דרוש מידע בגלל הפשיעה בחברה הערבית, כולנו צריכים לסבול?

תפוח מלון

משתמש רשום
מת מסקרנות איפה אין חרדים בכלל
מעניין מאוד אני גרה בביתר עילית, ושוב חוזרת שלא נתקלתי בשום מתרים שדפק על הדלת עם מכשיר אשראי.
(אבל יש לציין שבתקופה האחרונה אין כמעט מתרימים שדופקים על הדלת)

י ס

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מעניין מאוד אני גרה בביתר עילית, ושוב חוזרת שלא נתקלתי בשום מתרים שדפק על הדלת עם מכשיר אשראי.
טוב, התקופה האחרונה זה לא תקופה של התרמות...
כנראה אתם לא מאוד מוכרים בציבור.
אין לי הסבר הגיוני אחר.
(סליחה שאני ככה...)

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
במתרימים שדופקים בדלתות לא נתקלתי במישהו שמסתובב עם מכשיר כזה.
יש להם מכשיר קטן של נדרים+ שנכנס לכיס החליפה
(או של "תורם" שהוא טיפל'ה יותר גדול, אבל גם נכנס לכיס)

Zbaaang

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נקודה שנראה לי לא ציינו:
אם יתבטל המזומן, במתכוון או שלא במתכוון
נגיע למצב שהאזרחים יהיו "בידיים של הממשלה"
ובן אדם שעיקלו לו את החשבון, כי לא הצליח לשלם לצורך הדוג' - ארנונה
ימצא את עצמו אבוד לחלוטין!
לא תיהיה לו אפילו יכולת לקנות כיכר לחם לילדיו
כי כבר אין מושג כזה מזומן, והחשבון שלו חסום....

יתכן שאפילו בהמשך ינצלו את המצב בתור "אמצעי אכיפה"
לדו' אם הבחור לא מתגייס - מעקלים את החשבון שלו.. וכו'

קיצר, אותי מפחיד שחלילה נגיע למצב כזה :cautious:

יעית

משתמש פעיל
היי,
למה המונח שנורר הוא מבזה?
כן, הבן אדם הוא שנורר כדי להשיא את ילדיו וכיוצא בזה, הצד השווה שבהן שהם אוספים צדקה, ואין שום בעיה לקרוא להם שנורר,
כשאבא שלי טס לחו"ל לשנור, הוא אומר לכל שואל וצוחק על כך, שכן הוא לא משולח הוא שנורר עם כל הפיצ'יפקעס, שנורר הוא שנורר ובבקשה להפסיק להתבייש עם מה שאתם, כל זמן שזה לא משהו גרוע,

לורנס

משתמש מקצוען
נקודה שנראה לי לא ציינו:
אם יתבטל המזומן, במתכוון או שלא במתכוון
נגיע למצב שהאזרחים יהיו "בידיים של הממשלה"
ובן אדם שעיקלו לו את החשבון, כי לא הצליח לשלם לצורך הדוג' - ארנונה
ימצא את עצמו אבוד לחלוטין!
לא תיהיה לו אפילו יכולת לקנות כיכר לחם לילדיו
כי כבר אין מושג כזה מזומן, והחשבון שלו חסום....

יתכן שאפילו בהמשך ינצלו את המצב בתור "אמצעי אכיפה"
לדו' אם הבחור לא מתגייס - מעקלים את החשבון שלו.. וכו'

קיצר, אותי מפחיד שחלילה נגיע למצב כזה :cautious:
לכאורה גם לזה יהיה פיתרון,
יחסמו את החשבון לשימוש בכסף 'גדול' וישאירו כסף קטן ללחם, וכו'
המטרה בלחסום חשבון זה לא שירעבו ללחם

הודו לה'

משתמש מקצוען
מת מסקרנות איפה אין חרדים בכלל

טוב, התקופה האחרונה זה לא תקופה של התרמות...
כנראה אתם לא מאוד מוכרים בציבור.
אין לי הסבר הגיוני אחר.
(סליחה שאני ככה...)
אני גרה בבני ברק, (יש שם חרדים?) ודופקים אצלי הרבה מתרימים, גם בזמן האחרון, בחיים לא ראיתי מתרים עם מכשיר של נדרים או כל מכשיר אחר.

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
איך יחסמו לסירוגין ?
כשחוסמים חשבון, אז חוסמים את כולו ! אפשרי לעשות הגבלות כמה למשוך ביום ?

ד. פריד

משתמש מקצוען
אולי אתם ביחידה שצריך וויז להגיע איליה?

או שכן.
נגיד בעלי החוות שהאמריקאים הטילו עליהם סנקציות-
תחשבו מה זה אומר אם אין מזומן וכל הכסף הוא דיגיטלי.
וזה חלק גדול ממה שהם מנסים להשיג בביטול המזומן
שליטה על האוכלוסייה.
כן. ביטוי לא מקובל.
בבקשה די עם הפוליטיקלי קורקט הזה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה