אתר הכנס, הדד ליין שלנו זה הערב, נשארו הפינישים וכו'.

• פותח הנושא prog
  • פורסם בתאריך

NG

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
הכרטיס מקנה לי כניסה לכל ההרצאות?
איך זה הולך??

כן הכרטיס מקנה כניסה לכל ההרצאות
אבל בלי קשר לפני הרכישה תיפגש עם השורה הזו - למלאות את ההרצאות בהם הנך מעוניין להשתתף לצורך הערכות

upload_2017-12-11_20-29-38.png

IW Studio

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
ערב טוב
יש לי כמה שאלות שמצטברות, ואני מתקשה לאתר תשובות, (התקשרתי למזכירות המכללה וכו'...)

1. ההטבה של הכרטיסי ביקור לנרשמים, בשיתוף דפוס בסיס, זה בעיצוב שלי או שהכוונה שהם יעצבו, ולמה אני שואלת, כי הם מבקשים אתכל הפרטים שלי ושל העסק ולא מבקשים לצרף קובץ, אז אני לא ודעת אם להזמין, אם ההנהלה ידעו לענות, יעזור לנו. ואם זה שני נרשמים, שתיהם יכולים לממש את ההטבה?
  2. יש הנחות לבוגרים? (שמועה ששמעתי ולא ראיתי שום דבר בנידון,אז אני רוצה לוודא)
  3. יש מצב שנהיה כפילות בהרשמה? כי כשנרשמתי בצהרים לא היו לי פרטי אשראי ולכן, חיכיתי ואח"כ ראיתי שכתוב: "נרשמת בהצלחה".. בלי פרטי אשראי, אז נרשמתי שוב (כרטיס זוגי) מקווה שאין כפילות
אם הנהלת פרוג תוכל להענות או להעלות מס' התקשרות מטעמם, לכל השאלות הטכניות, נשמח מאד!
תודה רבה הכל נראה מושך, מרתק, ומקצועי!

נערך לאחרונה ב:

sr design

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
עדיין לא עובד לי הלוח הרצאות וגם כשמגיעים לאופן התשלום לא מופיע לי הפרוט תחתיו,
האם זה קשור לחסימה?

ערמונים

משתמש פעיל
בתור קופירייטרית ופרסומאית, רציתי לדעת מה מיועד עבורנו?
ראיתי שרשום באתר הכנס שיהיו הרצאות העשרה-
במה מדובר?
ובקיצור מתי מומלץ להגיע?
בהצלחה בכל ההכנות!

פשוט

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עריכה והפקת סרטים
הערה קטנה
בעת הרישום, נניח אני רוצה כרטיס זוגי,
צריך למלא פרטים וכתוב שם ומשפחה ושם חברה(אופציונלי),
לי זה הרגיש שצריך למלא פרטים של החברה שבאה איתי לכנס ככרטיס זוגי

לא הבנתי....עד שנפל לי האסימון...לקח זמן משום משה.
אז אולי כדאי לנקד...או לשנות נוסח
איזה שכללללל......
זה קרה גם לכם.....?או שרק אני עם הצתה מאוחרת....????:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

NG

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
במה מדובר?
ובקיצור מתי מומלץ להגיע?
בהצלחה בכל ההכנות!

הנה משהו שחיים דיקמן כתב באשכול מקביל

חברים יקרים אתם מפספסים דבר חשוב מאין כמותו...
תבינו שהרצאות על חידושים בפוטושופ וכד' תוכלו למצוא גם בשוטטות ברשת בזמנכם החופשי ובחינם. גם הרצאה על איור, או על עיצוב גרפי וכד'.

אתם צריכים להבין, הכנס הזה לא בא לדבר איתכם על דברים שאתם כבר יודעים!! ההרצאות שמותאמות לחלק כזה או אחר של האומנים הן החלק הקטן ביותר ביום הזה!

כיום, כשאנחנו חיים בעולם טכנולוגי שהולך ומתפתח כל העת במהירות מטורפת, אנחנו חייבים לסנכרן את הראש לנו נכון, וללמוד כל הזמן לאן העולם שלנו מתקדם. הנושאים האלו רלוונטים לכל תחומי המקצוע בין אם איור, גרפי, או עיצוב פנים. אז נכון שבכלל שיש הרבה יותר מעצבים גרפיים בקהל תהיה פה ושם איזו אמירה שמדברת קצת יותר אליהם, אבל בגדול הסיפור של הכנס שונה לגמרי ממה שאתם חושבים עליו.

הולכים לדבר על עולם היזמות ולאן הוא הולך, איך הולך להראות הפרסום והקרייאטיב בדור הבא, איך נלמד למתג את עצמינו וליצור שיתו"פ נכונים בדור של אינטרנט ורובוטיקה. לדעת לאן לכוון את המקצוע שלנו בזמן שהכל הופך מתוכנת על מכונות.

ובלי קשר, הכנס הזה הוא הזדמנות מצויינת ליוצרים לפרוץ, להציג את עצמם (למשל, עמדה לכרטיסי ביקור שתעמוד בכניסה לאולם) ליצור שיתופי פעולה עם המון אנשי מקצוע מתחומים רלוונטים.
בכנסים הקודמים קיבלנו המון פידבק על שיתו"פ שנוצרו בין יוצרים שהשתתפו.

נשאיר לכם קצת הפתעות גם ליום של הכנס בעצמו :) אבל ממליץ לכם לפתוח את הראש ולא להכנס לקטנות. מבטיחים לכם שהכנס מושקע בטירוף ומותאם בדיוק לכל היוצרים שהוזמנו.

אז בואו נעזוב בדיוק מאיפה נביא את הבייביסיטר או לאן תהיה הטיסה בפרס הנחשק. נקח את העט, נסמן וי על התאריך 08.01.18 כ"א טבת תשע"ח ונרשם כמה שיותר מהר.

דגאיש

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אני בא ובגדול!

אלה שייצא ברווח מהכנס,
יהיו האופטימיים!

prog

מנהל ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
  • ההטבה של הכרטיסי ביקור לנרשמים, בשיתוף דפוס בסיס, זה בעיצוב שלי או שהכוונה שהם יעצבו, ולמה אני שואלת, כי הם מבקשים אתכל הפרטים שלי ושל העסק ולא מבקשים לצרף קובץ, אז אני לא ודעת אם להזמין, אם ההנהלה ידעו לענות, יעזור לנו. ואם זה שני נרשמים, שתיהם יכולים לממש את ההטבה?
ההטבה לבאי הכנס בלבד. הכרטיס בעיצוב שלך, הפרטים זה בשביל שיוכלו ליצור קשר עמך עבור הדפסת הכרטיס, ולוודא שאכן אתה רשום לכנס.
  • יש הנחות לבוגרים? (שמועה ששמעתי ולא ראיתי שום דבר בנידון,אז אני רוצה לוודא)
יש סבסוד למכירה מוקדמת, המחיר אחיד 90 ש"ח (או פחות ברכישה של שני כרטיסים). זה המחיר לכל המבקרים, וזה אחר הסבסוד.

1. יש מצב שנהיה כפילות בהרשמה? כי כשנרשמתי בצהרים לא היו לי פרטי אשראי ולכן, חיכיתי ואח"כ ראיתי שכתוב: "נרשמת בהצלחה".. בלי פרטי אשראי, אז נרשמתי שוב (כרטיס זוגי) מקווה שאין כפילות

מוזר, זה לא אמור לרשום אותך ללא פרטי אשראי. ולא ראיתי בין הנרשמים שם שמופיע פעמיים. (בכרזות כן ראיתי)

בהצלחה רבה
חיים

prog

מנהל ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
במה מדובר?
ובקיצור מתי מומלץ להגיע?
בהצלחה בכל ההכנות!

באתר הכנס כתוב את כל ההרצאות.
למעשה יש לא מעט הרצאות שממש מתאימות עבורך.
קודם כל, גדעון עמיחי!!! נחשב היום לאושיית פרסום אדירה. מדבר מאד מרתק ומאד מקצועי.
ההרצאה של עמית סגל, שהוא איש תקשורת המונים, ומדבר מאד רהוט ומעניין על יצירתיות וכו'
ובכלל הפאנל של שפיטת הכרזות הזוכות, ששופטי הפאנל הם מהמובילים בעולם הפרסום, ומחכים ומעשיר לשמוע את הניתוח המקצועי שלהם על הכרזות שעלו לגמר וכו' וכו'.
גם ההרצאה של שוקי דוכובני בבוקר, הוא מדבר על עיצובי קמפיינים

שלא לדבר על המופע בצהריים על עבודה מהבית וכו' שזאת בכלל אטרקציה קומית מתבקשת ביום עמוס כזה.
גם בזמן שבין ההרצאות תוכלי להכיר קולגות למקצוע, ליצור שיתופי פעולה עם מעצבות שכל מה שהן צריכות לפעמים זה את הקופירייטרית הטובה לצידן....

תכל'ס, תרשמו ביומן את התאריך, זה יום שלם של פעילות. נא לכבות מחשב באותו יום, לקחת חופש העשרה מהבוסים, להסתדר עם בייביסיטר'ס או בני זוג. ולצלול ליום שלם של מקצוענות מדהימה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה