבע, רץ לשחרית ועוד צריך להיות בכולל בתשע וחצי בדיוק.
מנחה אני תופס אחרי הכולל בביהכנ"ס הלטאי הסמוך, ומעריב אני יעשה רק מאוחר בלילה אחרי כולל ערב...
אגב, מכולל אחה"צ רוצים להוציא אותי כי אני מאחר כל יום, מה לעשות אני כבר לא יכול ללכת כל כך הרבה...
כל זה ביום חול, עכשיו אתה תדמיין איך נראית שבת אצלי, פוסעים בו... כל השבת...

אני יכול לפרט לך יותר, על המנין שניסיתי לעשות בבית ואת הקנס אני עדיין משלם, על החנות חליפות שנסגרה במלא תואנות שווא, עלשכנים שמוסתים נגדי אישית, ועוד ועוד,
אבל די, כבר מאוחר!!!!

אחי היקר, אחי החרדי, אתה עוד יכול לשנות לי את החיים, למנוע ממני את כל הסבל היומיומי הזה,

זה גיוועלד אמיתי, צא להצביע למועמד החרדי!!!!!!!!!
תעזור לי לשמור על העיר שפויה! ללא השנאה המגעילה הזו וההדרה המטופשת שישנה.
תן לי לקבל מה שמגיע לי, כמו שאחינו החילוני מקבל כל מה שמגיע לו.
אנא! תצא כבר! תרחם עלי, על ילדיי! אנא ממך! ביידך הדבר!!!

באי יציאתך אתה לא רק לא עוזר לי, אתה מזיק אותי! בידיים!!!

אברהם חסיד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
השר מאיר פרוש וחבר מועצת העיר בית שמש ישעיה ויסמן במטה בעלזא
WhatsApp-Image-2024-03-10-at-19.33.56-1024x682.jpeg

שועל ספרות.

רודיום לשעבר. מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
בית שמש.
92 קלפיות.
17,371 גרינברג
14,037 בלוך

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
לאחר ספירת 85% מהקלפיות, התוצאות הם 42:58 לטובת גרינברג.

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
אבי מימרן: ‏אחדות מביאה ניצחון. מהמספרים עולה כי בלי תמיכה של ש״ס ואגודת ישראל בשמואל גרינברג, הייתה נבחרת עליזה בלוך. שאפו לדרעי, גפני וגולדקנופף שנתנו אקורד סיום מאוחד אחרי מערכת הבחירות המשוסעת הזו.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה